Orchidej Vanda

Diskuze na téma domácího pěstování orchidejí

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Rozárka 3 21. 1. 2012 09:57

Janka -jj - tak to bude určitě ten hlavní problém, nikdy bych jí nenechala ve váze celou, ono to moc hezky vypadá, ale jen v obchodě. Děvčata mají pravdu, ven s ní !!! Podívej se, jak je mám já http://rozarka3.rajce.net/Vanda
Rozárka 3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janka-jj 21. 1. 2012 15:44

tak jsem ji vyndala, 2 listy a cca 2/3 kořenů byly špatné... uvidíme jak se jí bude líbit nová váza :)
díky všem za rady
Janka-jj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kandl 21. 1. 2012 16:14

Držím palce,aby to s ní dobře dopadlo.Tak 3-4 dny bych jí nenamáčela,aby zaschly řezné rány.
kandl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danicka 21. 1. 2012 17:51

Ahoj Holky,tady ta moje novejsi Ascda. Somsri Nuget z Pokojovek- je to spatny.Je mi ji ale lito vyhodit.Co byste radily.Potrena proti hoube byla preventivne a pak se ji to teprve rozjelo,tak to nechapu. :/
nemocna- Ascda Somsri Nuget detail.JPG
Danicka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 21. 1. 2012 19:15

Teda nevím, ale nemá na tom svůj podíl Sviluška :hm ?
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anejka 22. 1. 2012 15:08

Danicka,já mám ten samý problém.Chtěla jsem ji vyhodit ale začal růst nový kořínek a list.Dám ji šanci.Doufám že list bude zelený...
Anejka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rozárka 3 23. 1. 2012 13:24

Danicko - nemáš doma nějak zamořený prostor, když Ti to dělají všechny? Kolik Ti jich zbylo? Mně to nedělá ani jedna. Možná, až půjdou ven, tak se to zlepší, nevím, co Ti poradit :hm
Rozárka 3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jakuku 24. 1. 2012 18:31

dnešní focení Obrázek ta je rozkvetlá nedávno jinak ještě stále kvete růžová a dvě modré
Jana
jakuku
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andersenka 24. 1. 2012 19:02

Jani je božská !!! :tleskani
andersenka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evouš 24. 1. 2012 19:06

Bílá barva je mi hodně blízká :hm :hm .Orchideje nyní moc, :roll: ještě tak kdybych narazila aby měli jiné jazýčky. :lol: :hm
Jani krásná. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 24. 1. 2012 19:18

Jani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kandl 24. 1. 2012 19:19

Bílá kráska.Gratuluju. :tleskani :tleskani :tleskani
kandl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 24. 1. 2012 19:31

Jano je překrásná :-)
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danicka 24. 1. 2012 19:49

Prisel mi od Lukscheitera mejl s nabidkou Vand s vyhony,tak oproti prvotnimu presvedceni,ze s nim koncim kvuli te lonske zahoubovane Vande Patchara,tak ma posledni sanci- nedalo mi to.jak se rekne s vyhonem,tak na to ja slysim.Objednala jsem si V.Kuwadee Frangrance.Tak uvidimme.Pri mem stesti vyhon uschne.Uz aby bylo jaro.Vanda Strawbery Soda se zatim drzi a poupatka se pomalicku zvetsuji.ma jich takovych 13 nebo vic,ale mne bude stacit klidne 6 kvetu ( no asi i min).Tak uvidime.Jestli to dopadne a doputuje ke mne,tak pak poslu foto.Az to manzel zjisti,to zas bude pruser.No holky o jahudce jsem mu jeste porad nic nerekla a i kdyz jsem mu ukazovala vyhon,tak si nevsikml,ze by to byla nejaka nova,takze poked to vydrzim,tak neprasknu ani tuhle 8-P .Doufam,ze nechytne nejake fleky od ostatnich.
Danicka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod květiny 24. 1. 2012 20:00

Nic mu neříkej a dobře to zamaskuj :-P :pozor :lol:
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků