Orchidej Phalaenopsis - jak na ni

Diskuze na téma domácího pěstování orchidejí

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod kikkiii 19. 7. 2009 16:27

Moravando díky. ještě přikládám detail květů http://orchideen-lohoff.homepage.t-onli ... C_3660.JPG
kikkiii
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 19. 7. 2009 16:38

Víš co je zajímavé? Že jsem na ni tudle taky někde koukala a taky mi připomínala skořici :D
Moravanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kikkiii 19. 7. 2009 16:47

Tak to je dobrý, moje další orchidej mi zase připomíná leoparda.
kikkiii
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 19. 7. 2009 17:46

Marťas dodatečně vše nejlepší k svátku jinak máte všichni krásné přírůstky a ještě k tomu stříhání Dane přece bys tam nenechal suché staré stvoly né? :mrgreen:Samožřejmě to přání je pro všechny Martinky :tleskani
ra.cermak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jakuku 19. 7. 2009 19:10

Ty jó tu nejsem dva dni a nestačím číst ani koukat všechny úlovky jsou parádní také jsem nezůstala pozadu včera jsem si pořídila další a už jsem také poloviční blázen 31 ks. :D Obrázek
Jana
jakuku
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dama 55 19. 7. 2009 19:37

Hezká! I poloviční blázen může mít pěkný život plný radostného vzrušení - úplně jedno z čeho. Nic si z toho nedělej, bude ještě hůř, minimálně bude potřeba ten počet zaokrouhlit nahoru. 8-D
dama 55
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Richenza 2 19. 7. 2009 19:52

Ahojky , člověk tady chvilku není a nestíhá dočítat novinky . Moc pěkné orchidejky jste si koupili. Taky jsem to nevydržela a ještě včera před devátou zajela do Kaufu.Bylo to bohužel hrozně přebrané, každého výchozího jsem potkala s orchidkou .Stejně jsem jednu vybrala, jako má Martina a koupila jsem ještě první miniphal.Byl krásně zdravý ,úžasně přelitý a tak jsem ho ještě v půl 12 přesazovala do piniové kůry( manžel mě měl za cvoka).Foto vložím.
"orchideje-sluníčka mého života "
Richenza 2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Richenza 2 19. 7. 2009 20:04

Tady vkládám moje nové pokladyJanička a LuckaObrázekObrázek
"orchideje-sluníčka mého života "
Richenza 2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 19. 7. 2009 20:12

Holky jsou nádherný :tleskani
Moravanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dama 55 19. 7. 2009 20:49

Jenom u nás blbý Kauf nemá nic, pěkně jsi si koupila, ten mini je moc hezký, škoda, že to nemůže zůstat v tom květníčku, to je vysloveně roztomilá kytička, taky se mi to líbilo a o to víc mě mrzelo, že musela ven a pak se už do vázičky nevešla.
dama 55
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 19. 7. 2009 20:58

Koupili jste si krásné ochidky,ty mini phaly jsou kouzelné a zvláště ten žlutý co má marťas.Ten je nádherný a co má poupátek.Obrázek
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marťas 2 19. 7. 2009 21:11

kikkiii, Tak tenhle jsem taky měla v ruce,byl tam jediný,zaujal mě těma listama,teď docela lituju,že jsem si ho nevzala ,tak snad příště :hm
marťas 2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marťas 2 19. 7. 2009 21:13

díky za přání
ra.cermak píše:Marťas dodatečně vše nejlepší k svátku jinak máte všichni krásné přírůstky a ještě k tomu stříhání Dane přece bys tam nenechal suché staré stvoly né? :mrgreen:Samožřejmě to přání je pro všechny Martinky :tleskani
marťas 2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marťas 2 19. 7. 2009 21:25

Prosím,jak si tady založím stránky na fotky ,poradíte mi,dííky.
marťas 2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dama 55 19. 7. 2009 21:55

Marťas, někde si založ fotoalbum - rajče, fotoalba.cz. to si vyber. Až se Ti tam natáhnou fotky, zobrazí se ti odkaz na Tvoje stránky. Pak otevřeš v uživatelském panelu svůj profil, vlevo podrobnosti a tam, kde je napsáno web vložíš odkaz na svoje stránky. Odešleš a vedle jména se objeví zeměkoule a máš to. :lol:
dama 55
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka