Jak jste spokojeni při nákupu rostlin zásilkovou formou ?

Výhodné a zajímavé tipy na nákup do zahrady (ale také varování)

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Jak jste spokojeni při nákupu rostlin zásilkovou formou ?
Velmi spokojen/a 7 %  15%  [ 7 ]
Spokojen/a 18 %  40%  [ 18 ]
Nespokojen/a 7 %  15%  [ 7 ]
Velmi nespokojen/a 4 %  8%  [ 4 ]
Nevyužívám tuto formu nákupu. 9 %  20%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 45

Odeslat příspěvekod vyslouzil 6. 11. 2007 20:03

Nejlepší stránku (a vlastněi sortiment) má Kubelka.
vyslouzil
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidych 6. 11. 2007 20:48

Kde najdu Kubelku, když ho neznám? :lol:
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod Petra Škarková 6. 11. 2007 21:46

Zkuste http://www.zahradnictvi-kubelka.cz , tedy za předpokladu, že je to ten stejný pan Kubelka :D . Osobně, bych se připojila k zákazníkům http://www.krakonosovozahradnictvi.cz , s nimi mám velkou zkušenost. Rostliny vždy dorazily včas, dobře zabalené, pěkně vzrostlé a za rozumnou cenu. Jen citrus mi moc nejde, ale u něj jsem si jista, že chybu musím hledat u sebe a ne v zahradnictví. Už, druhým rokem mi stagnuje a ne a ne mrška povyrůst :? . Každou dobrou radu uvítám :)
Petra Škarková
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jaromir.malich 11. 11. 2007 18:49

Před třemi léty si matka zakoupila v zásilkovémm obchodě Bakker Holland rostliny hortenzie. Sice zpočátku nevypadaly nic moc, ale už prvním rokem měly svěže zelené listy, krásně rostly a ještě nádherně začaly kvést.
Celková spokojenost
Redaktor odborných hobby magazínů
jaromir.malich
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidych 11. 11. 2007 22:01

Rostliny nabízí firma Bakker pěkné, i zásilky dobře zabalené a ošetřené, bohužel ceny jsou podle mého názoru dost nadsazené. Je pravda, že platíme všechny náklady spojené s pěstováním a dopravou z ciziny k nám.
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod Irena Forejtová 13. 11. 2007 00:40

Já nevím jak kdo, ale pokud mám možnost se projít mezi živými rostlinami a vybrat si tu nejhezčí, nejlépe rostlou a zkontrolovat jestli není napadená chorobou či škůdcem, je to lepší než krásné obrázky. Kromě toho je to báječná relaxace a inspirace. Vždycky najdu něco, co mně zaujme a tudíž koupím i něco navíc. Jezdím pro sazenice a semena do Kbel v Praze, kde je zahradnictví Lesů. Báječný výběr, ceny přiměřné, klid na výběr a když potřebuji radu, kde co najít, dostanu ji. Vždycky jsem tam byla spokojená a všechno se ujalo. Kdo má možnost, může vyzkoušet.
Irena Forejtová
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaromir.malich 13. 11. 2007 12:39

J epravda že osobní odběr je nejlepší. A Bakker má ceny nadsazené, to platí také. Celkově řečeno, nejlepší je přijet a vybrat si přesně podle svých představ
Redaktor odborných hobby magazínů
jaromir.malich
Návštěvník

Odeslat příspěvekod levap 21. 11. 2008 18:15

Nedá mi to abych nepochválil zaslání rostlinek od p. Peška z Bojkovic - viz http://www.stareodrudy.org/stare-odrudy.html. Tento týden v úterý jsem poštou dostal čtyři roslinky (růže dužnatá, klokoč zpeřený, meruzalka velkoplodá a kdoulovec Cido). Všechny rostlinky označené, pečlivě zabalené, radost pohledět. Hned jsem je tentýž den zasadil a nyní je již deštivá voda zalévá.
levap

Odeslat příspěvekod StanislavKrejcar 21. 11. 2008 18:43

Osobně kombinuji oboje možnosti.Mám oblíbená zahradnictví kam jdu nejen pro rostliny ale i získat rady a informace,případně nabídnout pomoc.A potom netové zahradnictví Česká-která se vyrovnají už i těm zahraničním a ceny mají lidově české.A většina při problémech s dopravou je ochotná nahradit novými rostlinkami ty které nepřežily.A expediční servis je srovnatelný s těmi zahraničními.A to ať se jedná o pany Šíra,Chovance,Koníčkovi,Brzáka,a mnoho dalších.Ale i mezi nimi se najdou podšívky kteří se snaží pouze vydělat bez dostatečné kvality.Většina českých zahradnictví má výborně zpracovaný návod jak postupovat při obdržení rostlin,jsou to holt zkušení profici mající své zkušenosti s lidmi!
StanislavKrejcar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod HanaT 27. 11. 2008 22:00

to vám musím ještě říct,zítra to mám spočítaný přijdou mě semena od KOEX FLORU
to su zvědavá
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 27. 11. 2008 22:04

copak jste si objednala hezkého.
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod HanaT 27. 11. 2008 22:07

sama nevím ,ale nějakej jehličňan,tořivky, palmy a jednu do -17
jo a mučenku a tu co máte vy na tu jsem zapoměla,
no zkrátka je toho požehnaně,to už mám vánoce :-P :mrgreen:
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 27. 11. 2008 22:12

Tu mučenku Vám mohu poslat. Mám jí z loňska minimálně 100g. Ona už asi brzo ztratí klíčivost.
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod HanaT 28. 11. 2008 06:10

to budu moc ráda ,
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 2. 1. 2009 21:22

Já jsem využila zásilkovou službu celkem 2x, a to STARKLA. Poprvé r.2008 na jaře - tůjky na živý plot (velmi schopné)- ujaly se. Podruhé na podzim skalkové karafiáty a další druhy skalniček (došlo to dost pozdě a v zoufalém stavu) - uvidím, co z toho bude na jaře. Vlaďka
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků