Rostlina do kanceláře

Tipy a rady o našich spolubydlících

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod HanaT 2. 9. 2008 19:39

pošlete mě adresu na mail a já vám pošlu nějaký lupen šáchoru na zakořenění.
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidych 2. 9. 2008 19:55

Mohu dodat menší, asi čtyřlistou kořenokvětku, pokud chcete zkusit, jak by se jí vedlo.
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod Scandiaca 3. 9. 2008 09:50

HanaT píše:pošlete mě adresu na mail a já vám pošlu nějaký lupen šáchoru na zakořenění.


To byste byla strašně moc hodná, ale nemůžu to po vás žádat.. Jsem teďka v Norsku a chudáček by asi nepřežil cestu, nehledě na otřesnou cenu poštovného :-\

Ale opravdu si cením vaší ochoty!!
Proti gustu...
Scandiaca
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j.e.n.i.k.82 15. 9. 2008 16:20

Zdravim kolegy/-ne pestitele :) I kdyz ja kytickam asi nejvic pomaham tim, ze je prilis netrapim svoji peci :) Ale k veci.. Narazil jsem na tohle: http://hobby.nej-ceny.cz/74743/usb-desk ... lenik.html to by krasne vyresilo muj problem.. Mate nekdo zkusenost? Nebo jak podle specifikace vidite realne vyuziti?
j.e.n.i.k.82
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 15. 9. 2008 18:42

:shock: Tak to je hustý. Co všechno lidi nevymyslí :mrgreen: já se válím pod stolem.
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod HanaT 15. 9. 2008 18:47

ALE URČITĚ TAM BUDE DOBRÝ MIKRIKLIMA :hm
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 15. 9. 2008 18:51

Bohužel to je dost malé na mé květiny. A navíc na 105 pokojovek by se to dost prodražilo.
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod HanaT 15. 9. 2008 18:54

to jo,to by byl přepych si to pořídit na veškeré naše kytičky. :mrgreen:
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 15. 9. 2008 19:07

Nevím nevím jestli by to Windows zvládnul tolik pokojovek. :mrgreen: . By se zavařil.
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod j.e.n.i.k.82 15. 9. 2008 20:04

jsem rad, ze jsem vas pobavil:) me to prijde jako skvela moznost, jeste kdyby to melo regulaci teploty a je to uplne dokonaly.. myslite, ze stoji za to si tuhle vecicku poridit?
j.e.n.i.k.82
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 15. 9. 2008 20:10

A tak to zkuste a pak se s námi podělte o zkušenosti.
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod HanaT 15. 9. 2008 20:50

podle mě je to zbytečnost
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 15. 9. 2008 21:08

Ják zbytečnost :?: . To napíšete teď když jsem si jich 110 objednal :mrgreen: .
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 16. 9. 2008 07:04

j.e.n.i.k.82 píše:jsem rad, ze jsem vas pobavil:) me to prijde jako skvela moznost, jeste kdyby to melo regulaci teploty a je to uplne dokonaly.. myslite, ze stoji za to si tuhle vecicku poridit?



Zdravím Vás,

já osobně bych si takovou věc nekoupila, ale záleží na Vás - pokud se Vám do toho chce a nebudete litovat té tisícikoruny, můžete to vyzkoušet. V rozhodování hraje roli to, co chcete: rostlinu do kanceláře, která bude nenáročná? Systém, který Vám řekne, že dnes máte zalévat? Jestli si odpovíte na oba dotazy, že ano, doporučuji koupit zelenec nebo chcete-li něco kvetoucího, tak fialku, a do mobilu, případně do počítače si zadat, že každý týden Vám má připomenout zálivku. Pokud máte v kanceláři okno, rostlinky určitě přežijí i bez skleníčku.
Katka
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Scandiaca 16. 9. 2008 09:04

Já za sebe musím říct, že jsem těchhle hraček viděla docela dost - tady to teď docela frčí, a to se člověk nestačí divit, jaké všelijaké usb kravinky existují.. Můžete to vyzkoušet, určitě to nemá leckdo.. Spíš mě překvapilo, že v balíčku jsou k tomu dodáváné semínka marigold - tedy afrikánu, že? To je divný.. :hm
Proti gustu...
Scandiaca
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků