Orchidej Phalaenopsis - jak na ni

Diskuze na téma domácího pěstování orchidejí

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Alinka 12. 4. 2011 18:21

Evi díky a jak často to používat ?, abych něco nepokazila :hm
Alinka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 12. 4. 2011 18:26

Můžeš dávat do každé zálivky.Nic se nestane a kořeny porostou .
Evouš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drem 12. 4. 2011 18:55

dama 55 píše:Koukám na ni zblízka, jestli není gumová a ty nás netaháš za nohu. Proč stála tak málo, vypadla jim po cestě z kamionu? Slušnou kytku za tyhle peníze jsem neviděla v životě.

Holky, za nohu vás opravdu netahám, je z velkoobchodu Eurolank (pyramida) měli tam stojan těch "lepších" ale to byly většinou běžné kousky hlavně bílé, fialové, růžové. No a pak tam měli stojan výprodejové a tam jsem jí objevila. Na výprodejovou tedy opravdu nevypadá, má dva stvoly, jeden teprve s poupátky. když jsem tam byla minule (jen na čumendu, musíš mít živnosťák) tak tam měli ve výprodeji střevíčníky za 50,- :-\ Obrázek
drem
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Alinka 12. 4. 2011 19:09

Včera jsem koupila v Albertu phalku za 199.- má dva stvoly, barvu do zelena a jiný tvar květů.Všechny byly za stejnou cenu i ty, s jedním stvolem.Měli hodně barev, dlouho jsem si nemohla vybrat, ale zvítězila zelená. Až bude chvilka, tak fotnu.
Alinka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drem 12. 4. 2011 19:10

Už jsem zvědavá, ty dozelena miluju.
drem
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 12. 4. 2011 19:35

Tak to já bych tam chodila často na čumendu. :oboze :oboze Drem je fakt úžasná. :tleskani :tleskani Nemám živnosťák :tleskani :tleskani :tleskani

-- 12. 4. 2011 20:36 --

Alinko gratuluji. :tleskani :tleskani
Evouš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drem 12. 4. 2011 19:41

Evouš píše:Tak to já bych tam chodila často na čumendu. :oboze :oboze Drem je fakt úžasná. :tleskani :tleskani Nemám živnosťák :tleskani :tleskani :tleskani

-- 12. 4. 2011 20:36 --

Alinko gratuluji. :tleskani :tleskani

No to já taky ne, jel tam známej pro muškáty, tak jsem se svezla s ním. Navíc musíš nakoupit nad 1000,- takže pro mě je to taky jen na čumendu, pokud se nepoštěstí a nějakej podnikatel mě nevezme sebou :D
drem
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jakuku 12. 4. 2011 22:00

drem píše:Ahojky, představuji můj dnešní nový úlovek. Obrázek Konečně jsem narazila na červenou a nejlepší na tom je, že stála 60 kaček. :love:

také jsem ji viděla v Obi za 69 kč ale nekoupila nebyl v takovém super stavu jako máš ty ;-) takový obchůdek by se mi také líbil
-- 12. 4. 2011 23:05 --

Oli ten je krásný :tleskani a máš to kde dát :?: :D
Jana
jakuku
Návštěvník

Odeslat příspěvekod andersenka 13. 4. 2011 08:37

Oluško, Evouš - aj ja ju mám :) volám ju "cukrík" po kúpe po odkvitnutí za 2 mesiace začala novú stonku vyháňať a kvitne mi už od cca 23.1.2011, aj bočná stonka sa jej vytvorila :)
ObrázekObrázek
Obrázek

A pohľad na moje napratané a trochu kvitnúce okno, je to fotené večer tak nie je obraz taký ostrý, ale ani zďaleka sa nevyrovná tým vašim.
Obrázek

DREM - tá tvoja je geniálna :)
andersenka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Nolli 13. 4. 2011 08:57

Andersenka, nádherné okno :tleskani :tleskani :tleskani
Nolli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jakuku 13. 4. 2011 08:58

Andresenko náhodou moc pěkné okno a to máš jen jedno :?: 8-P mimochodem krásná záclona ;-)
Jana
jakuku
Návštěvník

Odeslat příspěvekod andersenka 13. 4. 2011 09:27

Noooooooooooooo ešte mam na takej nizkej skrinke kt. ma ako televízny stolík slúžiť a mam ešte aj mini poličku, ale pracujem ešte na pripevnení police cca 1,4m dlhej.
V obývačke mám asi 4 ks a v chodbe mám temperované a chladnomilné orchidky asi tak zo 12ks a v robote mám asi zo 13 kúskov - phaly,mini, dendrophla, oncidko

A ďakujujem za pochvalu záclony, objednávala som cca rok dozadu na www.allen.sk konkrétne: http://www.zaclonyzavesy.sk/ismena----d ... -hackovana
andersenka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drem 13. 4. 2011 10:20

Andersenko, Janička mě předběhla, také mě zaujala záclona k tomu ty krásné květy no nádhera. :tleskani :tleskani :tleskani
drem
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klivie 13. 4. 2011 10:30

Drem moc pěkné. :tleskani :tleskani :tleskani
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chasinto 13. 4. 2011 10:43

Krásný den všem
Koukám koukam až mi lezou oči z důlku.Ja chci taky narazit na nějakou super.I když ty moje taky nejsou špatné :-D Ted pasu po nějake do zelena.Byl jsem u nás v květinařství nahodit nějakou známost aby byla nějaka podpultovka a manželka mě vraždila pohledem :-D
chasinto
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka