Mrazuvzdorné palmy

Letničky, dvouletky, cibuloviny, exotické rostliny, balkonové květiny a bonsaje

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Josef Bučko 29. 12. 2008 18:26

Tak dnes ráno -11,2C
Evidentně už se jí to nelíbí.
Josef
Josef Bučko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 29. 12. 2008 18:35

Mě už také ne :'( , a podle týdenní předpovědi se to má po 3. lednu ještě zhoršit 8-S .
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod Fidych 29. 12. 2008 23:33

Třeba napadne sníh a trochu je přikryje, byla by věčná škoda, aby došly úhony v téhle velikosti :!:
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 30. 12. 2008 09:37

Pan Bučko to má lepší ten má vzrostlé rostliny. Tuším že tady píše že mu vydržely i přes -20 :shock: . No doufejme že víc jak -20 nebude :oboze .
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod Bala 15. 1. 2009 17:12

A je to tu,-20stupnu,co asi delaji ty prekrasne palmy?Jen at preckaji ve zdravi tuto -po nekolika letech-tuhou zimu,stale se divam na internet po techto palmach chci si je take poridit na zahradu,uz mam pro ne nachystano mistecko,konzultovala jsem to i s pani co je prodava,tak nevim,preziji letosni zimu nebo ne???To se pozna az zjara az se zbevi zim.ochrany,tak pockam na vysledek.Ale jak se znam,tak je mit budu i kdyby ......Preji vam vsem co je pestujete aby vydrzely a delaly vam radost .Dejte prosim vedet jak prezily.Dekuji.Bala
Bala

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 15. 1. 2009 19:30

Mám ho pod 30 cm sněhu, naholo zažil jen -12
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod Bělena 20. 1. 2009 16:28

Josef Bučko píše:Tak dnes ráno -11,2C
Evidentně už se jí to nelíbí.
Josef

P.Bucko,Vas palmovy haj je prekrasny :tleskani ,prave jsem prolistovala toto tema,uchvatne,zrejme je vubec neprikryvate,jak asi,kdyz jsou tak velike,zajimalo by me :hm ,jak jsou na tom ted preji hodne uspechu
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 5. 2. 2009 08:39

Nádherný den přeji všem a hlavne panu Bučkovi. Musím napsat, že když jsem jukla na vaše fotky, myslela jsem že ještě určitě spím. TO SNAD ANI NENÍ MOŽNÝ MÍT TOHLE, V NAŠICH PODMÍNKÁCH PŘED BARÁKEM, TO JSEM ZA CELEJ MŮJ DLOUHEJ ŽIVOT JEŠTĚ NEVIDĚLA :shock: . MŮJ HLUBOKÝ OBDIV.PROSTĚ NÁÁÁÁÁDHERA :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 19. 2. 2009 20:48

Sem našel pěkné stránky a zvlášť Dane koukni na semínka paráda :tleskani http://www.yuccaland.cz/
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cykasy 8. 8. 2009 14:22

Po delší odmlce posílám pár foto ze zahrádky.Po letošní zimě trochu poškozené ale do zimy se to snad spraví.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Josef Bučko
http://www.exotickazahrada.cz/
cykasy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bělena 8. 8. 2009 14:42

Náááádhera :tleskani :tleskani .I přes tuhou zimu jsou úžasné :tleskani .Ja si na jaře taky koupila mraz.palmu,je jen asi 4O cm vysoka,ale asi ji přes zimu venku nenechám,mam obavu,že by to nemusela přežít.Ty vaše jsou už přeci jen větší a proto i odolnější.Ať vám rostou k radosti :tleskani :tleskani .
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kandl 8. 8. 2009 15:34

Tak to je fantastický,nádhera. :tleskani :tleskani :tleskani
kandl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cykasy 8. 8. 2009 15:52

Díky !!!!
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Josef Bučko
http://www.exotickazahrada.cz/
cykasy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 8. 8. 2009 17:39

P Bučko k vaši zahradě jde jen říct nááááááááááááádhera, :tleskani :tleskani :tleskani tak ať je málo poškozuje mráz,bylo by těch rostlin škoda.Občas se na ně kouknu i přes rok vím, že tu na fóru už byly. :shock:
To máte venku v zimě i ty červeně kvetoucí kaktusy? :hm :hm
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cykasy 8. 8. 2009 21:18

Ano i kaktusy jsou venku celoročně.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
J.Bučko
Naposledy upravil cykasy dne 8. 8. 2009 21:27, celkově upraveno 1
http://www.exotickazahrada.cz/
cykasy
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků