Wistárie v nádobě

Nápady, tipy a rady o popínavých rostlinách či pro živé ploty

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod kočičí 25. 5. 2011 14:07

Já na ni chci jít jako na bougainvilleu - nechat vrchol a možná že nechám víc výhonů a spletu je k sobě, budu to vyvazovat rovně k tyčce, aby se to kolem ní neovíjelo, jak to dosáhne požadované výšky, tak zaštípnu vrcholy a nechám vytvořit korunku. Z toho kmene jsem odstranila boční výhonky, aby byl holý. Chtěla bych ji rozvětvenou až nahoře. Tam se pak bude muset ještě přifařit nějaká konstrukce, aby po ní ty větve mohly jít vodorovně.
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 25. 5. 2011 14:17

Taky by se mi to spletené líbilo,ale u země. Ta moje už má kmínek a výš se to rozvětvuje,takže se jí zkusím nějak přizpůsobit. No uvidím, jak to bude.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 25. 5. 2011 20:23

Ká to mám u země s výhony,ale vydrž, četla jsem, že ona často u země vyráží v průběhu celého života rostliny. A kdyby ne, tak ten kmínek brzo zaštipováním zesílí, moje bugoška ho měla ještě před měsícem jako tužku a teď už je dvakrát tak tlustý. Za zimu vyrostla o 2 m na výšku, tak jsem ji zaštípla na 160 cm a tak bych chtěla i tu wistárku, možná radši nižší.
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 28. 7. 2011 10:26

Danielko, tak jak to jde? Já už ji mám vysokou ke svému krku a pomaličku zaštipuju, aby se začala dělat koruna.
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 28. 7. 2011 11:51

Ahoj kočičko rosteme také ja už ji nikde nezaštipuju vymysleli jsme to tak ,že dostala kruhovou oporu a po té ji navádíme dokola.Doufám,že časem to sundáme a bede to jako kruhový vrch samodržící. Kmínek časem taky poroste nahoru, tak by se to mělo zvedat. Tak nějak jsem to vymyslela, snad to bude dobré.Já ti to fotnu.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 28. 7. 2011 12:28

......Já ti to fotnu .... ne jen kočičí, jsem taky zvědavá
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 28. 7. 2011 12:50

Už je fotnuto jen to sem stáhnout :hm :lol: tak tady slíbené fotoObrázek
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 28. 7. 2011 14:30

No máš ji velikou a zdravou. Já jsem to pojala jinak, při troše času vyfotím.
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 28. 7. 2011 17:55

Jojo budu se těšit,jak vypadá ta Tvá, víš ono je to jedno, jak která poroste hlavně se těším na květy. 8-D :tleskani :tleskani :tleskani Vlastně jsem si nevěděla rady stěmi jejími šlahouny a pořád se mi to nechtělo zakracovat.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 25. 5. 2012 13:19

Kočičko co dělá tvá wistárie měla jsi květ. :?: Já ji prosila aspon o jeden a mám jen listí. 8-S
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 25. 5. 2012 17:45

Aspoň listy máš, moje jedna nahodila z jara a ťed asi umrzla. Druhá má taky jenom listy, trochu zhnědly.
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 25. 5. 2012 18:29

Tobě to tam chuděro nějak šlehlo :hm , tady o zmrzlíkách mráz nebyl, ale měla jsem také strach. Příští rok už mě ty předčasné třicítky nenachytají,počkám si. :hm :oboze :oboze :pozor
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 2. 6. 2012 19:20

Mně taky nekvetla, ale já jsem to ani nečekala, prý to trvá i pět let no a jestli ta moje má 2 -3, tak si počkám.Obrázek
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 2. 6. 2012 20:05

Máš ji také pěknou :tleskani :tleskani a to já zas čekala aspoň jedinký květ a nic. Tolik jsem jí prosila.. :oops:
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 3. 10. 2012 21:28

Evoušku -Obrázek tady je ten trubač, a vedleje ještě miminko
hejjar
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků