Co Vám právě kvete na zahradě?

Letničky, dvouletky, cibuloviny, exotické rostliny, balkonové květiny a bonsaje

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Karen Válková 17. 3. 2014 21:10

Naši mladí byli včera na výletě a tohle je jejich úlovek. Já byla nadšená. Moc mě tím potěšily.
http://karelex1.rajce.idnes.cz/C48_kvet ... hu_v_Brne/
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 18. 3. 2014 06:18

No překrásné , koniklec takhle v přírodě, nádhera :love: :-)
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 18. 3. 2014 08:50

Nádhera! Loni jsme si tam udělali procházku, ale už bylo pět po dvanácté, sice jsme pár květů ještě viděli, ale většina konikleců už byla odkvetlá. Díky Karen za informaci, když bude čas, možná se tam ještě vypravíme. ;-)
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 18. 3. 2014 09:50

Já tam osobně nikdy nebyla, ale mladší dcera tam kousek odtud bydlí,tak už jsem viděla fotky i v minulých letech,ale takhle krásné ještě nebyly. Tyhle fotil zeťák od starší dcery a on má lepší foťák. Určitě se tam vyprav.Stojí to za to.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 18. 3. 2014 10:12

Mě fascinuje, jak něco tak kouzelného může růst opravdu kousíček od paneláků. Když jsem tam byla poprvé, byla jsem z toho neuvěřitelně překvapená, něco podobného jsem do té doby neviděla. A vždycky mám radost, když vidím, že lidi si toho váží a chovají se k tomu kusu přírody ohleduplně. Teď se dívám, že v roce 2011 jsem tam byla a psala o tom zprávu. ;-) A to bylo začátkem dubna!
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 18. 3. 2014 14:41

No to je nádhera a taky zázrak, že to ještě nikdo nezničil.To se opravdu jen tak nevidí.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 18. 3. 2014 19:47

Je to moc krásné ,nikdy jsem si nemyslela,že tohle roste u nás.Vždy jsem si myslela, že to roste někde na vysokých skalách v cizině. :hm :lol:
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 30. 3. 2014 18:42

Dneska mě na zahradě překvapily první letošní zakrslé tulipánky , hyacinty a ještě tahle kráska .U hyacintů mě mrzí,že mi pokaždé každá barva vykvete bíle. Tyhle byly loni růžové
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 31. 3. 2014 12:52

Talipánky mě ještě nekvetou :shock: :tleskani , ale hyacinty už jo i ten řebříček mám takhle před kvetením.Je to krása, když to takhle na jaře všechno začne.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 31. 3. 2014 13:26

Krásně ti to kvete, Karen. U nás teď hrají prim narcisky a modřence.
Danielko, jen dodám pro úplnost - není to řebříček, ale řebčík, ten krasavec na poslední fotce. Už pár let ho mám v seznamu rostlin, které bych ráda měla na zahradě, ale zatím se tak nestalo. :oops:
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 1. 4. 2014 09:28

Dík Katko jsem si říkala, když jsem to psala,že ten řebříček se mě zdá je něco jiného,ale ten řebčík mě už v hlavě nevyskočil 8-D 8-D :oboze :oboze :oboze
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 1. 4. 2014 09:43

Ale bylas blízko a hlavní, že víme, o čem je řeč. ;-) Ještě existuje řebčík kostkovaný, ten se mi taky moc líbí.
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 1. 4. 2014 12:06

No to já si za boha nemohla na řebčík vzpomenout vůbec. Ten kostovaný roste v přírodě na Templáku. Náhodou mi jej tam děcka kdysi vyfotily.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 1. 4. 2014 18:53

Ten kostkovaný je krááásný,ale viděla jsem ho zatím jen na obrázku. :lol: Možná si ještě pořídím žlutý,ten k dostání je. :tleskani Mám tady ale jiný problém :hm , loni jsem si pořídila bílou vistárii a už loni kvetla. Někde jsem tu dávala fotku,ale fialová, která tu už je 3 rokem je veliká,ale zase vypadá, že bez květu.Jestli seženu novou fialovou, kvetoucí, tak tu mou asi setnu.Nebo někdo poradí jak na to aby kvetla???
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kateřina Hradová 1. 4. 2014 20:06

Danielko a stříháš ji?
Kateřina Hradová
Moderátorka
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků