Orchidej Phalaenopsis - jak na ni

Diskuze na téma domácího pěstování orchidejí

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod kikkiii 26. 6. 2009 21:13

vikinko, moc krásné, líbí se mi nejvíc ta první a poslední, ale tu první máš nějakou napadenou, leze ti po ní beruška :D
kikkiii
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dama 55 26. 6. 2009 21:14

No Kikkiii, opatrně, ještě Tě z toho trefí. 8-D A bacha, ať si nepřitáhneš domů nějakou chorobu. :mrgreen: Máš to kde mít, stranou od ostatních? Jinak ale dobrý, na tom se člověk nejvíc naučí a vlastní úspěchy jsou nejcennější. Mohla bys s tím pak i tady obchodovat.Zájemců by se jistě našlo dost. 8-D
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vikinka.n 26. 6. 2009 21:16

kikkiii píše:vikinko, moc krásné, líbí se mi nejvíc ta první a poslední, ale tu první máš nějakou napadenou, leze ti po ní beruška :D


To tam je jak strasiak proti hmyzu :lol: . Doletia, vidia ze je obsadene, odletia :lol: .
vikinka.n
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kikkiii 26. 6. 2009 21:20

vikinka :D :D :D

dama.: už mě trefilo, to jsem chytla z tohohle webu, strčila bych je do ložnice podél okna, tam se mi to osvědčilo jako ozdravnej pobyt, třeba z nich něco bude.
kikkiii
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Širín 26. 6. 2009 21:22

ahoj Olusko...máš je moc krásný, mě nejvíc dostala tahle RůženkaObrázek a chci se zeptat, ty u té fotky máš napsáno,že voní....copak phaly voněj????????????? :shock:
Širín
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Oluskacz 27. 6. 2009 08:15

Díky za pomoc s dostání alba na profil :-)! S tím OBI se někdo má :-)! Já mám ségru v Kaufu, tak jsem pořád nosila phaly za 50Kč. Ale samé bílé a fialové, takže holkám do práce... Širín - opravdu tahle voní a je famtastická!!! Pořád dokvétají nové pupeny! No některé phaly voní, ale jen třeba 3 hodiny denně. Mi voní ještě ta miniphala - žlutá a mini fialová(ale ta spíš smrí jako jar...)
Oluskacz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 27. 6. 2009 08:55

Zdravím všechny :-)

Teda já nevycházím z údivu jaká je to všechno NÁDHERA !!!!!
Já se s těma mýma asi ztáhnu do ústraní , na ty vaše nemám a mít nikdy nebudu :'(
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kandl 27. 6. 2009 09:02

Dík za návod jak dostat album do profilu i když nebyl pro mně,tak se mi to podařilo. :lol:
kandl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kandl 27. 6. 2009 09:05

vikkiinko a Oluško máte moc pěkné orchidky,gratuluju :tleskani :tleskani :tleskani
kandl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vikinka.n 27. 6. 2009 11:18

Kandl aj tie tvoje su nadherne. Ja mam teraz este 4 nekvitnuce. Z toho tri som bez kvetu kupila. Uvidim co z toho vyleze. Budem mat prekvapko. Ked rozkvitnu tak dohodim do albumu.
vikinka.n
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vikinka.n 27. 6. 2009 11:23

Moravando to neni pravda :pozor . Tie tvoje su uplne jednotky v orchideach :love: . A jak sa o ne staras :shock: . Tak sa o kvety stara malo kto.
Ja som zatazena na phaly a tie tvoje, no nadhera a to este ked spomeniem tu vyliecenu, myslim Jaruska sa vola :tleskani .
vikinka.n
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kandl 27. 6. 2009 11:41

vikkiinko taky nemám ještě 3 nerozkvetlý,ale vím jaký budou,teda jestli znovu rozkvetou.U jedný jsem si myslela,že tlačí stvol,ale vypadá to na novou rostlinku,až to povyroste,tak zkusím nafotit. :nenapadne
kandl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 27. 6. 2009 11:44

Viki děkuju ale ještě se budu stydět, není to všechno moje zásluha jsou tam focený po nákupu :-[ (teda některý ). Já o tom moc nevím, jen se učím. A jednička už vůbec ne to jsou tady jiní kabrňáci ;-)
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kandl 27. 6. 2009 11:44

Moravando dytˇ ty tvoje jsou nádherný a hlavně jsi úspěšná léčitelka. :tleskani :lol:
kandl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 27. 6. 2009 11:55

:potichu neprozraď mne , ale máme tady třeba pana Boznera, který vypěstoval na jednom Phalaenopsisu přes osmdesát nádherných květů :love: . A tomu já říkám VELKÝ ÚSPĚCH . Ale to u mne nehrozí . Ale nesmí mne slyšet že ho chválím, zvednul by se mu nosánek a to je při těch dnešních lijácích nebezpečný :twisted: ;-) :nenapadne :potichu
A taky nechci urazit všechny ostatní velice úspěšný pěstitele a pěstitelky :-)
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků