t;">Mladí mají chytrých věcí plné zuby. Přecházejí na obyčejné mobily, oblíbené jsou tyto
Mladí mají chytrých věcí plné zuby. Přecházejí na obyčejné mobily, oblíbené jsou tyto
Výlet, na který jen tak nezapomene. Američanovi při cestě do Evropy vyčíslili roaming za 143 tisíc dolarů
Výlet, na který jen tak nezapomene. Američanovi při cestě do Evropy vyčíslili roaming za 143 tisíc dolarů
Vodafone spustil 90 nových vysílačů. V jeho síti dodnes volají i pěkné mobilní vykopávky
Vodafone spustil 90 nových vysílačů. V jeho síti dodnes volají i pěkné mobilní vykopávky
Sto tisíc iPhonů určených k sešrotování se nakonec prodalo v Číně. Proti vůli ekologicky smýšlejícího Applu
Sto tisíc iPhonů určených k sešrotování se nakonec prodalo v Číně. Proti vůli ekologicky smýšlejícího Applu
Co nového v aplikaci WhatsApp. Díky filtrování chatů najdete rychleji důležité zprávy
Co nového v aplikaci WhatsApp. Díky filtrování chatů najdete rychleji důležité zprávy
', 'reklama19_webu_cz4' => false, ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1745114322, 'reklama19_webu_cz8' => 1713581923, 'reklama19_webu_cz3' => 1713581923, 'reklama19_webu_cz4' => 1713581924, ) ?> "Zázračný" živý plot? - je opravdu zázračný ? - Abeceda zahrady

"Zázračný" živý plot? - je opravdu zázračný ?

Nápady, tipy a rady o popínavých rostlinách či pro živé ploty

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod kejki3 30. 7. 2011 08:32

jj, jsem zase OT, ale Státní rostlinolékařská správa §3 zákona o SRS ani nevymáhá, ani nesankcionuje. A uklidnili mě, že takových míst je na Kladensku několik, ale Správa silnic nemá peníze.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 23. 10. 2012 17:52

Japonské topoly po roce Obrázek
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidych 23. 10. 2012 18:39

Vypadají dobře! Jak byly velké sazenice? (omlouvám se, jestli to tu bylo psáno, nějak mi to uteklo :-[ )
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod hejjar 23. 10. 2012 19:08

Nebyly to sazenice, jen cca 20cm řízky, nechala jsem je v truhlících zakořenit a asi v květnu loni zasadila. Bylo jich 100 je asi 80.
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 23. 10. 2012 22:10

Jaruško,šikulka. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 24. 10. 2012 17:24

roste ti to, jako z vody :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrkorec 9. 4. 2013 13:03

Určitě doporučuju thuje. Prakticky nic nepotřebují, rostou rychle a stačí je jen občas zastříhnout..
blo-gros.info - Mongolsko, mongolština, tibetština, buddhismus
petrkorec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fidych 9. 4. 2013 13:40

Ale túje jsou všude, a ne všude se hodí a někde se jim taky nedaří. Je to jako se vším, a někdy mám pocit, že je jedna zahrada jak druhá, s těmi "otújovanými" hranicemi.
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod kejki3 9. 4. 2013 20:47

Urnový háj před domem, bléé
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidych 9. 4. 2013 21:49

Jo, to je přesně ono - moc tmavé (i když jsou barevné formy, já vím), moc přísný tvar... ale na hřbitově nevypadají zas tak zle, že?
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod kejki3 10. 4. 2013 16:33

Jj, je to takové strohé a bez nápadu.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 10. 4. 2013 18:20

Koukám tady na ty svoje topoly po roce, tak co bude s nimi letos, už zastříhnout? poradí někdo jen tak laicky pro ženskou?
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klivie 10. 4. 2013 19:11

Jaru ty ale jedou. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod engladGak 16. 10. 2017 22:09

Попробую также,
engladGak

Odeslat příspěvekod JohanLok 21. 4. 2018 17:56

Já mám plot z turkestánského brestu. Již druhý rok měl metr a půl. O jeho vhodnosti vás možná přesvědčí https://bydletsnadno.cz/turkestansky-brest-vysadba-rizkovani/
JohanLok

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků