Bouganvilea

Letničky, dvouletky, cibuloviny, exotické rostliny, balkonové květiny a bonsaje

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Evouš 17. 5. 2012 18:51

Aničko vloni jsem si bugošky objednávala včetně žluté v nabídce byla a mě nepřišla :oboze .Tak mám celkem čtyři barvy ale kvete prozatím ta moje velká. :hm
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RaiskA 17. 5. 2012 19:46

Evi já je mám z Buchlovic,mám 5 barev,ještě takovů sytě červenů, ta vůbec neroste,je hrozně maličká ale kvete,zkoušela jsem je namnožit,ale nějak se nechytají :hm :hm
RaiskA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 17. 5. 2012 22:40

Taky se mi nechytají. Mně na rozdíl od Evy ta žlutá sice přišla, ale podařilo se mi ji ulomit. Tak jsem se pokoušela vrch zakořenit, ten spodek jsem chovala jak oko v hlavě a zheblo obojí. Mám kromě těch klasických ještě bílou a taky tu červenou.
Obrázek Obrázek To je loňské kvetení.
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 18. 5. 2012 06:25

Ta bílá je také nádherná, já mám klasiku a ještě pokud to vydrží tak malý koníček takové světlé lila :hm
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evouš 18. 5. 2012 07:13

Kočičko krásné. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani Já mám ty objednané takové prcky ,tak snad narostou. :hm

-- 18. 5. 2012 08:19 --

Obrázek
Kvete stále i když ty vrchní květy jsou spálené od sluníčka ,mám ji ještě ve skleníku.
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 18. 5. 2012 07:56

Ach Evi to je jako někde v Řecku , hned bych se jela ohřát :hm i když teď do Řecka :pozor :oboze :mrgreen:
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RaiskA 18. 5. 2012 12:04

Kočičko,Evi máte je nádherné :shock: :tleskani :tleskani :tleskani to já je mám zatím takové mini :D snád narostou. :oboze
RaiskA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alinka 18. 5. 2012 12:34

Holky máte je překrásné,gratuluju :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani a závidím :D
Alinka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rozárka 3 25. 5. 2012 06:46

já nad nima slintala v Egyptě :hm :mrgreen: Obrázek
Rozárka 3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 25. 5. 2012 08:34

Ach Rozárko , já miluji moře a teplo a pláže a vůbec, úplně to na mne z toho obrázku dýchlo , ta pohodička o dovolené :love: , bugošky překrásné, já vždycky taky "omdlévám nad jejich krásou , tam se jim daří ... :hm
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 25. 5. 2012 13:14

Ty bugošky tam to je nádhera :tleskani :tleskani :tleskani ,kdyby jen u nás nebyly ty mrazy a mohlo to růst venku. To by tu bylo víc parády ,takhle nejlíp vše v květináči. :oboze 8-S
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rozárka 3 25. 5. 2012 19:55

Květinko, Danielko - pročpak jsem to asi fotila :?: :hm Přeci kvůli vám všem, abyste se taky mohly pokochat, já bych tenhle kousek nejradši přenesla k nám domů. A to jsem měla taaakový hejble nějakej řízeček ušmyknout, ale pak jsem si říkala, že by to stejně uschlo, a tak se na ně asi budu muset příští rok jet znova podívat , jak prospívají :hm :mrgreen: :D
Rozárka 3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 26. 5. 2012 12:56

Jasně že k vůli nám Rozárko 8-D 8-D je třeba potěšit i ty doma a za to ti moooooc děkujeme. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 26. 5. 2012 13:46

8-D 8-D 8-D 8-D já bych se tam také jela podívat jak rostou :-P 8-) 8-D
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 27. 5. 2012 20:27

Tak tady dávám bugošku z Tesca. Nakonec jsem neodolala a nechala si ji koupit.Obrázek
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků