Střídání času

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Žak 26. 10. 2019 06:00

Za sebe nesouhlasím se střídáním času. Jeden důvod je velmi osobní-máme postižené, dnes už pár roků dospělé dítě. Reaguje na změny nepohodou, neklidem, sebepoškozováním...-stř.času je pro něj, a tím pádem pro celou rodinu ZLO! Snažíme se mu dopřát společnost podobných kamarádů-jezdíme do stacionáře, leč vypravování je děs, sotva jsme těžce nastavili režim, změna času do něj hodí vidle... A zadruhé-úplné PEKLO je tento lidský výmysl např.pro krávy-dojnice. Ty jeden čas musí na tahání cecíků o hodinu dříve-to je menší problém, horší je, když se procedura o byť jednu tuto časovou jednotku zpozdí!! To je zánětů vemene, to se po pár dnech rozdá antibiotikových injekcí!!! Tož asi tak za mě, přátelé.
Žak

Odeslat příspěvekod hejjar 26. 10. 2019 08:42

Souhlas, ani pejskovi jsme nevysvětlili, že není 19 hodin, ale 18,
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rajsa 27. 10. 2019 11:23

Taky nechci střídání, asi nejlíp zachovat ten, který byl vždycky.
rajsa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 10. 2019 12:59

A to je problém při letním času dojit krávu nebo venčit psa řekněme v těch 19 hodin a při středoevropském v 18?
myšpulín
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Žak 27. 10. 2019 20:20

Je to problém-na úkony v chovu navazuje spousta dalších činností-od dopravy do zaměstnání nevyspalých pracovníků, pokračuje to svozem mléka...….
Žak

Odeslat příspěvekod vlazy 19. 11. 2019 11:52

Taky jsem proti střídání času. Naším politikům se to ale vysvětlit nedá, že to mnoho lidí v této zemi nechce. Jich zajímají pouze jejích zájmy a na to co žádají obyčejní lidí kašlou, jinak by tento nesmysl byl už dávno zrušený. Do jisté míry to záleží i na nezodpovědné EU kde se členské země nemůžou shodnout zda ten nesmysl zrušit nebo ne nebo který z těchto dvou času ponechat natrvalo.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nikcas 26. 11. 2019 13:37

Tady je o tom zajímavý článek https://www.jakbytfit.cz/zdravotni-problemy/letni-cas/ A ještě zajímavější diskuze.. dokáže to lidi dost rozhádat. Za mě tedy, pokud by se mělo měnit, tak letní čas. Myslím, že s tím souhlasí skoro všichni. Ráno tu tmu člověk nějak přežije, ale nejhorší je když jdete ve 4 z práce a už je tma.. To má pak člověk zabitý celý den.
nikcas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dušan2 8. 12. 2019 16:33

Mě je celkem jedno jaký by byl čas, jen když ho nebudou měnit.
OnePlus 9 Pro 12/256
Dušan2
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků