neznáma

Tipy a rady o našich spolubydlících

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod marcela somrová 33 17. 11. 2009 18:16

dama 55 píše:Já teda vidím, že vyleze jedno a to samý. Ještě k tomu je to krásná orchidka. Ještě, že se ten vyhledávač pro jistotu zeptá, jestli jsi náhodou nemyslela něco jinýho. :mrgreen:

:D :D :D
ahojky Macek ;-]
marcela somrová 33
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 17. 11. 2009 18:16

náhodou já byl mladej hasič jo tak BACHA ale to sem celá tato debata nepatří .....
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 17. 11. 2009 18:23

Já Ti slibuju, že s Tebou budu zacházet opatrně, myslela jem, že jsi už dovyvinutý. Když je to takhle, tak sorry - česky pardón.
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marcela somrová 33 17. 11. 2009 18:27

ra.cermak píše:náhodou já byl mladej hasič jo tak BACHA ale to sem celá tato debata nepatří .....

No vidíš,jsem to s těma sirkama trefila 8-P
ahojky Macek ;-]
marcela somrová 33
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 17. 11. 2009 18:33

dama 55 píše:Já Ti slibuju, že s Tebou budu zacházet opatrně, myslela jem, že jsi už dovyvinutý. Když je to takhle, tak sorry - česky pardón.

Jasně já to chápu a děkuji ti za to jen z kamarádství zkus si koupit ještě novější knihy osukulentech za těch pár roků se toho hodně zmněnilo v názvech a atd .to není ve zlém ale dík za pochopení nemám toho času tolik abych jen četl musím makat jak Kůň .
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 17. 11. 2009 18:37

Pro Milku vyzkoušej se prokousat tady těma nesmyslama dopředu tam ti Dama zjistila ten název je moc hodná :hm :mrgreen:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marcela somrová 33 17. 11. 2009 19:01

8-P 8-P 8-P 8-P :twisted:
ahojky Macek ;-]
marcela somrová 33
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lída Skokanka 17. 11. 2009 20:01

to chceš říct Radku,že je to euphorbia tirucali ? to určitě není,eup.tirucali roste do výšky a má na sobě hodně malý lístky,jako by jsi nějakou kytku zbavil listí a ještě tam něco zbylo a hlavně roste do výšky,kdežto lampranthus roste převisle a vypadá jako silnější asparágus,když jsem dostala řízky,taky mně strašně dlouho stál a vůbec nerostl,už jsem myslela,že se nechytl,se svý zkušenosti bych řekla,potřebuje světlo a trochu víc vody než ostatní sukulenty.
Lída Skokanka
Návštěvník
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod ra.cermak 17. 11. 2009 20:06

Lído mne to tady stálo hodně sil a nervů já psal Milce ať to vyfotí ještě jednou ale dokud to neuvidím ostře tak nic neříkám já podle toho obrázku nic nepoznal tak se pokusí znovu nejde tam nic vidět ale jsou tu odborníci tak.....
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lída Skokanka 17. 11. 2009 20:32

já se nepočítám,za odborníka,ale mám obě a o tu eup.tirucalli jsem přišla při stěhování v prosinci,měla jsem ji skoro metrovou,sháněla jsem ji skoro rok i u Jandových,ti ji neměli,až jsem ji sehnala na jedné výstavě a tu druhou /neznámou/ jsem sehnala u kamarádky,která ji měla a jak píše to děvče /omlouvám,se zapomněla jsem jméno/ tak jí hrozně dlouho trvá,než začne růst
Lída Skokanka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 17. 11. 2009 20:46

psala Milka ale necháme to zatím vyzrát já se k tomuto zatím nemíním vyjadřovat už sem to tu slízl jednou
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milka60 17. 11. 2009 21:31

Musím vás sklamať,nie je to príštec idem preskúmať to čo poradila Lidka
milka60
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 17. 11. 2009 21:36

no konečně
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milka60 17. 11. 2009 21:44

To ma mrzí ,že ste sa skoro pochytili pre tú raslinku,ja som sadla večer k počítaču a vôbec som si neuvedomila,že už je tolko odpovedí prosím ospravedlňujem sa za to zlé foto ak bude doma nejaký potomok slubujem ho vylepšiť,ste všetci moc milí :-) :-) a ste kamoši :tleskani :tleskani teší ma to dík milka
milka60
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků