Orchidej Phalaenopsis - jak na ni

Diskuze na téma domácího pěstování orchidejí

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod rentier07 8. 2. 2011 15:42

Nemám proč se zlobit, nevím kde je chyba , nechci aby to bylo špatně chápáno, já jsem zase trupka na to jak sem dát malé fotky.??., ted jsem teprve dohledal a i ted mě napsala přesné názvy, ale phal musím dohledat co to asi je .
Já kupuji /když ne v prodejně/tak výhradně u jedné ženštiny která je z Teplic tak mě posílá nabídky, tuším,že dováží ona nebo nekdo jí z Německa, a potom ještě od jedné z Moravy, od Prostějova. Obě prodávají i na Aukru a na Bazoši. Nikdy jsem nedostal špatnou rostlinu. Tak jestli to někomu pomůže.

DODATEK:citace
Ta červená by měla být Kunthara Nelly Isler hybrid, opravdu nádherně voní a ta žlutá Vuylstekeara x Wilsonara hybrid a phal nevím, jak se jmenuje dál.
rentier07
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dama 55 8. 2. 2011 16:06

Mno, ona příloha rozměrů 13x18cm je opravdu přece jenom dost veliká na to, že na ní pořádně není vidět, jak vypadá květ. Víš, co to zabírá místa na stránce? Zajisté je Ti také známo, že na přílohy máš k dospozici 20MB. Až je vyčerpáš,budeš muset nějaké přílohy smazat a tam, kde byly nebudou už žádné fotky, jen prázdné místo. Takže jsou možnosti dvě. Buď foto zmenšit na něco kolem 100kb, nebo je vkládat přes sklad obrázků a ty malé si pak rozklikne každý na velké.
Tak a teď mi můžeš klidně zase říct, že ty tohle přece víš, jako je to pokaždé, když já se snažím Ti něco vysvětlit - marně.
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rentier07 8. 2. 2011 16:43

Kdyby jsi řádně četla, tak by jsi se dozvědělka, že jsem psal a již 2x, že to zde s fotkama neumím . Nevím co "pokaždé vysvětluješ " zrovna ty, na techniku možná, ale na kytky blbec nejsem, ve svých letech tedy ne. Tečka s kecama.
rentier07
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dama 55 8. 2. 2011 16:53

Jsem ráda, že jsem se v Tobě nespletla a neboj se, tohle bylo naposledy. Co a jak s obrázkama si KAŽDÝ má přečíst na fóru na začátku. Kromě jiného se tady o tom mluvilo a psalo snad 20x je málo a pořád dokola. Takže při tvé inteligenci a letech, které tu tak zmiňuješ by to snad mohlo stačit, stejně jako ostatním to stačí.
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jakuku 8. 2. 2011 16:59

Rentiére ten phal je krásný :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Jana
jakuku
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kukucka.85 8. 2. 2011 17:26

Práve som sa vrátila z BB, v kaufe nič extra nemali a frajer na mňa vytiahol historku s falou z kaufu s pískajúcou tarantulou, na Baumax nebol čas, tak mi ostáva zajtra len to tesco. Dokonca som odolala nádhernej bunde po kolená, len aby mi ostali nejaké eurá na extra falku. Tak snáď zajtra niečo objavím, malo by byť nad nulou.
Alena
kukucka.85
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rentier07 8. 2. 2011 18:04

DAMO Myslel jsem že je už konec keců . Nevím co bylo naposledy,když nebylo nic poprvé ,vím o tom že to tu bylo několikráte hovořeno o fotu , číst umím , že jsem s tím nic nedělal je má pohodlnost a lajdáctví,pravda, já nemohu sedět na zadku celý den u PC . Ke všemu tady máš samé poznámky a připomínky, řídící vše, to každému není příjemné ,nebo ti o to nestojí. Nebudu nic psát o tvé inteligenci, i vzhledem k tvému věku ,hulvát jako ty nejsem. No tvé začínající dotazy a um z roku 2009 jsou toho dokladem, ale nechme toho! Jsem pro mír, radit mě nemusíš,ignoruj mě.Hezký večer .

Jakuku díky, ano je krásný.
rentier07
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rozárka 3 8. 2. 2011 21:07

Tak mi to nedá, abych na tuhle diskusi nezareagovala. Chodím sem mezi vás ráda a prosím, abychom se vyvarovali takovýchto poznámek o kecech. Myslím, že Dáma má trefné postřehy a vždy se pobavím, co vy ostatní?

Můj připitomělý Elegant B. mě chce ukázat, že taky umí kvést. Ovšem na takový výkon se s radostí nedívám :hm :'( :-! ObrázekObrázek
a takhle mi i nadále usychají poupataObrázek
Evouš - podívej se na Bot. orchideje
Rozárka 3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evouš 8. 2. 2011 21:22

Rozárko to je k naštvání. :hm Nově koupené mě také opadaly :oboze .Byly na okně.Jednu mojí co mám nyní v avataru je v kuchyni na stole a neupadl ani jeden.Mám tři se stvolem ,ty pro změnu přestaly růst. :hm Dělaj si s námi co chtějí. :-l
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ažka1 9. 2. 2011 10:35

Obrázek

-- 09 úno 2011, 10:37 --

Obrázek
Poslední které měli na květ víc není.
ažka1
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evouš 9. 2. 2011 11:06

Ažko pěkné. :tleskani :tleskani
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alinka 9. 2. 2011 11:35

Ažko jsou to krásky jemnňounké :tleskani :tleskani :tleskani
Alinka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Širín 9. 2. 2011 12:34

rentier07 ahoj..ten Phal je opravdu úžasnej :tleskani :tleskani :tleskani , já s tvýma fotkama problém nemám,rozkliknu a vidím :D
Širín
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rentier07 9. 2. 2011 13:05

Širín, no vidíš, díky, já to už nechci zde rozpitvávat co umím ,znám,nebo co ne a na co kašlu, domovníka za to nezabiju.
Ažka ten druhý květ taky mám, jsou krásné ,byla u toho cedule Phal Baldan ś Kaleidoscope.jestli ti to je k něčemu.
rentier07
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 9. 2. 2011 13:31

Obrázek Obrázek
Mě rozkvetly dvě.Mají obě dva květy.
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků