K příspěvkům na fóru

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 28. 1. 2009 13:56

Prosím všechny, kteří se účastní diskuzí: Přečtěte si pravidla, jak se na fóru pohybovat. Vše najdete v tématu Jste tady poprvé?

Zvlášť se jedná o tvorbu nových titulků a citování příspěvků, kdy se opakují stále dokola všechny příspěvky i s fotkami! Současně prosím, abyste si zpětně své poslední příspěvky prošli a chybné citace co nejdříve upravili. Pak se v nich všichni vyznáme daleko lépe. ;-)

Díky moc, případné dotazy směrujte na mě pomocí soukromých zpráv. :-)
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 28. 1. 2009 15:27

Fotky můžete posílat bez obav, mně se jedná o opakování fotek v citacích. Pak se nám kupí a kupí to samé dokola.
Např. paní A pošle příspěvek a v něm 4 fotky. Paní B její příspěvek cituje i se všemi 4 fotkami a na ni reaguje pan C, který cituje zase ji - takže stejné 4 fotky jsou ve fóru hned třikrát, to máte hned 12 fotek, z toho 8 zbytečně .
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 30. 1. 2009 21:34

Staré věci nemažte, není potřeba vždyť byla aspoň sranda. Jen se budem řídit do budoucna tou radou necitovat fotky. Já včera zkoušel z citace vymazat fotku a povedlo se. A když adpovídáte první není třeba citovat.
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 30. 1. 2009 23:40

Jde o to, že někeří citují zbytečně i to, co nemusí. Někdy není nutné citovat ani celý příspěvek: stačí věta, na kterou reagujete. Toť vše. ;-)
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 30. 1. 2009 23:51

crosan píše:přece se nebudeme mračit, že se to někomu nelíbí, když tak ať si to administrátoři upraví, neporuší autorská práva


Administrátoři či moderátoři upravovat mohou, co je potřeba, ale umíte si představit, že by seděli 24 hodin u počítače a upravovali každý příspěvek? :?: Kolik lidí by se ozývalo, že jim smazali i to, co smazáno být rozhodně nemělo?

Od toho jsou pravidla, která si každý nový člověk na fóru má přečíst, aby věděl, co a jak má dělat. Je to úplně stejné, jako když třeba přijdete k doktorovi. Vezmete si číslo a sedíte v čekárně, dokud vás nezavolají. Nebo si řeknete: Ne, číslo si brát nebudu, a když se to doktorům nelíbí, ať mi nějaké sami přidělí. Jak by to dopadlo? Asi byste se prohlídky nedočkala...

Pravidla byla sepsána z toho důvodu, aby se na fóru všichni co nejlépe orientovali a našli jednoduše, cokoli budou chtít. Pokud bychom je nedodržovali, stane se z toho rychle změť, ve které se orientovat nebudeme.

Takže prosím, snažme se, ať je fórum v dobré formě. Podílet bychom se na tom měli všichni. ;-)
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 31. 1. 2009 09:39

Dobré ráno přátelé mohu vás ujistit že já jsem vše pochopil o fotkách atd. Jest li mi může někdo poradit jak odesílat odkaz z UKAŽ to aby tam byl odkaz a né fotka ? toto je teď má otázka protože odkaz nezabere tolik místa.Daří se to p.Haně i dalším.
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HanaT 31. 1. 2009 15:13

takže pro pana Čermáka a ostatní jak dostat na forum odkaz a ne fotku,i když o to tady vůbec nejde.
takže zadáte ukažto.pak kliknete na procházet a vyberete fotku,
následuje nahrávání a jak se vám objeví nahrátý obrázek,zkopírujete celkový odkaz a vložíte jej do požadované diskuse,
tady máte názornou ukázku jak to dělám já.
http://ukazto.com/?id=7912694&klic=oW0IM71P&overall=1
ukazuje vám šipka na označené modré políčko,které zkopírujete do fora.
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avoklibokavi 8. 2. 2010 19:20

Ahoj, mám dotaz, proč se nezobrazují starší brázky např.z roku 2008? Občas si pročítám zpětně různá témata, která jsou pořád aktuální a znova v nich nacházím odpovědi na spostu mých otázek. :shock:
avoklibokavi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 8. 2. 2010 19:42

Protože už bohužel nefunguje ukažto.cz. Je nám to líto, je takhle ztracených spousta krásných fotografií.
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod rentier07 7. 2. 2011 19:42

Uváděný čas je zřejmě problém u mě ,že ?
Naposledy upravil rentier07 dne 8. 2. 2011 19:12, celkově upraveno 1
rentier07
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hejjar 8. 2. 2011 08:55

Hodiny si nastav v "nastavení" je tam políčko na upravení času letní a zimní ano ne a odešli a máš po problému
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rentier07 8. 2. 2011 19:14

Ano , je to tak.OK
rentier07
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mičurinec 25. 2. 2013 22:57

Mozna, ze to prijde jen me, ale nezda se vam, ze po tolika letech kdy forum funguje, je to od cca konce podzimu nejake slabe, skoro nikdo sem nechodi :(
Jaké z toho mate pocity vy, mozna to tak vnimam jen ja...?
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 26. 2. 2013 05:54

Možná jsou všichni jenom unavení po zimě a s jarem to ožije :-)) . Já jsem ráda , že mám kam nakouknout a podělit se o své (ne) a úspěchy ;-) , a lidé jsou otrávení asi nejenom z počasí , celá tato doba je .....ale nebudem pesimisté a kytičkám zdar !!!!! :mrgreen:
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mičurinec 26. 2. 2013 08:50

já jsem měl právě za to, že pak nebude čas moc psát, teď je přece jen více času
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků