Hodnosti přispěvatelů

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 27. 1. 2009 14:40

Jak asi všichni víte, ve fóru najdete pod svým jménem hodnost, která vám přináleží. Existují dva typy hodnocení uživatelů, a to podle počtu příspěvků a podle kvality příspěvků. My tu zatím máme tyto hodnosti: Kolemjdoucí, Návštěvník, Moderátor, Administrátor plus jeden Zahradník (za zásluhy).;-)

Chtěli bychom to ale změnit, takže prosím, navrhněte nějaký systém hodností, který by se vám líbil a zdál trefný. :idea:

Díky za spolupráci! :-D
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 29. 1. 2009 11:42

Dobry den p.Katerino,tak co takhle- amater zahradnik- :shock: :hm ?To jsem ja :nenapadne .Ale priznam se,ze -navstevnik-,je mi sympatictejsi,opravdu je :tleskani .Sice jsem na zahrade od rana do vecera,od brzskeho jara az po zacatek zimy,ale moudra musim cerpat z moudrych knih a ta,ktera se mi osvedcila,ta pouzivam v dalsim pestovani kvetin.Preji hezky den :tleskani
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 29. 1. 2009 15:38

Díky moc za odpověď! Mně se totiž označení Návštěvník nezdá pro ty, kteří si ve fóru povídají pravidelně, úplně trefné. Takže Návštěvník by mohlo zůstat pro ty, kteří nás navštíví občas, ale jak potom říkat té "partě" kolem, která se tu vyskytuje častěji? :hm
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 29. 1. 2009 21:30

To mate pravdu o tom navstevnikovi,je to nekdo,kdo se pouze mihne a jde dal.Ale jsou tu takovi odbornici,jako pan Daniel Bozner,pani HanaT,ti totiz jsou skutecnymi odborniky v zahradnictvi.Ti by si zaslouzili nejakou trefnou "hodnost".To jsou totiz profici v oboru.Nu ale nic me nenapada.Jen snad ten "profík" :potichu :hm :?: :?:
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod HanaT 29. 1. 2009 21:56

Děkuji vám ,ale těch nedostatku v oboru je strašně moc ,a ráda se tady na foru přiučuji ve zkušenostech druhých pěstitelů,a dozvidám se mnoho věcí o rostlinách ,od všech návštěvníků ,
určitě na mnoho otázek nedokážu odpovědět,
každý ví něco a nikdo není vševědoucí a tak bych schvalovala aby zůstali hodnsti všem stejné.
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ottova 30. 1. 2009 01:16

Možná by pro ty nejčastější uživatele bylo vhodné specialista nebo něco méně "koženého" jako například skalní příznivec ;o) Odborník zní trochu nepřesně, protože častá účast v diskuzi ještě nemusí vždy znamenat odbornost nebo komplexní odbornost. Včera se tu zrovna uživatelé rozčilovali nad nějakými nevhodnými příspěvky a když jich sem někdo nacpe víc bude rázem o příčku výš a přitom to třeba dělá jen z hecu.
Spíš je toto fórum něco jako jistý druh fanklubu - prostě lidi, co fandí zahrádkaření a z toho by mělo vycházet označení. Návštěvník a kolemjdoucí mi tudíž přijdou docela vhodní.
ottova
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bělena 30. 1. 2009 12:09

ottova píše:Možná by pro ty nejčastější uživatele bylo vhodné specialista nebo něco méně "koženého" jako například skalní příznivec ;o) Odborník zní trochu nepřesně, protože častá účast v diskuzi ještě nemusí vždy znamenat odbornost nebo komplexní odbornost. Včera se tu zrovna uživatelé rozčilovali nad nějakými nevhodnými příspěvky a když jich sem někdo nacpe víc bude rázem o příčku výš a přitom to třeba dělá jen z hecu.
Spíš je toto fórum něco jako jistý druh fanklubu - prostě lidi, co fandí zahrádkaření a z toho by mělo vycházet označení. Návštěvník a kolemjdoucí mi tudíž přijdou docela vhodní.

Ja jen myslela,ze p.Daniel a p.HanaTjsou opravdu zahradnici.Nemyslela jsem tim,ze maji nejvice prispevku,ale jejich rady jsou z praxe,tudiz bych si troufla rici-odborne-a prakticke.Napr.jejich nadherna fota dokazuji,ze maji opravdu zkusenosti v pestovani nejen orchidek ale i jinych rostlin.A take- pocet prispevku urcitych prispevatelu,neni" pravidlem jejich kvality"-viz (moucha a jemu podobni).
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 30. 1. 2009 14:19

Právě. To je to, co jsem psala na začátku - že je potřeba rozlišovat nejen kvantitu příspěvků, ale i jejich kvalitu. Ale třeba skalní příznivec, jak psala paní Ottová, se mi docela líbí. Hodnosti by měly označovat, kdo na fórum chodí často a rád, kdo začíná, kdo se tu jen mihne a podobně. Jenže ta správná slova zatím nevím. :eh
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 30. 1. 2009 14:54

zdravím, a co místo hodnosti Amatér / Návstěvník dát "Kozel"? hezké to není, ale legrační ano.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ottova 30. 1. 2009 15:00

Nu, já se zase vrátím ke slovu odborník, které navrhuje "Bělena". Nechci se nikoho dotknout, ale třeba pan Bozner je jistě specialista na orchideje, ale jeho prosazování chemie je prvoplánové a rady typu "postříkejte všechno" jsou v době, kdy se každý milovník přírody, kterým by měl správný zahrádkář být, snaží chovat co nejekologičtěji, dost zpátečnické.
ottova
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bělena 30. 1. 2009 15:06

ottova píše:Nu, já se zase vrátím ke slovu odborník, které navrhuje "Bělena". Nechci se nikoho dotknout, ale třeba pan Bozner je jistě specialista na orchideje, ale jeho prosazování chemie je prvoplánové a rady typu "postříkejte všechno" jsou, v době kdy se každý milovník přírody, kterým by měl správný zahrádkář být, snaží chovat co nejekologičtěji, dost zpátečnické.

Jen Vas chci opravit,nepsala jsem aby bylo hodnoceno -Odbornik- :pozor :pozor ,ale Profík. :?: :!: Prispevek jsem dala dne 29.1.
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 30. 1. 2009 15:28

audis píše:zdravím, a co místo hodnosti Amatér / Návstěvník dát "Kozel"? hezké to není, ale legrační ano.


Jako kozel zahradníkem? ;-) Tak taková hodnost by se mi moc nelíbila, to už spíš něco jako greenhorn. ;-] Kozlíka má Přemek Podlaha, toho mu nebudeme brát.
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 30. 1. 2009 18:18

ottova píše:Nu, já se zase vrátím ke slovu odborník, které navrhuje "Bělena". Nechci se nikoho dotknout, ale třeba pan Bozner je jistě specialista na orchideje, ale jeho prosazování chemie je prvoplánové a rady typu "postříkejte všechno" jsou v době, kdy se každý milovník přírody, kterým by měl správný zahrádkář být, snaží chovat co nejekologičtěji, dost zpátečnické.

Prej odborník na orchideje :shock: , já je prostě koupil a rostly. Vím o nich málo. A postříkejte všechno to jsem fakt napsal :shock: :-[ tak to jsem ale kuba :-[ . I když je fakt že na choroby a škůdce neváhám použít chemii a zvláště ne u okrasných rostlin. Orchideje jsem ale nikdy nemusel postříkat, jen jsem je dle rady v časopise zalil párkrát Previcurem.
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod AMI.H 30. 1. 2009 19:59

Dobrý večer, paní Kateřino, můžete mi sdělit, kdo je tím arbitrem, který posuzuje kvalitu příspěvků (rad, odpovědí ... ) ? Jakou má profesní odbornost ? Děkuji.

A nyní k HODNOSTI PŘISPĚVATELů: Pro mě hodnost uživatele fóra není relevantní. V prosinci jsem se tu zaregistrovala proto, že tu na sebe účastníci debat nebyli sprostí, hrubí a nepoužívali nechutná slovní spojení. Důležité je (z mého pohledu), abychom si na fóru rozuměli, sdělili si svoje zkušenosti (profesionální i amatérské), "pokochali" se fotografiemi, zasmáli se. A pokud by se mi některá rada "nezdála" mám ještě možnost čerpat vědomosti z jiných internetových odkazů a odborné literatury věnující se mému "problému se zahradou" nebo kontaktovat PROFESIONÁLA (např. mého oblíbence :-) p. Větvičku).
AMI.H
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ottova 30. 1. 2009 20:14

Daniel Bozner píše:Prej odborník na orchideje :shock: , já je prostě koupil a rostly. Vím o nich málo. A postříkejte všechno to jsem fakt napsal :shock: :-[ tak to jsem ale kuba :-[ . I když je fakt že na choroby a škůdce neváhám použít chemii a zvláště ne u okrasných rostlin. Orchideje jsem ale nikdy nemusel postříkat, jen jsem je dle rady v časopise zalil párkrát Previcurem.


Podle toho jak Vám orchideje kvetou, jim určitě rozumíte, takže tu skromnost není namístě ;-)
Co se týče postřiků, tak to tu zaznělo už víckrát. Apropos letos jste nestříkal vánoční stromeček proti sviluškám či co bylo za potvůrky :roll:
ottova
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků