Jak fotit

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Bělena 19. 5. 2009 19:52

Tomasi,ten fotak je nastaven na foceni pod vodou,proto je tam podvodni makro,prave proto rybky nemusim ukecavat.Dam pak foto pod vodou.Jen musim pockat az prijde syn domu.V patek se vratil z Egypta a tam fotil pod vodou,tak pak uvidis jake fotky jsou.
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 19. 5. 2009 19:59

Běli jakou máš prosím tě značku foťáku ? To máš nějaký speciální ? Ale já to tam taky snad někde mám, že si můžu nastavit focení ryb ale pod vodou ne.
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 19. 5. 2009 20:10

Moravando,je to OLYMPUS u725 SW shockwaterproof.Je to hlavne pod vodu,vodotesny za 8.OOOkc
č.
Naposledy upravil Bělena dne 19. 5. 2009 20:31, celkově upraveno 1
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bělena 19. 5. 2009 20:31

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Tak takto to vypada pod hladinou.
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 19. 5. 2009 20:35

Bělo tak to je NÁÁÁÁDHERNÝ :tleskani :tleskani :tleskani :!: Ale přiznám se ti, že kdyby pod tou vodou byl můj syn, tak o něho umřu strachy :-[ :!:
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 19. 5. 2009 20:36

SUPEEEEEER
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod liba6 19. 5. 2009 20:37

ty jo,fakt dobrý
liba6
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 19. 5. 2009 20:44

Moravanda píše:Bělo tak to je NÁÁÁÁDHERNÝ :tleskani :tleskani :tleskani :!: Ale přiznám se ti, že kdyby pod tou vodou byl můj syn, tak o něho umřu strachy :-[ :!:

Ja taky trnula celou dobu co byl pryc,jel tam na posledni chvili,v pond.se to dovedel a v ut.v pul treti odletal,ani jsem se nestacila vzpamatovat a uz byl fuč.Ale byl nadseny :tleskani :tleskani :!:
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 19. 5. 2009 22:42

liba6 píše:já teda převážně fotím mobilem,poněvadž foťák pravidelně zapomínám doma,tak se to učím s ním,tedy s mobilem,ale rady uvítám

Mně je jenom divný, že když už někdo nacpal foťák do mobilu, že nikoho naopak nenapadlo nacpat mobil do foťáku :D.

Je hezké, že mobily už také mají nějakých 8 a možná více Mpx, ale když se podívám na objektiv u mobilu a u foťáku, tak si o tom prostě myslím svoje.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 20. 5. 2009 19:21

Běli je to moc krásnééééééé, :shock: :shock: :tleskani teď, ať vyfotíme cokoli, tak Tě nepřekonáme. :oboze :oboze
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 20. 5. 2009 21:08

Danielko,to ja nefotila,to nas milovany synacek,byl ted v Egypte.Ja se vlastne chlubim cizim perim.Ja to tu dala proto,abych ukazala,ze ten fotak fakt foti pohyb v mori a neni to rozmazane.Ale taky se pridam,je to krasa,ja bych se ale neponorila ani za milion.
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 21. 5. 2009 13:08

Já vím, že syn,ale to je jako bys to fotila ty, :nenapadne no je to bomba. Možná to sem někdo dá po dovolené taky. Zatím vedeš :!: :!:
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 21. 5. 2009 21:55

Bělena píše:ten fotak fakt foti pohyb v mori a neni to rozmazane.

Ale s makrem to snad nemá nic společného ;-) .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ram1 22. 5. 2009 08:59

Jak to, že ne? Vždyť ho koupili v Makru!
:-D
Ram1
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Scandiaca 26. 5. 2009 16:04

Mě fotografie taky baví, ale momentálně žiju bez foťáku a cvakám jenom mobilem, tudíž kvalita nic moc.. ale že by mě to nějak trhalo žíly, to ani ne. Tak kdyby to někomu vadilo, tož pardon, ale v dohledné budoucnosti se to nejspíš k lepšímu nezmění :-| Teda pokud mi nekoupíte foťák, že ;-) :-P
Proti gustu...
Scandiaca
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků