Hodnosti přispěvatelů

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 30. 1. 2009 19:21

Ne letos né. Mám stříbrný smrk plný šišek a teď už tvoří nové šišky na vrcholu a tím jsem dokázal že smrk plodí každý rok.
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod ottova 30. 1. 2009 19:26

Když tu čtu přibývající názory, tak bych se přikláněla k hodnostem co se týče zájmu o fórum, než o nějaké hodnocení odborností. Vždyť už ze samotných příspěvků je poznat nejlépe, kdo radu žádá a kdo radí, kdo je začátečník, co neví jak na to a kdo má zkušenosti. Jinak bychom tu museli mít i označení provokatér apod., protože i s takovými se tu čas od času setkáváme.
Kolemjdoucí, podle mého, vystihuje dobře nezůčastněnost, návštěvník by mohl třeba dostat ještě konkretizaci jako pravidelný návštěvník a pak možná něco jak jsem psala skalní příznivec apod.
Nebo to můžete udělat klasicky jako v nějakém spolku: nečlen, člen, pravidelný přispěvatel atd.
ottova
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ottova 30. 1. 2009 19:27

Tak to máme letos úplně stejné stromky, pro šišky nebylo kam věšet ozdoby :-))
ottova
Návštěvník

Odeslat příspěvekod crosan 30. 1. 2009 21:12

Taky jsme měli loni šišky a letos (vlastně loni a předloni) taky a těch veverek na nich. Jinak se s Vámi ztotožňuji v těch hodnostech. Taky tady procházím jen pro vědomosti, netroufla bych si radit a jsem spíše ten "kozel zahradníkem".
crosan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 30. 1. 2009 21:18

A já si troufnul :-[
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod crosan 30. 1. 2009 21:45

No jo p. Bozner Vy jste ZAHRADNÍK tak aspoň já jsem ráda, že nám radite, ale já jsem jen učeň
nebo spíš (zahradník-ranař)
Naposledy upravil crosan dne 31. 1. 2009 10:29, celkově upraveno 1
crosan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 31. 1. 2009 00:09

AMI.H píše:Dobrý večer, paní Kateřino, můžete mi sdělit, kdo je tím arbitrem, který posuzuje kvalitu příspěvků (rad, odpovědí ... ) ? Jakou má profesní odbornost ? Děkuji.


Kvalitu příspěvků posuzují jednotliví moderátoři - a to jsou buď šéfredaktoři daného webu, nebo i lidé jiných profesí, kteří fórum pravidelně sledují. Abychom si rozuměli - není to tak, že by přidělovali jednotlivým příspěvkům body nebo něco podobně šíleného :mrgreen:, ale tím, že jsou na fóru často, ví, že třeba někdo radívá ostatním, jiný o sobě píše, že začíná a ptá se co a jak, další se tu ocitl náhodou atd.

Nejde o žádné vojenské hodnocení, :pozor jen o to, aby se odlišili lidé, kteří se tu jen párkrát mihnou, od těch, co sem chodí pravidelně. Souvisí to i s tím, že chceme těm, kteří často přispívají svými radami ostatním, nějak poděkovat. A udělení nějaké hodnosti je toho výrazem. Přece by si mohli říct: Proč někomu cizímu radit, ať si na to přijde sám! Vždyť můj čas je drahý. Krom toho uvažujeme, že by zisk nové hodnosti byl spojen s dárkem, konkrétně s nějakou zahrádkářskou knížkou.

Víte, hodnosti byly vymyšleny pro radost, aby potěšily, abychom jimi naznačili, že si vás, přispěvatelů, vážíme. :!:
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 31. 1. 2009 13:28

Dobre odpoledne vsem.P.Katerino,souhlasim s Vami,taky si velmi vazim tech,kteri svou dobrou,zkusenou radou do tohoto fora prispeji.Alespon ja tu nasla mnoho vynikajicich rad od ZKUSENYCH pestitelu.Kazdy z nas ma nejakou rostlinu,kterou s uspechem pestuje a zna dokonale jeji naroky na pestovani a je dobre,kdyz se se svou zkusenosti podeli s jinymi-nezkusenymi pestiteli.Dekuji vsem i moderatorum tohoto fora.P.Sjsem zvedava,jake hodnosti vyhraji,me totiz nic "moudreho" nenapada. :hm :potichu :nenapadne
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nitram47 26. 4. 2010 18:04

automatické:
-kolemjdoucí
-návštevík

po schválení moderátormi:
-kvetinár
-záhradník
-pán záhradník (najvyssi rank)

to len taky prispevok pomimo tulanim sa superforom :)
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků