Orchidej Phalaenopsis - jak na ni

Diskuze na téma domácího pěstování orchidejí

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod rajsa 21. 1. 2016 08:14

Tak jsi mi to Danielko potvrdila. No vyhazovat je nebudu, ještě to s těma méně vitálníma vydržím :-) , ale pro příště mám ponaučení. Já to vidím tady v Kaufu, jak na kytky kašlou.
rajsa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ažka1 25. 1. 2016 11:21

Taky jsem si pročetla několik stránek a prohlídla vaše novicky moc pěkné,jen tak dál.Rajso na kytky kašlou i v Tescu já tam kupuju orchidky jen když je přivezou pak už nestojí za nic,většinou je ulejou.
ažka1
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajsa 25. 1. 2016 11:53

Tak to u nás na kytky kašlou úplně, třeba primulky na platu nechají naopak zvadnout a pak to klidně vyhodí.
rajsa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andersenka 26. 1. 2016 11:19

ahojte, už som tu dlhooooooooo nebola, tak aspoň trochu z mála.
Tento kvitne v práci a ešte 2 sa chystajú.......doma žiaden :(

Obrázek
andersenka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 26. 1. 2016 12:33

Adélko moc pěkný. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani Tak mě se letos docela vydařily. Kvetou skoro všechny, pár poupat sice uschlo jako každý rok, ale ostatní kvetou.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajsa 26. 1. 2016 17:06

Moc pěkná :tleskani
rajsa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nika2006 28. 1. 2016 21:21

Teda Lukáši, to je nádhera!!!

-- 28. 1. 2016 21:34 --

Právě koupu phaly a pokud by měl někdo zájem, věnovala bych mu MiniMarka Obrázek ..je to jedna ze dvou rostlin, které vyrostly z původní - jednu si nechám a další stejného druhu už nepotřebuju...šetřím místo :mrgreen: Je to sice malá rostlinka, ale kořenů má dost. Věnuji někomu zadarmo, možná bych zajistila i dovoz nebo se dohodneme :-)

-- 28. 1. 2016 21:36 --

Jo a Evi, děkuji že sis na mě vzpomněla :love: Máme se moc fajn, dcerka i orchideje rostou, jen co se phaly víc rozvijí, něco nafotím a přidám sem fotky ;-) ..už mám úplně absťák po nějaké nové rostlince, naposledy jsem si snad koupila orchideje loni v Drážďanech...to je doba :oboze
Nika2006
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evouš 29. 1. 2016 10:18

Verunko,kdyby ti zůstal mini mark tak bych si ho vzala :hm .Šel by poslat v bublinkové obálce. :lol: Děkuji předem. :lol: :lol: :lol:
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nika2006 29. 1. 2016 22:27

Evi, jsi první, je tvůj;-) ...během víkendu ti napíšu SZ ohledně dodání, ale myslím, že by kolem Valče mohl kolega někdy jet!
Nika2006
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evouš 1. 2. 2016 18:58

:lol: Verunko,děkuji moc. :lol: :lol:
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ažka1 3. 2. 2016 13:28

V Tescu mají orchidky myslím jeden stvol ale na letáku je nehledejte nejsou tam.Cenu nevím.
ažka1
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nika2006 7. 2. 2016 21:42

Něco málo mého kvetení :-) Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Nika2006
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajsa 8. 2. 2016 08:13

Niko, tak takový "něco málo" to by se mi taky líbilo. Super krásný :tleskani :tleskani :tleskani
rajsa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 8. 2. 2016 18:12

Krááásně ti to kvete Niko :tleskani :tleskani :tleskani , mini mark mě také kvete.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 8. 2. 2016 20:13

Niko nádhera. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani Mini mark mi taky kvete a letos má dokonce 3 stvoly tak mám radost.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků