Počasí

Jakékoli téma o životě zahrádkáře, o jeho slastech i strastech.

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod kočičí 17. 4. 2009 22:03

Pršelo i v Přerově a citelně se ochladilo, po návratu jsem zjistila, že pěkně zapršelo i na Vsetíně.
kočičí
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Karen Válková 18. 4. 2009 09:11

Tak v Ivančicích se to obešlo bez deště, jen ty mraky se honily a to bylo vše.Teď po ránu je modrá obloha a vysoká rosa na zahradě.Tak že se dál musí zalévat.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kočičí 18. 4. 2009 16:10

Dneska je polojasno a dost kosa, z hlášených dešťů není nic. Ale zatahuje se čímdál víc, tak na to možná ještě dojde.
kočičí
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 18. 4. 2009 16:49

My máme 15 st a celý den zataženo. Ale zatím neprší.
Moravanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 18. 4. 2009 18:18

S Morava hlásí trochu mraky, teď zase slunečno a teplo, žádný déšť ,tak zase zaléváme.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník

Odeslat příspěvekod helenamarie 18. 4. 2009 18:47

Danielko odkud jsi - pokud to není tajné. Já Frýdek - v noci maličko deště, pod okapem v bečce asi 4 cm vody, dnes pršelo 2x celkem asi 15 kapek. Oni ti poláci to předpovídali dobře, sucho a květen ještě horší, máme se asi na co těšit.
http://www.twojapogoda.pl/encyklopedia/ ... zonowa.htm
helenamarie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kočičí 18. 4. 2009 19:00

Už se ženou černé mraky od východu, natahala jsem květiny ven na opláchnutí, tak doufám, že to spustí. včera, když pršelo, jsem jak na potvoru nebyla doma. stejně to bylo málo, pod stromama je sucho a když člověk zahrábne do hlíny, tak taky. Nádrž jsme museli napustit ze studně, jinak bych neměla ani čím zalévat.
kočičí
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 18. 4. 2009 19:09

Pro Helenamarie/ jsem z Ostravy z příměstské části, no tady ani kapka, už nám dochází voda. Dík za odkaz, čtu polsky bez problému.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Karen Válková 18. 4. 2009 20:20

Tak je večer a nezapešelo, i když kolem poledne pár kapek spadlo.Tak zase budu zalévat ,ale až zítra dnes jsem už u konce se silama.Byla jsem na chatě zasadit keříky a taky je tam sucho.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidych 18. 4. 2009 20:22

Toho včerejšího deště bylo 5mm, žádná sláva na tak dlouhé sucho, v noci už nic a dopoledne jen hrozily mraky. Odpoledne se vybíralo, teplo nic moc (kolem +12) a pofukovalo jako obvykle od severozápadu.
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod liba6 18. 4. 2009 21:39

u nás,j.morava,kosa,déšť 5 kapek,takže nic,budu moset jít zalívat
liba6
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 18. 4. 2009 21:54

Tak dnes můžu referovat ale stupně nevím v Jablonci nad Nisou zataženo kosa a přeprchlo ,v Krkonoších v Martinicích kosa zataženo a foukalo a čím blíže k nám na Jižní Moravu více a více sluníčka paráda
ra.cermak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marný Tomáš 18. 4. 2009 22:22

U nás 0.01mm a od začátku dubna sotva 0.5mm a dnes bylo skoro zataženo a 14°C. Sucho je veliké.
Marný Tomáš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kočičí 19. 4. 2009 12:09

No tak včera zvečera se začernilo, vypadalo to, že něco spadně, v jedenáct v noci už zas bylo hnězdnato a teď je sluníčko a horko, není to dobré.
kočičí
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 19. 4. 2009 12:23

U nás byla ráno mlha a pět stupňů, mlha opadla, je jasno a svítí sluníčko :-) .
Moravanda
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka