Jste spokojeni se strukturou fóra?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod TA 15. 1. 2006 00:43

pridávam sa tiež : celkom oukej :)
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tlumex 3. 2. 2006 07:08

me jen prekvapuje ten provoz :shock: dal sem dotaz a az na administratora fora tam nikdo nepise a kazdy den to tu ma tak 1 max 2 prizpevky denne tohle se cpresu rentuje :shock:
S25->ME45->S65->CX65->M65 ->SE750i -> P1i -> Gigabyte gsmart S1205, Gigabyte 1345, Samsung galaxy duos, Samsung Core
Skoda 125L ->Opel OmegaB 2.0 16V GL-> Toyota Auris 1,6 LUNA
Opel te musi bavit :-)
A me uz nebavi :-D
Tlumex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod germi123 3. 2. 2006 08:29

Tlumex: Je kalendářně mrtvé období na diskuse těchto témat. Fórum potřebuje také nějaký čas na rozběhnutí a dostání se do podvědomí lidí.
Já osobně věřím, že s příchodem jara se vše změní a toto forum ještě neřeklo poslední slovo a jistě mile překvapí.
germi123
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tlumex 3. 2. 2006 10:10

je to skoda hodlam vas doporucit tchanovi ale vypada to ze si tu pak bude povidat jen tchan s tchyni :mrgreen:
S25->ME45->S65->CX65->M65 ->SE750i -> P1i -> Gigabyte gsmart S1205, Gigabyte 1345, Samsung galaxy duos, Samsung Core
Skoda 125L ->Opel OmegaB 2.0 16V GL-> Toyota Auris 1,6 LUNA
Opel te musi bavit :-)
A me uz nebavi :-D
Tlumex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod germi123 3. 2. 2006 10:48

Tlumex: Budeme velmi rádi :D
germi123
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 8. 4. 2006 14:29

Ja myslim ze struktura techto foru ostatne i dalsi na Cpressu je jedno z Nej.. dík za to..
tOplOaDer
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standys 9. 4. 2006 17:05

Jsem spokojený. Přeji vysokou návštěvnost :wink: :idea: :arrow:
standys
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 9. 4. 2006 17:20

Myslim že je to ok,s příchodem pořádného jara se podle mě návštěvnost zvýší..
Unknown Pleasures
vizitix
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jaroslav Černý 20. 7. 2006 15:36

Určitě by většina z nás přivítala možnost doplnit své příspěvky o fotografie. Jedna fotka často nahradí obtížný popis problému a určitě by fotky přispěly k oživení celého fora.
Pokud tato možnost existuje tak se omlouvám a zároveň prosím o radu jak vložit fotky k příspěvku. J.Č.
Jaroslav Černý
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod germi123 21. 7. 2006 08:58

Možnost doplnit do příspěvku fotku tu samozřejmě existuje. Pro připomenutí přidávám malý a stručný návod.

1.Mám fotku v na disku v počítači a chci ji zobrazit ve foru

a) nahraji ji někam na web ( http://resize.like.cz/ ), který mi vygeneruje jeji http odkaz. POZOR fotka musí být ve formátu JPEG a její název nesmí obsahovat diakritiku !!! (zmeníte např. v Malování - Uložit jako JPEG )

b) vygenerovaný odkaz např. http://resize.like.cz/images/1153468017pampeliska.jpg zkopírujete, vložíte do fora (Odpovědět), celý označíte a klitnete na kartu Img a dáte Odeslat

Obrázek


2.Našel jsem na webu fotku a chci jí zveřejnit zde na foru

a) kliknete pravým talčítkem myši na fotku, vyberete Vlastnosti, a zkopírujete si Adresu URL

b) odkaz např. http://forum.abecedazahrady.cz/template ... s/logo.gif vložíte do fora (Odpovědět), celý označíte a kliknete na kartu Img a dáte Odeslat

Obrázek
germi123
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jaroslav Černý 21. 7. 2006 21:54

DÍK MUSÍM SE STÍM ALE POPRAT AŽ BUDE ČAS. J.Č.
Jaroslav Černý
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod germi123 22. 7. 2006 16:09

Když to nepůjde tak není problém mi jí poslat ne E-mail a já jí sem hodím.
germi123
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jaroslav Černý 27. 7. 2006 12:13

Tak jsem se pokoušel podle instrukcí vložit fotku k mému příspěvku Předčasný spad listí ale bohužel jsem někde zřejmě udělal chybu a nepovedlo se. A teď mám další problém. Jak odstranit to nezdařelé doplnění. J. Č.
Jaroslav Černý
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 3. 8. 2006 20:46

jj, dobrý..

Snad se ta návštěvnost zvětší a bude to nejanvštěvovanější fórum o zahradě a kytkách! :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků