Orchidej Phalaenopsis - jak na ni

Diskuze na téma domácího pěstování orchidejí

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod kandl 7. 10. 2012 08:17

Rozárko,to je nářez. :shock: Nádhera. :tleskani :tleskani :tleskani
kandl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Šár.ka 7. 10. 2012 09:31

Krásné nedělní ráno, i když velmi uplakané. Zdravím všechny se kterýma se tady znám a taky všechny nové, kteří tady za tu dobu co sem jen nakukuji přibyli :-)
Venku je příšerně, ale je to naprosto ideální čas na to zalézt zpátky do postele pod peřinu, vzít si noťas a kochat se VAŠEMA orchidkama tady nebo ve vašich albíčkách! Prošla jsem to tady křížem krážem a prostě NÁDHERA! Vidím, že orchidejových šílenců stále přibývá, že jsme všichni daleko víc odvážnější v nových orchidkách a že se nám relativně daří. Já mám teď nakvetlá všechna čtyři okna a prostě nádhera a paráda. Muškáty v truhlících venku mi opět nešly letos vůbec, ale plná okna orchidejí dělají radost mně a taky všem co chodí kolem. :-)
My jsme se letos bavili domečkem a zahradou. Měla jsem v hlavě myšlenku na nějaké jezírko a na to udělat to na zahradě konečně krásné a takhle to dopadlo :-) ... i když to nejsou orchideje, tak jestli máte chvilenku mrkněte http://cooliik.rajce.idnes.cz/REALIZACE ... -_JEZIRKO/

.. no a já jdu ještě pokračovat a koukat na ty vaše krásky doma ;-) :tleskani Rozárko, ta TVOJE SPOTTY ORANGE je prostě stále number 1! .. ale už ji taky od září mám a snad mi někdy pokvete!
... krásné sluníčkové dny přeji všem ... Šárka
www.rr.sk/cash
Šár.ka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 7. 10. 2012 09:48

Šárko vítám Tě po dlouhé době. :lol: Jezírko se Vám moc povedlo :hm .Krásná zahrada. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani Věřím ,že nyní kdy už nebude práce na zahradě ,tak nás častěji navštívíš :pozor :lol: .
Evouš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Šár.ka 7. 10. 2012 09:58

..děkuji za pochvalu zahrady :-) bylo to dost práce a hlavně přemýšlení a sbírání informací, ale ten úžasný relax za to opravdu stojí!
Teď už se na zahradě nebude dát nic moc extra ani pracovat ani sedět, takže se úplně strašně moc těším na orchidky doma! .. takže předpokládám, že tady budu konečně taky častěji, že do albíčka přidám fotky co jsem průběžně fotila, zase něco nafotím a hlavně, že snad některé neposlušné phaly, vandu tesselatu a spotty přivedu snad zdárně ke květu!
... krásné sluníčkové dny přeji všem ... Šárka
www.rr.sk/cash
Šár.ka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jakuku 7. 10. 2012 10:36

Rozárko tak to je krása :tleskani
konečně jsem koukla pořádně mezi listy a už se pár stvolíku tlačí 8-D ale co mě nejvíce těší že se tlačí stvolík u phalu co nekvetl 2 roky :-))
Jana
jakuku
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kandl 7. 10. 2012 11:03

Šar.ko ,zahrada se vám moc povedla,Je nádherná. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
kandl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klivie 7. 10. 2012 11:52

Šárko práce mnoho a výsledek suprový. Moc pěkné. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 7. 10. 2012 15:14

Šarko mákli jste si,ale výsledek stojí za to, zahrada se povedla :shock: :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani .No a tedka zase budem okukovat orchišky na okně.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník

Odeslat příspěvekod květiny 7. 10. 2012 15:28

Šárko moc pěkné ,jezírko bych si také moc přála , moc se vám to povedlo, tak si to užívejte :-)) :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 7. 10. 2012 16:55

Obrázek Obrázek
Odpoledne jsem se nudila, tak jsem otírala a zalévala orchidky v pokojíčku .A hned jsem je vyfotila. :lol:

-- 7. 10. 2012 17:59 --

:lol: Ještě jsou tam tři které pokvetou. :mrgreen:
Evouš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod květiny 7. 10. 2012 17:15

Krásné podíváníčko :-)) :tleskani :tleskani :tleskani
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jakuku 7. 10. 2012 17:22

Evi supr .) dneska bylo deštivo tak jsem také koukala na phaly a co se dalo vyfotila tak kdo uvidí stvolíky uvidí kdo nevidí má smůlu :D ObrázekObrázek
a kvetou jen ty dva phaly :hm :-[ Obrázek
Jana
jakuku
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 7. 10. 2012 17:25

Jani to je úroda. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani To bude nádhery :hm :hm :hm .Už se těším na Tvé krásné orchidky a fotky :lol: :lol: :lol: .Jinak kvetoucí ,nádhera. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Evouš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Alinka 7. 10. 2012 17:29

Rozárko nádhera :tleskani :tleskani :tleskani
Šárko krásně vytvořené jezírko a okolí,bude tam moc pěkný relax :tleskani :tleskani :tleskani
Jani krááásnéééé barvičky a bude se na co koukat,už se těším :tleskani :tleskani :tleskani
Alinka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klivie 7. 10. 2012 17:30

Evi úžasné okýnko. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Jani holky se pěkně rozjely, budeš mít rozkvetlé svátky. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka