Jak se vám líbí nový vzhled.?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod germi123 9. 4. 2008 21:14

Tak zahrádnici, vyjádření hlavního admina: "Všechno snad bude,ale nejdřív je nutné vyřešit hlavní problémy.., takže doufejme, že naše přání bude v brzké době vyslyšeno a pokud né, budeme urgovat dál a dál :D
Vyhráli jsme nad Galinsoga parviflora , vyhrajeme i zde :mrgreen:
germi123
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Fidych 9. 4. 2008 21:26

Hlas lidu, hlas boží - díky za naději :tleskani
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 9. 4. 2008 21:42

Pár lidí nad amerikou(pěťourem) nevyhrálo. Já naštěstí ano :-)) Tak doufám že tady vyhrajeme. :oboze
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod avoklybokavi 16. 4. 2008 12:00

Je to celý divný. Chci se přihlásit, ale nejde to, ani administrátor mi neodpovídá. Bylo to přehlednější a jednodužší. :hm . :-l . Zatím. Iva.
avoklybokavi

Odeslat příspěvekod Fidych 16. 4. 2008 19:07

Pomalu si zvykám, i když s přihlašováním jsou někdy potíže a povede se až na pokolikáté. Pořád doufám, že jsou to počáteční potíže růstu, a bude zas dobře :-)
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod HanaT 16. 4. 2008 19:27

Já jsem si už zvykla,ale strašně mě vadí ti registrovaní uživatelé,mě by stačilo vědět kdo je na tomto foru a ne na jiným.Je v tom guláš. >:-(
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidych 16. 4. 2008 19:44

Taky se mi zdá, že by bylo lepší, kdyby pro každou sekci fóra byla samostatná evidence přítomných. A někdy tápu, co je nového ve starých tématech, a nová témata - nějak vždycky přehlídnu značky, jsou podle mně dost nevýrazné (už zas brečím po kytičkách :hm )
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod Mývalice 16. 4. 2008 20:29

Mám tu pár dotazů na Ivu, co se jí sem nedaří přihlásit:
1. Pod jakým nickem jsi zde registrována.
2. Daří se ti přihlásit do Klubu čtenářů a předplatitelů?
3. Jak se to nedaření se přihlásit projevuje? Vypíše to nějakou hlášku?
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avoklybokavi 17. 4. 2008 07:17

Nejprv mi to nahlásilo, že nebylo možné převést vaše heslo ze starší verze. Poslali mi nové. Pak nesprávné uživatelské jméno, zkuste znovu. Pak jsem překročila max.počet pokusů-ověřovací kod. Pokud potíže trvají kontaktujte administrátora.Ten se neozval. A tak to bylo pořád dokola. A nyní to začíná stejně, jako včera. Tak nevím. Iva. :-[ :'( :oboze
avoklybokavi

Odeslat příspěvekod Mývalice 17. 4. 2008 09:55

Doplň ještě následující informace:
1. Jaký že je to ten tvůj nick (avoklybokavi ?)
2. Kam ses to pokoušela přihlásit - do fora a nebo do Klubu čtenářů?
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Avoklybokavi 17. 4. 2008 10:16

Nevím co je to nick.V min. fóru jsem byla přihlášená jako avoklibokavi a nyní mám změnu po el tvrdé y. Přihlašuji se do fóra. Zatím děkuji. Iva.
Avoklybokavi

Odeslat příspěvekod Mývalice 17. 4. 2008 12:15

Nick je jméno/přezdívka, pod kterou jsi do fora zaregistrována. Zkus se přihlásit do Klubu čtenářů a dej vědět, jestli se ti to povedlo.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avoklybokavi 17. 4. 2008 13:32

Nemám na to nervy. Na klubu čtenářů je to to stejný. Bylo zadané špatné heslo nebo jméno. Nové heslo jsme vám zaslali va email. Pak zas emailová adresa je v klubu již zaregistrovaná. :hmm: . Je to nějakej začarovanej kruh. :'( Iva.
avoklybokavi

Odeslat příspěvekod avoklybokavi 17. 4. 2008 13:48

Teď mi poslali další dvě hesla na email. A je to to stejný.Zkoušela jsem napřed jedno, pak druhé. A zas.Nebylo možné převést vaše heslo ze starší verze fóra. Žádejte o nové. Kontaktujte administrátora.Já se asi picnu 8-S .Iva.
avoklybokavi

Odeslat příspěvekod avoklibokavi 21. 4. 2008 07:47

Huráááá :-D , právě se mi podařilo přihlásit :tleskani :tleskani ,asi mám opět štěstný den 8-) . Zatím dík a mějte se pěkně :love: Iva. :mrgreen:
avoklibokavi
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků