Orchidej Phalaenopsis - jak na ni

Diskuze na téma domácího pěstování orchidejí

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Richenza 2 11. 3. 2010 22:00

Jájo a Moravando krásně jste nakoupily :tleskani :tleskani
"orchideje-sluníčka mého života "
Richenza 2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 11. 3. 2010 22:05

tak u mě to bude taky jen Choteč ale až někdy v pondělí nebo v úterý páč jsou volby a v my květnu nestíháme.
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod Noemi 11. 3. 2010 22:57

Můžu se zeptat, jestli někdo nevíte, kde by se daly koupit originální úchyty k orchidkám?...nemyslím sponky, ale takové plné poutko, které se navlíkne na tyčku a do druhé části se nacvakne stvol.

Děkuji.
Noemi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ažka1 11. 3. 2010 23:11

Ahojky chci se zeptat když se přesazují orchidky a právě kvetou musí se stříhat květ, někdo psal že snad né, někde se zase píše že se květ stříhá tak jak to je.
ažka1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 12. 3. 2010 06:46

Dobré ráno :-)
Já o té Chotči taky přemýšlím, ale nevím jestli budu mít doma ochotného řidiče :hm
Moravanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 12. 3. 2010 07:09

No ty orginální sponky bych bral také. Ty sehnat asi nejdou a tak jsme nakoupili ty sponky do vlasů, naštěstí jsme sehnali tmavé barvy :oboze
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod cibusik 12. 3. 2010 07:22

to je parada, clovek tu den neni a tolko krasnych prirastkov! Gratulujem Moravando aj Jajo, ta biela so zltym stredom je krasna!!!
Cibúšik
cibusik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rozárka 3 12. 3. 2010 09:53

Noemi píše:Můžu se zeptat, jestli někdo nevíte, kde by se daly koupit originální úchyty k orchidkám?...nemyslím sponky, ale takové plné poutko, které se navlíkne na tyčku a do druhé části se nacvakne stvol.

Děkuji.

Ahoj ahoj všichni :-)) Krásné přírůstky máte všichni - nááádhera, aspoň je na co koukat. Moravanda už asi našla lukrativní pracovní příležitost :hm :mrgreen:, jinak by takhle nenakupovala, když nic neslaví :lol: :D . A já už se těším na zítřek, co mi asi přibyde :hm :shock:

Jo, a ty originál sponky mi vůbec nevyhovují, hned je měním za skřipečky
Rozárka 3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 12. 3. 2010 09:57

Dobré ráno/Věrko,chtěla bych se také do Chotče vypravit,šoféra ndpotřebuji,ale ještě nevím,jak mi to vyjde časově,Ažko,nechci vnucovat můj názor ,ale když je to potřeba,tak přesazuji,i když rostlinka kvete.Opravdu před půl hodinou ,jsem jednu přesazovala,koupila jsem ji koncem února,moc se mi nelíbila,kořeny z větší části schnilé,tak snad ji za
chráním.To je ona.Obrázek
Naposledy upravil Evouš dne 12. 3. 2010 10:17, celkově upraveno 3
Evouš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 12. 3. 2010 10:13

Obrázek Zdravím Rozárku,podívej keika pro tebe roste,sice pomalu,ale roste.
Evouš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rozárka 3 12. 3. 2010 10:26

Evouš píše:Obrázek Zdravím Rozárku,podívej keika pro tebe roste,sice pomalu,ale roste.

Ahoj Evouš, Ty jsi na mě nazapomněla? :lol: To je super :!: :tleskani A jakou má barvu?
Rozárka 3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Prejže-rejže 12. 3. 2010 11:12

Holky,proč pořád používáte nesmyslný názvy, jako keika,keiko,keiky...je to prostě a jednoduše KEIKI
Prejže-rejže
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rozárka 3 12. 3. 2010 11:29

Prejže-rejže - ale nám se to líbí a čeština je bohatá 8-D :lol: :mrgreen: :D :love:
Rozárka 3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 12. 3. 2010 12:16

ObrázekRozárko,tady ji máš ve své kráse.
Evouš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klivie 12. 3. 2010 12:35

Evi to je paráda, dá se sehnat normálně nebo jen na výstavách. Mě by se moc líbil. :hm
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka