Orchidej Phalaenopsis - jak na ni

Diskuze na téma domácího pěstování orchidejí

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod jakuku 7. 10. 2012 17:34

Evi tak úroda to ještě není kdepak jsou ty časy co byla :-D ale ještě mají holky času dost většinou to je plně v květu až tak leden -únor
Jana
jakuku
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kandl 7. 10. 2012 17:37

Holky kvete vám to jedna radost.Našla jsem pár čudlíků,tak mi také něco pokvete.
kandl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 7. 10. 2012 17:50

Jani nepovídej u tebe to je normální :-P :-P .Ale já se fakt divím co jsem dokázala :hm :hm .To jsem najednou tolik stvolů neměla. :lol:
Evouš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klara87 7. 10. 2012 18:31

Evi, Jani nádhera :tleskani :tleskani :tleskani
Klara87
Návštěvník

Odeslat příspěvekod květiny 7. 10. 2012 18:36

Jano :-)) :tleskani :tleskani :tleskani
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Nika2006 7. 10. 2012 19:06

Koukám, že jsem dnes měla podobný program jako většina :-) Po dokončení stavebních úprav jsem se konečně věnovala holkám - našla jsem 8 nových stvolů a něco nafotila: nové kvetení Obrázek a téhle mini jsem neodolala nedávno v Obi Obrázek
Nika2006
Návštěvník

Odeslat příspěvekod květiny 7. 10. 2012 19:45

Obě jsou moc krásné :-))
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Šár.ka 7. 10. 2012 20:14

.. krásně vám to kvete!
... koukám, že jsme měli opravdu všichni dnes podobný průběh dne. já dokoupala holky právě před chvílí, ale mám toho plné brusle ... přeci jenom těch nějakých čtyřicet kousků už se koupe o dost dýl jak na začátku do první desítky :roll: mně většina phalů kvete právě teď a na zimu tu budu mít jen zelené listy ... počítám, že tím, jak jsme začali včera topit, tak že rychleji odkvetou a moc parády už mi nenadělají 8-S takže na zimu se těším na vaše fotečky a budu se kochat a trajdat na netu a objevovat nové krásné! dnes jsem přemýšlela, že pomalinku začíná teď sezona na orchidky a že markety teď budou určitě navážet víc a že to bude stát zase pevnou vůli odolat! ono když už místa pak není, tak to odolávání relativně jde.

ještě jednou děkuji za pochvalu té zahrady .. relax to už teďka je :-) ta zvuková kulisa z vodotrysku je úžasná! a i když mi v hornbachu nedoporučovali dávat do toho mini jezírka nějakou rybku, tak kolega má oranžové karásky a tak mi čtyři dal. jsou nádherní a s nima zase to jezírko dostalo nový rozměr .. je tam život a je to krásné!

-- 7. 10. 2012 21:15 --

.. koukala jsem dnes k panu Kacerovskému a on jede zase na nákupy. už máte objednáno? já tentokrát odolávám ... řekla jsem si, že počkám jestli mi vůbec nakvete to co jsem si naobjednávala minule a pak teprve si můžu nechat zase něco dovézt.
... krásné sluníčkové dny přeji všem ... Šárka
www.rr.sk/cash
Šár.ka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod andersenka 7. 10. 2012 20:39

NIka krásne kvitnutie a krásna mini !!!
andersenka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ažka1 8. 10. 2012 03:46

Evi to je pokoukání,Jano i ty dva jsou pěkný však ono to rozkvete, mě kvete taky jen ten koupený a čekám na rozkvetení pantoflíka a cambrie nějak jim to trvá.Niko moc pěkný obě.Šárko jezírko moc pěkný ty rybky to oživily je se na co dívat.
ažka1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Nika2006 8. 10. 2012 06:20

Šárko, prohlédla jsem fotky a jste šikulové, že jste to takhle pěkně vytvořili. :tleskani
Objednáno z pokojovek nemám a ani nic vybírat nebudu, výdajů teď bylo víc než dost a místo chybí :'(
Nika2006
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Riki85 8. 10. 2012 09:19

Šár.ka píše:.. koukala jsem dnes k panu Kacerovskému a on jede zase na nákupy. už máte objednáno? já tentokrát odolávám ... řekla jsem si, že počkám jestli mi vůbec nakvete to co jsem si naobjednávala minule a pak teprve si můžu nechat zase něco dovézt.

mně odkvétají rychleji spíš přes léto, v zimě, i přesto,že jich je část přímo nad raidátorem kvetou dlouho......
já mám od p.Kačerovského objednaného papučáka, chci ho zkusit,tak jsem to riskla...snad se mu bude dařit
Riki85
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 8. 10. 2012 13:27

Niko krásné. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Evouš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Alinka 8. 10. 2012 13:45

Niko 1+ :mrgreen:
Alinka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anejka 8. 10. 2012 13:48

Niko,jsou nádherné :tleskani :tleskani :tleskani