Počasí

Jakékoli téma o životě zahrádkáře, o jeho slastech i strastech.

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Klivie 30. 1. 2017 23:44

To jistě. Pamatuji, to ještě byly děti malé bývalo i -24st. a muž byl zrovna na cvičení.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kapana 31. 1. 2017 12:09

Už jsem myslel, že další sníh nebude, ale přišel a furt padá.
kapana
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karen Válková 31. 1. 2017 12:37

V Ivančicích máme zatím tak 1 cm ,je pod mrakem ,ale další zatím nepadá. Máme tu tak -5 C. :-) :-)
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klivie 4. 2. 2017 17:31

Tak dnes krásných 5st. Pěkně to taje, ale i tak ještě nějakých 10cm sněhu zůstává.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jandamar 6. 2. 2017 15:20

Přes víkend sněhu hodně ubylo, teda aspoň v těch místech, kde jsem se pohyboval.
jandamar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Klivie 14. 2. 2017 09:24

Ta zima si nedá pokoj. Máme opět -10st. :grr: Naštěstí svítí sluníčko tak to snad půjde rychle nahoru.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hejjar 15. 2. 2017 17:29

Jani asi až pžíští týden ráo jsme měli ještě v 8, -8st, sice modro , sluníčko ale teď 2 je to nekonečné
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rajsa 16. 2. 2017 10:55

Ale mě se to náhodou líbí, v noci -4 a přes den krásně slunečno. Sníh odtává pomalu, tak se víc využije, voda z něj se stíhá vsakovat.
rajsa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hejjar 17. 2. 2017 18:03

Pošmourno, sněžílo hustě, 0 st.. už z toho blbnu
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rajsa 23. 2. 2017 11:41

Sníh už je pryč, ještě nevím jak na zahradě, tam zatím nejedu, bude tam bláto. Ptáčkové vyzpěvují, venku je 11°C, no ještě není úplný konec, ale k jaru už to má nakročeno :-) :oboze
rajsa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klivie 23. 2. 2017 17:27

Taky už jsme bez sněhu, ale kam se šlápne tam to čvachtá. Hlavní je, že jaro klepe na dveře.Už se prý vrátili i někteří ptáci z teplých krajin a to je dobře.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hejjar 24. 2. 2017 11:27

Tak je 8st, sluníčko, ale vichřice, vyvrátilo mi to popelnici na plast, sníh je fuč, a ten vítr to aspoň trochu vysuší
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 24. 2. 2017 18:25

Tady se pořád jen na něco brblá 8-D . Jaro je pomalu za dveřmi a vy se vůbec neradujete. Ario už může schovat hráblo, už chumelit nebude. Teď to skočilo do dubna, už je aprílové počasí no a pak už zase budem pro změnu nadávat na tropická vedra.
Moravanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 24. 2. 2017 21:17

Na to, že jaro je už pomalu za dveřmi to venku vypadá a je to určitě dobře, ale s tím schováváním hrabla bych raději ještě trochu počkal. Pamatuji si když před 3 léty nebo kdy to bylo nečekaně se na velikonoce vrátila zima a byla téměř sněhová kalamita. Pokud jde o ty tropické vedra tak já na ně určitě nebudu nadávat a kdyby už tu byly tak to by bylo prima.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka