Monstera - hniloba kmínku

Tipy a rady o našich spolubydlících

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Moravanda 18. 2. 2013 20:29

Básník tím chtěl říct, že kytka je sice nádherná, ale dá se koupit nová když odejde. Když ale odejde hodný člověk, už se nikdy nevrátí. Tak bych netruchlila nad její strátou a vyrazila bych do květinářství pro novou ;-)
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 19. 2. 2013 08:29

No snad jsem zas toho tolik neřekla abys mě za to musela hnedka kárat. Je to tady o kytkách né o pohřbech.To abych se už bála cokoliv napsat, jestli se ti nelíbí co napíšu, tak si toho nevšímej.Nejsem tu od toho abych se přehadávala.Konec diskuze.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 19. 2. 2013 10:41

Ježíšmarja Danielko, to jsis špatně vyložila :oboze . To bych si nedovolila někoho tady kárat a nevím taky proč bych to dělala ! Moc se omlouvám, jestli jsem se tě nějak dotkla asi to byla ode mne blbost to psát. Jen mě to tak vytanulo na mysl. Taky je mě líto každé kytky která mě odejde nemysly. Tak ještě jednou promiń :!:
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mája123 20. 2. 2013 10:41

Do poslední chvíle jsem doufala, že vyrazí nový výhon... Už se ohlížím po nové rostlině. Dá se preventivně použít do hlíny třeba to dřevěné uhlí? Chemii používám jen pro orchideje.
Mája123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Danielka.9 20. 2. 2013 16:17

Nejsem sice chemik, ale určitě tam to dřevěné uhlí nepoškodí, dělá desinfekci. :hm :nenapadne
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mája123 2. 3. 2013 10:34

Tak už mám novou rostlinku :-) . Vybírala jsem asi půl hodiny, manžel jen vzdychal a protáčel oči :oops:
Budu si držet palečky, ať se jí daří a ať ji svou péčí nezahubím :mrgreen:
Mája123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Danielka.9 2. 3. 2013 15:15

Ta druhá se Majo určitě už povede :tleskani :tleskani :tleskani
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků