Volná diskuze

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod hejjar 13. 3. 2019 17:15

Tak jsme to tady pochovali i bez pohřbu, ach jo
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Karen Válková 14. 3. 2019 00:21

No jo , skoro nikdo sem nechodí..třeba časem.....
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 20. 3. 2019 14:46

že by zítřejším jarním dnem, ale to se budeme rejpat v záhonech :love: :love: :love:

-- 20 bře 2019, 14:49 --

že by zítřejším jarním dnem, ale to se budeme rejpat v záhonech :love: :love: :love , no Moravanda má v Praze výstavu orchideí dokonce března,tak než prohlédne těch tisíc druhů, tak to potrvá, možná že se pochlubí
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 22. 4. 2019 06:19

Ahojky.
Přeju všem krásný svátek 8-D . Nějak nic nestíhám
Obrázek
Jaruško orchidky ted musí stranou. Teď budu vdávat dceru a taky budu poprvé když to dobře půjde babičkou 8-D :love: . Tak že fůra štěstí a radosti.
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 22. 4. 2019 09:35

Obrázek
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 22. 6. 2019 18:44

Jé Moravando tak to ti přeji, ať to ve zdraví zvládneš a k babičce hodně si to užívej, protože vnoučata rychle "stárnou", moje teď to byly taková poupatka teď už to má 25 a 24 a prababkou asi dlouho nebudu, ony mají jiné priority, tak si to hodně vychutnej
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hejjar 28. 6. 2019 18:53

Nu asi se nic nestane, když to napíšu tady, ale možná někdo odpoví kde se mi ztratila barva
lilii, loni nádherné 4 barvy, lilie nádherné, ale všechny bílé, proč? Díky
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rajsa 29. 6. 2019 16:11

Loňské barevné jsou letos jen bílé? To se mi zdá i nemožné, ne že bych ti nevěřila, ale to jsem ještě neslyšela. Že jsem si objednala kaly směs barev a vykvetly všechny bíle, to bych pochopila i když jsem byla naštvaná, ale tohle ne.
rajsa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bomila 3. 7. 2019 08:22

Lilie pěstuju mnoho let,jejich barvy jsou nádherné,ale ještě se mi nestalo,aby se některá barevná v dalším roce vykvetla bíle ;-)
bomila
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hejjar 4. 7. 2019 13:40

Jo děvčata je to tak, nemám zájem si vymýšlet, loni kámošky obdivovaly barvy, temně červenou až do fialova, žluté ,letos jen bílé, divíme se, jen jedna je fialová, mám jich asi osm, už mi přišla i nová nabídka, ale váhám, napsala jsem dotaz , ještě od fy nepřišla odpověď, mám od nich i kaly tmavě vínové, loni byly tak uvidím , zatím jen listy
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hejjar 14. 7. 2019 11:07

Děvčata, ukázala bych vám zblázněnou orchidej, na stonku po odkvětu dvě nové kejki, už i ze stonkem na květ a z růžice další, no nádhera, ale nevím jak to tady přetransportovat
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rajsa 15. 7. 2019 09:40

No to je teda něco :shock: A fotky tady nejdou?
rajsa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 15. 7. 2019 09:44

Fotky vkládám nyní přez tuto tabulku .
Tady máš odkaz. a honem nám to ukaž.
http://img.janforman.com/

-- 15. 7. 2019 10:54 --

Jen na vyskoušení přikládám fotky mojí přitoulané bílé lilie, před pár lety se ukázalo něco ,co jsem ale dva roky vytrvale ničila v přesvědčení že jde o bodlák. vyrostla na okraji uličky mezi baráky. Nikde v okolních zahradách lilie nemají. Loni to jsem již věděla, že to je lilie a rostla tam bez jakékoli péče a krásně kvetla, jsem ji přestěhovala na záhonek. Ten další květ je ismenie ty na zimu dávám domu. Lilie tam je i v zimně.

Obrázek Obrázek Obrázek
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajsa 15. 7. 2019 10:34

Karen a já se té bílé nemůžu dopěstovat, už jsem si ji 2x objednala, stojí kolem 100kč a pokaždé když na jaře vykoukne tak ji užerou slimáci. Máš jí krásnou.
rajsa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 15. 7. 2019 10:50

Já si myslím, že ta moje vyrostla ze semínka . JInak si neumím představit kde se tu vzala. Rostla na okraji uličky mezi těmi ismeniemi a hromadou vyházených kamenů . Kdyby se jí nepodařilo nasadit na květ, tak ji nejspíš vytrhávám dodneska. Už jsem se jí chudince mockrát omlouvala . Nyní se má dobře a je fakt že z ní mám radost. Letos vykvetla dalš, mladá cibulka .Na prvním obrázku je i vidět.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron