Cymbidium

Diskuze na téma domácího pěstování orchidejí

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod CatX 31. 3. 2010 21:59

ok. Kocoura nemám, ale ráda bych také pořídila:)) jinak vypadá takhle, jsem z něj nadšená:)
Přílohy
010.jpg
CatX
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dama 55 31. 3. 2010 22:03

No je to nádhera, tak ať se mu daří a Ty se z něj nezblázníš. Kocoura si nepořizuj, poleze Ti mezi těma kytkama, všechno Ti okouše a shodí. Věř, že vím, o čem mluvím, máme čtyři. Co nevymyslí jeden, na to přijdou zbylí tři. I jeden stačí shodit všechno, co se dá.
dama 55
Návštěvník

Odeslat příspěvekod CatX 31. 3. 2010 22:04

dama: já s kočičkou vyrůstala, teď mi chybí, mají ji doma naši. A když jsem chvíli žila v Americe, tak v baráku s 12ti kočkama:))) jen mi teď chybí něco čtyřnohého a chlupatého.. přítel je jen dvounohý a pohladit se taky moc nenechá:D
CatX
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jakuku 31. 3. 2010 22:06

CatX je krásné :tleskani :tleskani :tleskani
Jana
jakuku
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dama 55 31. 3. 2010 22:12

Tak když jsi zvyklá na 12, to bys jednoho přežila. Jen aby přítel pak nežárlil, že dáváš přednost chlupáčovi a do toho ty kytky, budeš mít doma "husto".
dama 55
Návštěvník

Odeslat příspěvekod CatX 31. 3. 2010 22:22

dama: uvidíme, spíš moc nejsme doma tak nechci aby číča strádala.

No a kdybych ještě někdy někde potkala tohle, tak ho beru za jakoukoliv cenu:) http://www.chinawholesalegift.com/pic/H ... 514416.jpg

pak už jen smetanové a starorůžové... a budu spokojená:D
CatX
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dama 55 31. 3. 2010 22:28

Růžové jsem viděla v Letňanech v Baumaxu, ale taky takové to obrovskíé, ale barvička byla taková ta skvostná starorůžová, sladká. Krásné veliké květy, kytka jak hrom veliká. To z toho odkazu, to je barvička. Jen abys nebyla zklamaná, když máš doma takové teplo, taky jsem zvědavá, jak s ním dopadnu, ale mám ho z Tesca, byla levné, v nejhorším někoho podaruju.
dama 55
Návštěvník

Odeslat příspěvekod CatX 31. 3. 2010 22:33

dama: já mám po letnění zařízení "zimní pobyt" tak snad to bude OK.
CatX
Návštěvník

Odeslat příspěvekod gemma 1. 4. 2010 15:07

Krásné zelené cymbidijko, moc pěkné , mohlo by časem takhle narůst: http://paradigma.rajce.idnes.cz/C_Budej ... 040131.JPG :mrgreen:
A pak tě vystěhuje z pokoje ;-) tohle měli vloni v Budějkách v kýblu, že ho dospělej velkej chlap sotva obejmul, když ho přenášeli, ale těch květů :shock:
A to v odkazu má opravdu zvláštní barvu, takové jsem ještě neviděla.
gemma
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jaja28 1. 4. 2010 16:47

CatX tak dík za fotečku - no to je tedy krasavec - náááádhera. Takové bych si taky dala říct. Ale opravdu prostorově jsou to tedy nároční podnájemníci. :-))
Jaja28
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 1. 4. 2010 19:46

Catx cymbo je mooooc krásné,mám taky toho obra a mám ty listy svázané k sobě, jinak je to katastrofa. Kočičkám ty listy opravdu chutnají mě ukously i květní puk,ale klidně si domů nějakou vem mám jich už 7 i když nechtěně.

-- 1. 4. 2010 20:47 --
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 1. 4. 2010 20:10

CatX píše:dama: uvidíme, spíš moc nejsme doma tak nechci aby číča strádala.

No a kdybych ještě někdy někde potkala tohle, tak ho beru za jakoukoliv cenu:) http://www.chinawholesalegift.com/pic/H ... 514416.jpg

pak už jen smetanové a starorůžové... a budu spokojená:D

:mrgreen: ha tak to je pěkné cymbo a kvete nepřetržitě nejmíň 10 let , jen nesnáší světlo a slunce :D Cena bude tak někde mezi 50,- až 100,- takže slušná cena.
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod marcela somrová 33 1. 4. 2010 20:56

Dane...já si to myslela,ale na 100% jsem si jistá nebyla.Tak to je gól :D
ahojky Macek ;-]
marcela somrová 33
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 1. 4. 2010 20:57

To víš dneska jsem ve střehu.
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod CatX 1. 4. 2010 21:01

daniel: to vím, ale takové by se mi líbilo - ta barva:)

-- 1. 4. 2010 22:02 --

já vím, asi jsem si na sebe ušila bič:)) ale snad to nějak zvládnu, přezimoviště mám, tak uvidíme.)
CatX
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka