Orchidej Vanda

Diskuze na téma domácího pěstování orchidejí

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod květiny 23. 5. 2012 10:26

Tak máme "jenom " 12 květů, ale i tak mám radost ;-) ObrázekObrázek
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klara87 23. 5. 2012 10:28

Evi 12 květů, ale nádherných. :tleskani :tleskani :tleskani
Klara87
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 23. 5. 2012 11:18

Evi já jsem si přála ,alespoň jeden a nikdy jsem to nedocílila.Je to supr ,je nádherná. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Evouš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 23. 5. 2012 12:59

Květinko je moc krásná, 12 je přeci dost :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Naposledy upravil Danielka.9 dne 23. 5. 2012 17:31, celkově upraveno 1
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník

Odeslat příspěvekod andersenka 23. 5. 2012 13:07

Evko - Květinko :tleskani :tleskani :tleskani
andersenka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danicka 23. 5. 2012 20:48

Holky,to jste me s tim slintanim pobavily. :lol: :lol: :lol: Ja ted porad koupu ty svoje Vandice a Ascy- jak je hic a jsou ve vazach,tak tak obden. ^^ Koukam do listu a nic,zatim ten jeden cudl drzi. Premyslela jsem,ze bych tu krasnou velkou flekatou V.Pagchong blue dala ven na strom-stejne mi jen predava dal fleky.Koreny ma teda porad stejne uzasne silne,ale nove ne. Jenze jak porad fouka, byvaji bourky a tak,tak bych s ni musela stejne prebihta a taky jsem se zarekla,ze do nich ze stromu pada jehlici a nebo lezou strihavky. >:-( Taky bych chtela mit takove luxusni vandi okno jako Jana. :nenapadne
Danicka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jakuku 24. 5. 2012 07:56

Květinko :-) jenom 12květů na takové obří květy je to dostatek to nemám ani já :-)) :roll: jen ty z malými květy mají vždy více než 10
Jana
jakuku
Návštěvník

Odeslat příspěvekod květiny 24. 5. 2012 08:29

No já jsem to Jani porovnávala s tou Rozárky , ale ta moje je Asca. a ty jsou menší, má úplně jinak ty květy poskládané než ta žlutá, ale je pravda , že jsou obrovské, pomalu se mi nevejde na parapet 8-P Tak květů jen 11, to dvanácté poupě zaschlo, ale i tak si zaslouží pochvalu :lol:
květiny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Richenza 2 24. 5. 2012 15:49

Evko a Květinko gratuluji , krásně Vám kvetou :tleskani :tleskani Ta moje už po třetí vyhnala stvol , dvakrát zaschnul , tak doufám , že to tentokrát dojde do zdárného konce , Je na balkóně , teda obě , ale ascda víc jak rok nic. :oboze
"orchideje-sluníčka mého života "
Richenza 2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klivie 24. 5. 2012 19:19

Evi je nádherná, co bys chtěla, květy jsou velké, co by jiní za ně dali. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rozárka 3 24. 5. 2012 21:12

Květinko, máš moooc krásnou a 11 květů je na tu velkokvětou fakt dost. Prosím Tě, s jakou mojí jsi to porovnávala? Já se v mých stejně nevyznám, co je vanda a co je ascda. Jen tahle oranžováObrázek, co se tak překrásně předvedla vím na 100%, že je ascda New Spotty a to jen proto, že je z Pokojovek a ty jsou všechny označené. Ještě mám z Pokojovek 1 vandu na 100% a ta si prostě odpočívá. Ostatní, co jsem kupovala ve výprodeji, jsou označeny jako vandy a přitom některé jsou ascdy. Jo, a ještě něco. Když si prohlížím nabídku vand a ascd v Pokojovkách, tak některé vandy mají docela malé květy a některé ascdy zase květy jako hrom. A teď babo raď :hm :hm :hm :mrgreen:
Abych tady nedělala články jak do novin, tak ještě aktuální foto momentálních třech mých VIPObrázek
Rozárka 3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Alinka 24. 5. 2012 21:47

Evi je překrásná :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Růženko nemají chybu :shock: moje velká gratulace :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Alinka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod květiny 25. 5. 2012 06:19

Rozárko myslela jsem tu tvoji oranžovou , ta tedy je boží :love: a ty to máš koukám doma jako ve velkopěstírně Vandic , že :shock: 8-D 8-)
květiny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rozárka 3 25. 5. 2012 06:25

Květinko - já zakládám "vandí prales" :mrgreen: :mrgreen: 8-) :twisted:
Rozárka 3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jakuku 25. 5. 2012 08:28

takže všem komu se nedaří pěstovat tak posílat k Rozárce :-D 8-D 8-D 8-D 8-D 8-D já zase vandí prales nepotřebuju :-))
Jana
jakuku
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka