Jak fotit

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Moravanda 22. 4. 2009 19:27

Zajímavé je, že sem píšou všichni, jen né Tomáš Marný :D
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 22. 4. 2009 19:29

já neříkám že je to těžké ale mne to nebaví !!!!!!!!!!!! já poradím s mobilem celkem s počítačem svařečkama atd ale focení mne neba
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 22. 4. 2009 19:54

Moravanda píše:Zajímavé je, že sem píšou všichni, jen né Tomáš Marný :D

:shock: :shock: Smankote,Moravando,jen ho neprivolavej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :potichu :potichu :potichu My se bez nej urcite vsichni obejdeme, :pozor :pozor nejsme zvedavi na jeho kritiku!
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 22. 4. 2009 20:13

Já myslela, že to téma na to bylo založený, aby se zde Tomáš Marný vyjádřil.Alespoň se to tady píše :D
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod helenamarie 22. 4. 2009 20:27

Dnes jsme byli na výletě a ty fotky jsou obsahem tak krásné, že si z nějaké té špatně provedené vůbec nic nedělám.. Pokochejte se i vy.
http://picasaweb.google.cz/helena761/BakowParkRostlin#
helenamarie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marný Tomáš 22. 4. 2009 20:46

tak to jsem rád že jste se tady rozpovídali, moc děkuji , ať se daří.
Marný Tomáš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Moravanda 22. 4. 2009 20:47

Helenko to je nááádhera :tleskani
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 22. 4. 2009 21:44

:shock: Helen to je nadhera :tleskani !!!Kde jsi to byla?
To je primo prekrasne :tleskani :tleskani :tleskani Tam bych si nasla inspiraci i do jap.zahrady.
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod helenamarie 23. 4. 2009 06:56

Polsko - asi 20 km od konce polského Těšína směr na Katowice po staré cestě, vesnice Baków. Těm, kdo to mají blízko doporučuji. Navíc velmi zajímavé je to, že kromě několika tulipánků a narcisů tam vůbec nebyly květiny.
helenamarie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod liba6 23. 4. 2009 20:18

Ty jo,Heli,prostě paráda,od nás je to daleko,takže asi nic,ale aspoň se můžu pokochat těma fotkama :tleskani Radku,mě zas focení baví,já bych tak nejradši chodila s foťákem v ruce,což pořád nejde,ještě že mobil mám furt po ruce :D
liba6
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod korm 24. 4. 2009 12:40

jo to já taky, sousedi si musej myslet, že jsem blázen, protože fotim snad každej den
korm
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 24. 4. 2009 13:11

Korm,vitej do klubu :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani.Taky jsem takovy maniak.Sousedka se nechala slyset-kdyz jsem fotila zabku na listu lekninu-ze,cituji:"To musi bavit".Taky ze jo,bavi a jak :!: :tleskani :tleskani :tleskaniA to jeste tocim na kameru :tleskani a pak se s radosti kocham tou krasou u televize.
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod liba6 24. 4. 2009 21:15

to sme ale maniaci,co?zitra budu sedět na zahradě s foťákem v ruce a budu cvakat,to su zvědavá,co se mi podaří vyfotit :shock:
liba6
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jakub štěpán 26. 4. 2009 10:20

Tak se k vám, fotomaniaci, asi přidávám :). Jakmile mi něco vykvete, nemůže to zůstat nezvěčněno. Co kdyby už to pak nekvetlo, to by byla škoda nemít to v PC :D!
Botanika, masožravky, focení, cestování, IT ...
stepanjakub1@seznam.cz
jakub štěpán
Návštěvník

Odeslat příspěvekod liba6 27. 4. 2009 20:25

to jo,to je škoda,ale horší je,když vám ty fotky někdo smaže,což se mi stalo,to je pak na zabití
liba6
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků