Online webkamery zvířat

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz


Odeslat příspěvekod Klivie 12. 4. 2013 09:08

Ario Ty jsi šikulka, moc děkujeme. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dušan2 13. 4. 2013 07:59

Tady jsou čtyři z Afriky :-))
http://www.africam.com/wildlife/
OnePlus 9 Pro 12/256
Dušan2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dama 55 29. 4. 2013 14:39

Na ty estonské webkamery koukám poměrně často a nemůžu se nepochlubit. Včera, po skoro měsíci šmírování do estonského lesa jsem konečně viděla chodit tam medvěda.
Obrázek
Že je to parádní kus. Prý je to medvědice.
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ario 29. 4. 2013 16:34

tak to je paráda já tam koukám často ale zatím se me medvěda z estonska zahlédnout nepodařilo
to krmeliště s prasatama a srnkama z estonska přestalo fungovat
orlel z estonska už má mládě vcera sem koukal jak ho oba krměj
no a tady je odkaz na všechny kamery se zvířenou v estonsku
http://www.eenet.ee/EENet/kaamerad
Naposledy upravil ario dne 29. 4. 2013 18:01, celkově upraveno 2
ario
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 29. 4. 2013 16:51

Na medvěda se koukej kolem 19,30 našeho času, tam je o hodinu víc. Přichází tam prý takhle často. Prasata ani bizon se už nekrmí, takže Bělověžský prales v PL ani est.krmeliště s prasaty nefunguje. Teď jsou hnízda, čáp černý má 5 vajec, orel jedno vylíhlé mládě a ostatní jsou na hnízdech třeba kolem 6 ráno a pak už ne. Tuleň je taky po šesté ráno, takže kdybys se ráno brzy vzbudil, tak se podívej, jestli tam není. Jinak je spousta webkamer na Ustream.Tv a tam můžeš koukat na kolibříky, slony, štěňátka, do vody, akvária, kočičího útulku v Ohiu, sově do hnízda a nevím kam všude ještě. Jen to nejde zvětšit na plný formát na celou obrazovku.
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ario 29. 4. 2013 17:30

jo na ustream.tv taky koukám tam toho je spousta mě to de skoro u všech na celou obrazovku
jen některé sou v menším formátu odkaz pro ostatní pozorovatele
http://www.ustream.tv/new#/new/explore/animals

a ještě odkaz zubři z polska
http://www.lasy.gov.pl/zubr
ario
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jakuku 1. 5. 2013 18:17

já se picnu tři dny koukám na medvěda zda ho uvidím tak jste mne navnadili :) a on před chvíli jen na minutku prošel kolem a zase se vrátil už na něho koukám :) Danko jak jsi získala tu fotku co jsi dávala ty? medvěd nepobyl dlouho něco tam žral a pak odešel a už se nevrátil :( Obrázek

-- 1. 5. 2013 19:55 --

je 19.55 a on se vráti to je paráda http://www.eenet.ee/EENet/karu.html
ObrázekObrázek
Jana
jakuku
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 1. 5. 2013 19:10

Jani taky na to koukám, je to krásný. :-)
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ario 1. 5. 2013 21:39

sakra to máte štěstí :shock: :tleskani zas sem to propásnul 8-S
ario
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 1. 5. 2013 22:23

Á, vidím, že jsem vás s medvědem zaujala. Dneska jsem ho prošvihla pro změnu já. V Sheffieldu je čtvtfinále mistrovství světa ve snookeru a já jsem šla místo na méďu koukat na to.A mohla jsem mít krásnou fotku jak medvěd žere.Na tohle místo se nosí pro medvěda nějaké jídlo, je zvyklý tam chodit často. Nevím, jak z toho děláte záznam vy, ale já to vyfotím tlačítkem Print screen - vpravo na klávesnici nahoře a pak to v programu malování uložím jako obrázek ve formátu Jpeg. Dřív jsem to ukládala do wordu, ale to nejde vkládat do fóra rovnou. Medvědům zdar, chodí tam i liška a psík mývalovitý.
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jakuku 2. 5. 2013 15:08

no tak mě to tlačítko asi nefunguje mačkám na to jako blázen a nic.Ty máš asi noťase že?Já to normálně fotila foťákem jj lišku už jsem tam také viděla :) medvěd tam byl docela dlouho už mi to asi přeplo na noční vidění protože kolem půl 9 večer mi to naskočilo na černobíle
Jana
jakuku
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 3. 5. 2013 14:50

Jani, kolem deváté se tam přepne na infra noční světlo, to už nejsou fotky moc hezké. Co se týká toho focení z webky, mám velký normální stolní počítač, ale umí to i noťas. Zmáčkneš PrintScreen a pak otevřeš program malování. Tlačítkem Ctrl+v tam dostaneš tu fotku z kamery/tu v malování vidíš / a tu uložíš někam do svých fotek. Já mám zvlášť na ploše složku webkamer, novou fotku si uložím na plochu, prohlídnu si ji a když je OK, přetáhnu ji do složky webkamery myší.Je to jednoduché, kdyby to bylo složité, tak to zaručeně já nezvládnu.
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jakuku 5. 5. 2013 19:35

už mi to bylo vysvětleno vyzkoušela jsem to a funguje to :)
Jana
jakuku
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jakuku 6. 5. 2013 09:03

včera jsem tam zahlédla psíka mývala
Jana
jakuku
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků