Orchidej Phalaenopsis - jak na ni

Diskuze na téma domácího pěstování orchidejí

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Cherillka 26. 3. 2009 12:06

Jojo, burbulko. Hóóódně nakažlivé :lol: Ale tato "nemoc" mi nevadí. :pozor Jsem "orchideářka" od podzimka, ale jakmile jsem se dostala na toto fórum, tak jsem ve svém živlu!!! :tleskani Můžu kecat a kecat o orchidejkách a radit se a těšit se s ostatními! Další výstavy určitě budou, tak třeba příště se zúčastníš.
Cherillka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod burbulka 26. 3. 2009 12:25

Už se moc těším :-)....dívala jsem na na www.easyorchids.co.uk a na www.paramountorchids.com a nikde jsem tu mojí krajkovou nenašla.....ale jsou tam krásné orchideje :-) aspoň člověk ví, po čem má zase toužit :-D
burbulka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dama 55 26. 3. 2009 12:34

Vzhledem k tomu, že jsou ty Litoměřice až týden před Velikonocemi, tak se burbulko třeba ještě vrátíš, ne? A kdo byste byl ze směru od Českých Budějovic, tak na výstavě ve Fatamorganě v Praze rozdávali pozvánku na 10.jubilejní výstavu orchidejí do DK Metropol v ČB . 3.-l2.4 - 9,OO-18,OO.
To by mohlo být krásné, ne? A že by to byla jen výstava a neměli tam nějaký ten krásný Phalaenopsis atd?
dama 55
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Caitlin 26. 3. 2009 12:40

Pěkně jste se tu rozpovídaly :) a já tu mezitím asi hodinku neměla internet :(
Taky bych někam ráda zašla na ty orchideje, ale na druhé straně mě vůbec nelákají ty tlačenice u toho, tak nevím...
Caitlin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod burbulka 26. 3. 2009 12:40

já právě odlétám 4.4. do Londýna ( dostala jsem to jako dárek k svátku a narozeninám - asi jsem byla hodná :-D ) a vracím se 7.4. ale ty Budějky by teda šly, mám k nim blízký vztah....mám z Bošilce moje hafíky, tak bych mohla výstavu spojit s návštěvou u bývalé paničky (ale to abych v Londýně moc neutrácela a šetřila na Budějky :-D :-D)
burbulka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod burbulka 26. 3. 2009 12:43

Dneska mám zase cestu kolem toho bauhausu a doufám, že zase taťka bude něco potřebovat koupit, protože tam na mě čekají ti dva krasavci, které jsem tam musela v úterý nechat....:-(, když tam budou, tak vám je asi zase večer ukážu :-P :-D
burbulka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dama 55 26. 3. 2009 12:47

Když jsi hodná na kytky, asi jsi hodná i na lidi kolem sebe, když jsi dostala tak pěkný dárek burbulko. A nával lidí je všude tam, kde je něco pěkného. Zpravidla je to tak, že co se líbí mně, chtěl by i kdekdo kolem. To si pak jedině musím prohlížet orchideje na netu, nebo tady ty Vaše. Ale jinak mi to taky leze na nervy, co mám ale dělat, když je chci?
dama 55
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Caitlin 26. 3. 2009 12:52

dama55 zatnout zuby, ulovit si kytičky a zbytek nějak přetrpět, přežít :D
Caitlin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod burbulka 26. 3. 2009 12:59

Asi do těch Budějic vyrazím........zatím se holky mějte...dorazila mi návštěva a jdeme na oběd....pa a možná večer :-D...
burbulka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Caitlin 26. 3. 2009 13:03

Já už taky musím pádit, končí mi pracovní doba, musím se někde najíst a šup do školy :-]

Jinak je mi docela líto, že tu nemám širší parapet, abych tu mohla mít orchidejku, ale aspon mi tu květou 2 africké fialky :)

Taky tedy všem přeji krásné odpoledne a ev. úspěšný lov :D
Caitlin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kočičí 26. 3. 2009 18:53

Tiše šeptám - byla jsem v O.i, jsou nahoře v chodbě v tašce - dvě, pšššt! Měli tam nepřeberné množství, právě dovezli a řeknu Vám, jsem lůzr - jen 2, jak říká moje dcera - jedna paní jich měla v košíku 7 a dál nenasytně vybírala - přiznejte se, kdo z Vás to byl???
kočičí
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 26. 3. 2009 19:31

Pšššššššššššš já to nebyla :-P :!:
Moravanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dama 55 26. 3. 2009 19:32

No, už v tom pěkně lítáš tady je to nakažlivé, rozumíš?? Tak vyfotit, ukázat, aspoň bude co pozorovat a sledovat vývoj.
dama 55
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kočičí 26. 3. 2009 19:34

Caitlin, já mám ve své kanceláři 6 oken, 4 už jsou plná, jsem tam jen já a ony, tam se jim líbí, vzájemně si vyměňujeme pozitivní emoce, je to s nima v práci daleko hezčí. Zjistila jsem, že asi mají rády klid. Jinak mi doma kterýsi nepodarek ulomil výhon té miltonky, ne celý, ale konec s poupětem - ještě to budu vyšetřovat a kázeňské tresty budou! ( I když potrestat kočku by člověk nemoh, ani kdyby chtěl, ale podezírám spíš dětičky a jejich hry na elfy.
kočičí
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 26. 3. 2009 19:35

Už se těším :kuk:
ra.cermak
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka