Naše drahé kočky...

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod kočičí 30. 8. 2011 17:48

No ona je chuťově poměrně hnusně hořká a že bych byla po ní nějak veselá, to se říct nedá. Možná to chce větší dávky.
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 1. 9. 2011 11:16

Veselá? Je to sedativum, takže spíš zklidňuje.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 1. 9. 2011 11:19

No ale od těch halucinací jsem si hodně slibovala - a nic... A když to má dodávat odvahu a průbojnost - těšila jsem se, že aspoň v práci vykopnu dveře, vyhodím monitor oknem nebo tak.
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 1. 9. 2011 11:47

Teeeda kočičko :shock: 8-D .....
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 1. 9. 2011 14:11

8-D 8-D 8-D 8-D 8-D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 1. 9. 2011 19:49

Tak tady je naše kočka :)) Lépe řečeno, kočka u našich, už s nimi nežiju pár let. S touhle potvorou jsem strávil přes polovinu svého života ^^ Foceno mobilem 22.3.2009
DSC00006.JPG
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 1. 9. 2011 19:58

Vždyť je nááádherná :-)
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 1. 9. 2011 21:07

Je krásná :) Proto jedu k našim se podívat :D (Si myslí, že jezdím za nimi, ale já jezdím za Myšákem :D - a ano, je to TA kočka a říkáme jí Myšák )
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 1. 9. 2011 22:29

kočičí píše:No ale od těch halucinací jsem si hodně slibovala - a nic... A když to má dodávat odvahu a průbojnost - těšila jsem se, že aspoň v práci vykopnu dveře, vyhodím monitor oknem nebo tak.

:D :D
Asi nejdostupnější halucinogen je muškátový oříšek. Ale nikdo ho nepoužívá :D
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 1. 9. 2011 23:01

No, já ho strouhám do lívanců a vánoček a taky do kuřecích karbanátků - ale taky nic.
Mraku, Myšák skvělý. Kamarádka dcery má kočičku jménem Čáslav. Vzniklo to nepochopením inzerátu "Prodá se kočka, Čáslav".
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 1. 9. 2011 23:14

Koči to se mně líbí myslím ten inzerát. Mám podobnou zkomoleninu. Jako malá jsem chtěla po dědovi jmeno pro anduláka. On byl u divadla a tak jmena čerpal z divadelních her. Navrhl KASIO. Já špatně rozuměla a od té doby mám Tasila. Krásné jmeno že. Já jásala, že se mi líbí a děda mě neopravil.
A ještě mám jedno,muj nyk na hrách je KARELEX . To pro změnu zkomolili policajti . Když jsme se s Pepčem vzali a šel si nechat na SNB napsat do občanky jmeno manželky. Ten policajt napsal jmeno mamželky KARELEX KAREN. Pak se mě pořád ptal co to je.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 2. 9. 2011 09:05

Moc pěkný :))
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 2. 9. 2011 18:02

U nás je taky kočička Drobeček,když se narodila taková malinká a opožděná, tak jsem říkala,že je to taková malá odrobinka.No a pak se to zkrátilo na drobeček.Všechny malé děti si pamatují právě její jméno i když je tu 5 kočiček.
U sestřenky je kočička Malá, nikdo jí nenašel jméno a jen ji volali malá,takže jí to zůstalo.Někdy je fakt zajímavé, jak k tomu příjdou. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 2. 9. 2011 21:04

No my naší Šarlotce taky většinou říkáme Kulatá a na Šemíka začla dcera vloni volat Růženo a on na to slyší...
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 3. 9. 2011 09:20

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků