Clematis - plamének

Vše o nepřeberném světě trvalek

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Návštěvník 20. 6. 2008 11:45

Děkuji moc za toleranci i za pochvalu :-) , doufám, že příště už vložím obrázek správně :hm . Radka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 20. 6. 2008 12:22

Vždyť takto je hezký, alespoň je pořádně vidět! :-D Jen ho tak nechte i příště. ;-) Katka
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 20. 6. 2008 15:27

Souhlasím.
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod kejki3 6. 5. 2011 23:26

Tak letos tedy mám smůlu, růže začíná znovu od země a klematis je poloviční. Ale je fajn, že na imagecross.com zůstanou obrázky i tři roky :tleskani:
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod helencom 13. 10. 2013 12:23

Scháním bílou velkokvětou hortenzii (řízek) a velkokvětý bílý Clemátis(plamének).
Mohu nabídnout modrou hortenzii,růžovou, Plamének mám světle fialový.
Ráda vyměním léčivou rostlinu Kalísii.
Mohu předat semínka kopretiny Řimbaby (na migrénu). Nabídněte též nějaký užitečný přebytek ze zahrádky. Nejlépe z okolí Prahy.
helencom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Návštěvník 2. 8. 2014 08:34

prosím, kdy přesazovat klimatis.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Maggie1989 31. 10. 2016 09:09

Ahoj, začínám s pěstováním plaménku a ráda bych pár informací. Na http://homezin.cz/media/clematis-navod-k-pestovani jsem se dočetla, že by se měl vysazovat to směsi kompostu a štěrku, je to pravda? A když nemám štěrk k dispozici, tak stačí jen kompost? A jak je to se zazimováním? Mám ho nějak zkrátit? A čím ho mám přikrýt? Děkuju za případné odpovědi. Mám krásný růžový a modrý a nerada bych o ně přišla :(
Maggie1989
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Danielka.9 2. 11. 2016 14:17

My ho vysadili jen tak do země ,ale ten kompost by mohl být ok. Máme ho u plotu a každý rok ho nestříhám.Už jsem také četla, že ho stříhají každý rok na krátko,myslím, že každý si to udělá po svém.Jsem jenom laik,tak možná odpoví ještě nějaký odborník.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 17. 12. 2016 18:58

Taky nejsem žádný odborník na pěstování clematisu. Mám na zahradě už hodně starý modrý a na podzim před zimou když už na něm začínají trochu usychat listí tak ho sundám z obloukového žebříku na kterém mi roste, stočím ho a nechám u země. Přikrývat ho ničím nepřikrývám. Na jaře ho roztáhnu, odstraním to co je na něm uschnuté a namotám na žebřík. Zkoušel jsem už ho před zimou zkrátit o polovinu, ale příští rok nevyrostl až tak hodně.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Návštěvník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků