Jestlipak vám teď v zimě doma něco krásného vykvetlo?

Tipy a rady o našich spolubydlících

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Karen Válková 2. 4. 2009 08:55

Obrázek Obrázek Obrázek
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 2. 4. 2009 11:07

:tleskani Karen krasne Ti kvetou obe kyticky,ja mela tu fialovou f.taky.Jsem zvedava na ty dalsi kousky :tleskani
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 2. 4. 2009 11:15

Karen moc pěkný :tleskani
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 2. 4. 2009 18:21

Karem moc pěkná fialka,amarylis je taky super,ten můj má ke kvetení ještě daleko.Tak teď zase vanda na pokračování myslím, už není pochyb o barvě http://klasika.ukazto.com/?img=4140946~030kx.jpg http://klasika.ukazto.com/?img=4140947~031hx.jpg
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Scandiaca 2. 4. 2009 22:20

Pěkné kytičky! A s těma hvězdníkama mě tu všichni docela hlodáte, asi si ho do budoucna také pořídím :mrgreen:
Proti gustu...
Scandiaca
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fáňa 3. 4. 2009 08:26

Nádhera, ale jak ty amarylisy donutíte kvést :?: :?: :?: Mám 6 cibulí, tři už jsem zasadila, vykvetl jen jeden. A další tři mám pořád v chladnu a čekám jestli vystrčí na květ :roll: :roll: :roll: ale to ne furt by chtěly vystrkovat jen na listy. Tak nevím, mám je zasadit, nebo ještě počkat :?: :?: :?: Mirka
Fáňa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karen Válková 3. 4. 2009 09:47

Já se teda nepovažuju za žádného odborníka, postup jsem vyčetla v knize. V srpnu začínám omezovat zálivku, v září je strčím i s hlínou tak jak byly do špajzu nebo tam kde je tma a chladno..U lednu nebo únoru vyndám z hlíny dám čerstvou zahradnickou zrminu a přitom oddělím nové cibulky od staré a nechám nejdřív u okna ale ne přímo na slunci Jakmile vyrazí dám na slunko..Nevím jestli se mnou ostatní budou souhlasit, ale kvetly vloni i letos a sousedka postupuje podle mého návodu a letos poprve po několika letech jí taky kvetou.ahoj
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod liba6 3. 4. 2009 21:36

Moc hezky vám to, holky,kvete,zkusím vám se zítra něco taky hodit, esi se mi to povede,pa.
liba6
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 13. 4. 2009 15:11

Obrázek Obrázek Obrázek
Nevím jestli se to bude líbit, ale tohle se mi vyklubalo z té nové kytičky (omlouvám se za kvalitu fotek :-[ )
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 13. 4. 2009 15:21

Obrázek Obrázek
Sice už je Jaro, ale ještě přidám jeden z mých už asi posledních kvítků Tillansie
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 13. 4. 2009 15:46

To je nádhera už jsi zjistila co to je ta první ? :tleskani
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 13. 4. 2009 16:08

Díky. Ta první je Vrisea.
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 13. 4. 2009 16:41

Obrázek Obrázek
Radku tak jsem ti ještě vyfotila tu Vriseu, ta teď vypadá takhle. Ale bohužel u obou se mi ztratila u těch placek ta nádherná jasná barva a mám to zelený. Ale čím to je, nevím. Asi to má málo světla.
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 13. 4. 2009 16:43

Tak to jsme si trochen nerozumněly já myslel ta první červeně rozkvetlá teď na těch fotkách :?:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 13. 4. 2009 16:48

Ale rozuměly, to je ona.
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků