Jaký umělý trávník ke krbu?

Veškerá věda a nápady k dosažení dokonalého trávníku

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Miljann 16. 1. 2006 19:42

Dobrý den. Bydlím v příměstské části Prahy v rodiném domku s malou zahrádkou. Líbilo by se mi kdybych měl část trávníku vedle krbu a posezení umělý. Máte s tím někdo zkušenosti ? popř. Jaký by jste doporučili ?

//germi123 - editoval jsem název treadu
Miljann

Odeslat příspěvekod Pickuper 17. 1. 2006 10:27

To by neměl být problém, já osobně bych zkusil umělý trávník od firmy http://www.sport-technik.cz/ nabízí celou řadu typů, já bych se osobně přikládněl k variantě LANO což je umělý trávník se vsypem křemičitého písku.Dobře to vypadá,je to propustné a vydrží i zatížení. :wink:
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin H. 17. 1. 2006 10:58

Mám dotaz, nevypadá takový trávník příliš synteticky a uměle??? A u krbu nemůže dojít k vzplanutí takového materiálu?
Martin H.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Návštěvník 17. 1. 2006 14:38

no jako rostlý trávník to teda úplně nevypadá......... :mrgreen: Co se hořlavosti týče netuším (spíš než hořet se bude asi škvařit,ale to je jen můj názor),ale ještě jsem neviděl krb (ať už vnitřní či vnější) před kterým by nebyl prostor z nějakého nehořlavého materiálu (obykle dlažba)......tudíž v kombinaci s rozumným palivem,by neměl být problém....... 8)
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lumpo 17. 1. 2006 17:35

Martin H. píše:Mám dotaz, nevypadá takový trávník příliš synteticky a uměle??? A u krbu nemůže dojít k vzplanutí takového materiálu?
Lumpo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michael52 25. 4. 2006 11:39

Mám umělý trávník na dřevěným balkónu, pod ním IPA 2 vrstvy.protože je perforovaný, voda se v něm nedrží a zatím je OK. Jasně je vidět že je to umělotina, ale nevypadá to špatně.
1. GPS -Trimble GeoXT
2. GPS - hx4700+4GB SD+6MB CF+GPS BT i-Tec BT 339
Michael52
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tommy:-) 23. 5. 2006 00:21

no někdy ani nic jinýho nezbývá, když máte doma minimálně jednoho pubertálního labradora :-))
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ziege 23. 5. 2006 05:08

A prosím chci se zeptat na kolik by mě vyšel ten trávník tak 2x2m?diky
ziege


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků