Máte rádi garáž?

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Máte rádi Garáž?
Ano 3 %  13%  [ 3 ]
Ne 1 %  4%  [ 1 ]
Nevadí mi, ale nechodím tam 7 %  31%  [ 7 ]
Miluji ji 11 %  50%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 22

Odeslat příspěvekod Mikey89 14. 2. 2010 00:51

dama 55 píše:Uměli by pánové z Garáže poradit i někomu z nás? Já mám třeba problém, na který pořád neznám odpověď a shodou okolností se jedná o auto. Neví někdo z vás, jaký zásadní efekt mají sedmnáctipalcová kola pro auta s pohonem 4x4,se kterými se občas musí do terénu? Je to jen otázka výšky auta, nebo čistě jen a jenom frajeřina, že to na autě lepší vypadá?

Tak třeba na hummeru by 15'' vypadaly dost blbě :) Ale kvůli výšce to nebude....
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 14. 2. 2010 11:23

To je mi pánové jasné, nejsem blb a nemáme ani první terénní auto. Jde mi o tohle. Auto má momentálně obuté zimní pneu na 16 " litých kolech. Překvapivě ale rezervu má 17". Letní gumy, co byly obuté na 17" už neexistují, bývalý majitel je vyhodil. Originální litá kola však má a je ochoten je za slušnou cenu prodat.No a já se nikde nemůžu dopátrat, je.li lepší jít do těch 17", stejně se musí letní koupit nové, na výběr pro tento typ jsou asi jen dva druhy, nebo si sehnat jen disk 16" pro rezervu a koupit si třeba plechové disky pro letní gumy. Než to pořád nechávat převlékat, je pro nás výhodnější si to přehodit v garáži sami. Auto jezdí převážně po silnici, ale chatu máme v lese, bez přístupové cesty, třikrát se přejíždí skrz potok, bahno, kořeny, výmoly. Nemusíme mít ten nejhrubší vzorek pro terén, ale s běžnými pneu bychom už problém měli a s autem bez pohonu 4x4 se tam nelze dostat. Pokud jde o značku, tak je to Nissan X-trail 2,5l automat.
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 14. 2. 2010 20:44

Já bych řekl, že ve tvém případě bude hrát největší roli vhodně zvolený vzorek. Průměr ráfku už bude druhotný. Gumy na menší ráfek bývají levnější, ale ne vždy tomu tak je ( kupř. u atypických rozměrů).
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 14. 2. 2010 22:05

Dík za názor, on to zase tak velký cenový rozdíl není, jediný rozdíl bude snad v tom, že na letních bude auto o fous výš se světlou výškou a v případě v bahně projetých hlubokých kolejí je asi každý centimetr dobrý. Tam ale zase nebudou nic moc dobrá ta litá kola, pak z nás týden padá bahno a neumyje to ani ruční myčka. Snad tedy ty 17", stejně k autu patří.
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cibusik 15. 2. 2010 12:43

Fiiha clovek tu dva dni nie je a tu nova diskusia na 8 stranok! Parada!
Kukam, ze specnatz otravuje asi vsade. Zrejme sa chce len zviditelnit.
Cibúšik
cibusik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 15. 2. 2010 12:47

Co proti němu máte?
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cibusik 15. 2. 2010 12:55

Osobne nic, len mi to pride divne, ze stale vypisuje jak sa zabije a podobne.
Cibúšik
cibusik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 15. 2. 2010 13:02

Jsme mu na Živě doporučili Pauzu a vidím, že to teda rozjel všude možně. :lol:

Děkovačka až na letišti. ;-)
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 15. 2. 2010 13:11

Tak alespoň víme, komu za to poděkovat, to byl fakt od vás supernápad. Zaplevelil to tady celé na Garáži i u nás, nás navrch na Garáži pomluvil, ale nás tohle netočí. Mě osobně spíš vadí, že kudy leze, tudy lže. Připadá mi to místo diskuze spíš jako provokace a se smrtí a vyhrožováním s ní se s prominutím nežertuje. Nemělo by se ani anonymně. :idea:
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 15. 2. 2010 16:43

Návrh na jinou část fora přišel pozdě, to už měl všude rozjetá vlákna. Navíc je i na dalších forech na netu. Hledá zázrak a já se mu nedivím.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod messy 15. 2. 2010 19:08

dama 55 píše:Dík za názor, on to zase tak velký cenový rozdíl není, jediný rozdíl bude snad v tom, že na letních bude auto o fous výš se světlou výškou a v případě v bahně projetých hlubokých kolejí je asi každý centimetr dobrý. Tam ale zase nebudou nic moc dobrá ta litá kola, pak z nás týden padá bahno a neumyje to ani ruční myčka. Snad tedy ty 17", stejně k autu patří.

Vyssie nebude. Na vacsie disky idu nizsie pneu, takze vysledok je +- rovnaky.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 15. 2. 2010 19:48

kejki3 píše:Návrh na jinou část fora přišel pozdě, to už měl všude rozjetá vlákna.

Nechci se hádat, ale neměl: http://superforum.zive.cz/search.php?st ... &start=180
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 15. 2. 2010 20:21

Tak dobře, ale snad ho nikdo neposílal do zahrady?
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 15. 2. 2010 23:56

To možná ne, ale třeba při tom objevil tajemství slova SuperFórum. :D
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cibusik 16. 2. 2010 08:35

Podla mna sa len chce zviditelnovat. najskor bude nejako zakomplexovany a chce byt stredobodom pozornosti.
Cibúšik
cibusik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků