Počasí

Jakékoli téma o životě zahrádkáře, o jeho slastech i strastech.

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Dušan2 18. 5. 2012 20:19

Doufám že už to bylo naposled, já měl balkónovky doma a na zahradě z čeho jsem měl strach zakryto, tak že to dopadlo, teď už to nechám normálně venku. Ale sousedům zmrzly okurky ve skleníku. ]:-<
Dušan2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Karen Válková 18. 5. 2012 20:21

Rajská a papriky mám pořád na okně. :-) Papriky už mají plody. :shock:
Za to takto dopadly dneska do rána sousedovi erteple Obrázek
U mne je všechno vpořádku.Amky mám zakryté. ;-]
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klivie 18. 5. 2012 21:43

Já ve skleníku stále topím, proto to také přežilo. Jinak jsme měli letos vystaráno. Venku to opravdu odneslo to kiwi a to mě štve.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dušan2 18. 5. 2012 22:04

To mám letos nové, od stárkla purpurové kiwi, tak jsem ho radši přikryl a dopadlo to dobře.
Dušan2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod květiny 19. 5. 2012 08:42

Tak mně to ve skleníku přežilo díky tomu , že jsem tam měla celou noc zapálené svíčky, neřekla bych jaké to vydalo teplo :hm
no a dnes už je krásně , teploučko a sluníčkoObrázek
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ario 19. 5. 2012 08:44

v šest ráno jenom +2st hlavně že už nemrzlo

Obrázek
ario
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kočičí 19. 5. 2012 17:22

Tak je všechno v háji...brambory.vinohrad atd, kytky jsem naštěstí měla zajištěné
Rajsko, můžu se zeptat, odkud přesně jsi? Oni totiž včera ve zprávách říkali, že omrzly vinohrady a manžel napjatě poslouchal, ale my s dcerou jsme žvanily a on to neslyšel... A děsně ho to zajímá!!!
Naposledy upravil kočičí dne 20. 5. 2012 11:26, celkově upraveno 1
kočičí
Návštěvník

Odeslat příspěvekod RaiskA 20. 5. 2012 06:02

Kočičko Vracov,je to okres Hodonín-brambory obrostou,ale vinice je ... :-[
RaiskA
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kočičí 20. 5. 2012 11:28

Tož Vracov - tak to bude pro manžela velká rána, protože to ve Bzenci nebude lepší. Manžel je totiž rodilý Bzenčan, ulice Vracovská - hned vedle Bálešovy pálenice... Vinohrad sice nemáme, ale kamarádi majů (a to třeba na Báchoroch, tož ten bude v sakry) a my tam jezdíme na vinobraní - ale teda pracovat, aby nedošlo k mýlce... Manžel se ptá, jestli omrzla aj cibula, musím se tomu smát.
kočičí
Návštěvník

Odeslat příspěvekod RaiskA 21. 5. 2012 08:12

No právě Báchory, to je teď měsíční krajina :-( :-S čím se budem zahřívat,až bude -15st ,svařákem teda néé 8-D cibule nezmrzla,teda co sem aspoň tak v okolí zjistila,ale zmrzly ořechy 8-S
RaiskA
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Alinka 21. 5. 2012 09:48

Tady na severu Moravy,jsem nedopadla nejhůř.Kytky jsem schovala,brambory jen trošinku líznuté,trochu víc to odnesly fazole,ale už jsou zasázené další,cibule,hrách a ořechy jsou v pohodě.
Alinka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kočičí 21. 5. 2012 11:54

Já jsem si až včera povšimla, že mně omrzl přísavník na plotě a kapradiny, tak to jsou jen takové srandy, ale známým zmrzly brambory, je to prý jak tabák.
kočičí
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klivie 21. 5. 2012 13:18

Nám ořech, kiwi a co jsem koukala tak i švestka a bluma a to byly obsypané. Plody už byly jak fazole a to mě nejvíc štve. Jindy to zmrzne ještě v květu, letos jsem myslela, že blumu konečně ochutnáme, spíš jsem se bála, že to opadá suchem.
Teď fučí hrozný vichr, bojím se aby mi nepolámal muškáty. Blbé je, že slibovaný déšť je v nedohlednu. Je velké sucho a navíc ten vichr k tomu, jdu zalévat.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Richenza 2 24. 5. 2012 15:42

Tak až dnes kou kám a je to hrůza ten mráz - já přikrývala z neděle na pondělí pak na úterý - to u nás nemzlo a v pátek už jsem si řekla , že nebude a nepřikryla a mám po části jahod , angrešt taky část opadal , a hortenzie taky omrzla , Ale pořád to nic není proti tomu , co se dělo na moravě , Alinko můžu se zeptat , kde na severu moravy bydlíš, Pocházím taky ze severu :lol:
"orchideje-sluníčka mého života "
Richenza 2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Alinka 24. 5. 2012 19:31

Richenzi bydlím u Krnova a Ty? 8-)
Alinka
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka