Jaký internetový obchod pro nákup rostlin?

Výhodné a zajímavé tipy na nákup do zahrady (ale také varování)

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod hejjar 12. 4. 2010 19:30

Tak v pátek mi došla zásilka fy Petro, kany, mečíky, begonky, a bílá srdíčka - vše vzorně zabaleno, zdravě zelené a přibalena verbena zřejmě pozornost podniku, na zítra mám avízovanou zásilku fy Hortus spes s muškáty 9ks vzrostlé Zatím spokojenost
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mičurinec 7. 10. 2010 19:16

vcera mi prisel katalog z anglie-tam je teda semen! absolutne nejlepsi katalog jaky sem kdy videl, maji i web http://www.molesseeds.co.uk/ zjara jsem si i objednal a vzeslo to skvele
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvetinka7 12. 3. 2012 18:12

ja by som určite doporučila stránku www.rastlinky.sk ale pre teba je výhodné navštíviť www.rostlinky.cz
Som ich stálou zákazníčkou a páči sa mi široký sortiment, niečo absolútne nikde inde nenájdeš a ceny sú ok.
;-)
kvetinka7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petra88 17. 3. 2015 15:59

Ahojte, osobně mám dobrou zkušenost s florea.cz, kde jsem si kupovala řezané květiny na výzdobu domu (květiny do vázičky) a vydržely mi dlouho, což já považuji dlouho dva týdny :) Nejsou ani nijak drahé :) nedávno jsem z tama nakupovala už podruhé a opravdu spokojenost :)
Petra88

Odeslat příspěvekod Monča 22. 3. 2015 22:28

Ono se říká, že květiny, které se dovážejí přimo z burzy pěstitelů opravdu tak douho vydrží.
Monča

Odeslat příspěvekod Petra88 24. 7. 2015 07:27

Je pravda, že opravdu vydrží déle než květiny z květinářství, ale je to podle mě kvůli tomu, že tady nevyužívají prostředníky :)
Petra88

Odeslat příspěvekod Monča 25. 7. 2015 14:06

Myslíš to tak, že to dovážejí oni sami jo?
Monča

Odeslat příspěvekod Petra88 31. 7. 2015 19:32

Ano, je pravda, že všude kde máš prostředníky, tak je to zdlouhavější a hlavně i dražší :) Mají i donáškovou službu, takže to je další plusko pro mě :)
Petra88

Odeslat příspěvekod Monča 31. 7. 2015 20:53

Achjo, ta donášková služba to je super, jen mě mrzí, že jsem nikdy nedostala květiny já od někoho
Monča

Odeslat příspěvekod Petra88 27. 8. 2015 15:08

Nic si z toho nedělej, mi taky nikdy nikdo neposlala květiny :D ale je fajn to vědět, asi někdy nechám otevřené okno před přítelem, třeba se chytne :D
Petra88

Odeslat příspěvekod Monča 28. 8. 2015 10:34

To bych taky tak mohla řešit, občas jde na můj pc, tak ať se podívá :D :D
Monča

Odeslat příspěvekod DanaMala 16. 9. 2015 12:50

Nabízíme semínka okrasných a užitkových rostlin za výprodejové ceny. Zasíláme BEZ POŠTOVNÉHO do 3 dnů. Celý seznam najdete zde: http://postovnezdarma.cz/seminka?acc=8d ... a1b52d3735
DanaMala
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Návštěvník 16. 9. 2015 15:12

Reklama???????????
Návštěvník

Odeslat příspěvekod richardsonec 7. 1. 2016 09:28

Já jsem zkusil už více subjektu na dovoz květin, ale zatím asi nejčastěji, pokud splňují moji poptávku, nakupuji na http://www.vonekl.cz/rozvozy-dovoz-kvetin-a-doplnku . Chápu, že co člověk to jiná zkušenost, ale tito prodávají už dlouho, tak jde vidět, že k tomu přistupují trošku na úrovni.
richardsonec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rajsa 18. 2. 2016 09:28

Reklama???????????????????
rajsa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků