Orchidej Phalaenopsis - jak na ni

Diskuze na téma domácího pěstování orchidejí

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod ario 1. 9. 2009 17:15

no jak sem byl v pondeli v jablonci tak tam taky mely ve sleve za 90 kč asy 5 kousku phalu ale mely opadany kvety a takovy povadly bejt tak za 50 tak bych je vzal i kdyz clovek nevy jaky to sou barvy ale neukecal sem je tam
no tak zacneme delat pokusy s tema keiki a pak tu zavedem vymenej obchod prebitku a barev
dnes zahajen prvni pokus uvidim co se z toho vyklube
Obrázek
ario
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Richenza 2 1. 9. 2009 18:36

Jukuku teď jsem se opět dívala na tvá alba a chtěla jsem se zeptat , jak jsi dostala černé pozadí u detailů květů? Je to moc hezké a přehledné, jak z katalogu. :tleskani :tleskani :tleskani
"orchideje-sluníčka mého života "
Richenza 2
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ivkag 1. 9. 2009 19:49

ario,můžu se zeptat kde mají v Jablonci orchidky za 90,- ,jsem z Jablonce a zatím jsem na to nepřišla :hm dík za odpověď
ivkag
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 1. 9. 2009 20:23

drzroman píše:Dane -kdyby ses chtěl zbavit nějakého Stardusta ,tak mám zájem,bohužel toho máš tolik ,že bych ti neměl na výměnu co nabídnout

Já bych je klidně daroval, ale jsou to malé rostlinky a ta doprava a pošta je strašně drahá, kdybyste bydlel blízko tak by to šlo.

Málem jsem zapoměl toto je můj dnešní úlovek: http://bozner.rajce.idnes.cz/Barvy_mych ... C04046.JPG
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod jakuku 1. 9. 2009 22:53

Richenzo objela jsem ve fotofiltre květ štetcem a pak vyplnila zbytek Obrázek
Dane asi už k vám přidám na léčení 8-P
Jana
jakuku
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jakuku 1. 9. 2009 22:57

DANIELKO tak co byla jsi v Hornbachu zůstalo ti tam ještě něco? :-D
ARIO dobrej kup :tleskani
Jana
jakuku
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ario 2. 9. 2009 07:21

ivkag píše:ario,můžu se zeptat kde mají v Jablonci orchidky za 90,- ,jsem z Jablonce a zatím jsem na to nepřišla :hm dík za odpověď


pro ivkag
je to kdyz jdes z dolniho namesti na mirove namesti po prave strane nahoru ulici je tam mestska policie a kousek nad tim je kvetinka tak tam je meli na chodbe nez se vejde dovnitr
ale je to vyprodej bez kvetu :!:
ario
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Širín 2. 9. 2009 09:00

Richenzo, taky to černé pozadí jde udělat tak,že si na foťáku nastavíš portrét, makro a fotneš zblízka bleskem....moje kamarádka je takhle fotí a mě se ty fotky taky moc líběj, hele:
Obrázek
ale na mým foťáku to nejde...buď je tam makro nebo portrét
Širín
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Širín 2. 9. 2009 09:01

Ario - nádhera, to srdíčko zaplesalo, viď? :tleskani
Širín
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 2. 9. 2009 13:22

Jani byla jsem tam, bylo jich tam dost, ale nic co by mě zaujalo,tak jsem odešla s prázdnou. Jela jsem se ještě podívat, kde staví ten GLOBUS, je to obrovské. Nikde nebylo datum otevření.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oluskacz 2. 9. 2009 14:05

Danielko, je to 4.9. - dostala jsem leták a také je to bilbordech.
Oluskacz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marcela somrová 33 2. 9. 2009 15:04

Danieli hezký úlovek,ty jsi taky na ty flekáče,co
ahojky Macek ;-]
marcela somrová 33
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 2. 9. 2009 15:28

Dane chválím tvé orchidky, nááádherně ti všechny kvetou :tleskani :tleskani :tleskani :!:
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cherillka 2. 9. 2009 15:39

Ahojte všichni.
Máte krásné přírůstky. :tleskani Ale divím se, že je máte ještě kam dávat a hlavně, že ještě stíháte o tolik kousků pečovat.... :hm
Už jen 3 týdny a je výstava v Litoměřicích... Už se nemůžu dočkat - chtěla bych si sbírku rozšířit o jiné druhy než phaly. Chystá se ještě někdo z vás kromě mě a Dany do Litoměřic?
Jo Danuš, prosím tě, snažím se ti dneska už po několikáté odeslat mailík a pořád se mi vrací - zřejmě máš plnou schránku.... :hm
Cherillka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marcela somrová 33 2. 9. 2009 15:55

Ahoj Vendy,já se tam taky chystám,třeba se sejdem u regálů s orchidkama a budeme se o ně prátObrázek.
Já už to třeba nemám kam dávat,i když Daniel mi tvrdil,že mám místa dost :hmm: ,tak toho chci využít...... ;-),však ono se nějaké místečko ještě najde :twisted:
ahojky Macek ;-]
marcela somrová 33
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků