Online webkamery zvířat

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Danielka.9 20. 5. 2015 16:40

Tak před chvíli jsem měla konečně štěstí a viděla ty jezevce :shock: :tleskani ,ale byli tam tak 5 minut a jsou fuč.Opravdu se drbali jako zjednaní asi šli ven vyhnat blechy. :lol: :lol: :lol: :lol:
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 22. 5. 2015 08:45

Mirku a Ario děkuji za rady včera jsem to celé odpoledne zkoušela trvalo mi to moooc dlouho nežli se mi povedl první obrázek ale na druhý pokus už nedošlo - kamery už nic neukazovaly. Tak odpoledne budu zase dál to zkoušet. Na notasu mi to nefunguje vůbec Ta první klapka - PrintSreen - mi vůbec nefunguje
ještě jednou dík. Karen
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 22. 5. 2015 21:21

Nák ti nerozumím.Tak jde to, nebo ne :D

první obrázek se povedl a čím? ;-] druhý už ne... :oboze tak prví byl asi na PC a druhý na notasu? :lol:
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 23. 5. 2015 08:06

Miry dík za snahu mi pomoct. Víš já už jsem docela v letech,tak tyhle věci mi trvají dýl nežli jiný. :-( Dcera říkala ,že to nejde proto, že máme na noťasu nahrany nějaký nový program . Ta klapka PrtScr nejde na noťasu. V pokoji mám velkej počítač a tam se mi ten obrázek jednou povedl, další nešel protože už byla tma a kamery nic neukazovaly. Dlouho jsem tam nemohla najít to malování. Věděla jsem, že tam je jen se mi skovávalo. Už jej mám. Včera jsem se na počítač nedostala včas. Makala jsem na zahradě dneska má pršet, tak jsem toho chtěla stihnout co nejvíc. Zatím neprší. Ještě jednou dík.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 23. 5. 2015 18:10

Miry + Ario tak už to dovedu.!!
Otevřela jsem hned druhou kameru která je označená jako volavka, ale podle mne je to omyl a v rákosí je hnízdo Bukače velkého :) :) Tak ještě jednou moc dík. Teď jen ještě něco hezkého ulovit i když ten Bukač taky není špatný. CHytla jsem jej zrovna když šel svoje dva prcky nakrmit.

Obrázek Obrázek Obrázek

-- 23. 5. 2015 19:31 --

Ještřě jeden snímek Čápa černého

Obrázek
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 24. 5. 2015 19:11

Tak se ti to Karen povedlo ja to zkoušela na notasu a mně to tam také nejde, jiné pc nemám. Hlavně že jsem ty jezevce už také viděla, loni se mě to nepovedlo. :lol:
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 24. 5. 2015 19:18

Jezevce jsem sice zahlédla, ale šel pospátku ani jsem si nebyla jistá jestli to je jezevec a hlavičku natočil jen na zlomek sekundy a byl pryč. Doslova se propadl do svojí díry.
Teď nejvíc sleduji ty Bukače, a ještě hnízdo s káňaty. zrovna je krmila. Tam jsem fotku stihla,

Obrázek Obrázek Obrázek
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 25. 5. 2015 12:49

No vida, šikovná :tleskani :lol:

Já používám Bandicam.Je zdarma, má jen omezení na natáčení videa 15 minut.Plná verze za x tisíc.
Používám na fotky.Automaticky totiž přidělí číslo/ název a nemusím každou fotku přepisovat, nebo ukládat ručně pod jiným jménem/číslem.Dokáže taky výřez obrazu.Má mraky nastavení.Je taky česky.
http://www.stahuj.centrum.cz/grafika_a_ ... /bandicam/

Nenutím.Pokud se ráda učíš, novým věcem.. :D :lol:
Můžete zkusit, kdo chce a dejte dojmy :D
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 25. 5. 2015 21:28

Ten Bandicam používáš na nahrávání obrazovky a ještě na něco? Upravit fotky na to používám prohlížeč FastStone Image Viewer 4,9.
Už jsem se to s tím naučila a vyhovuje mi. Nakonec ten snímek obrazovky pomoci Malování je docela jednoduché. Obrázek vkládám pomoci Ctrl V a hned nato Ctrl S uloží fotku do prohlížeče. Oříznouit už musím ručně. Fotky se mi taky pak už označují číslem a automaticky řadí do jedné složky.

Stejně ti moc dík .
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 27. 5. 2015 12:31

Karen, strašně málo.Mám slabé pc, tak to žere výkon.

jedna z kamer+ kroužkování mladých..
https://www.youtube.com/watch?v=OVBSsUpPS6c

+ méda béda https://www.youtube.com/watch?v=PsMbEucwg6w
+ čáp https://www.youtube.com/watch?v=KNhnJWJ3Q1g
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 27. 5. 2015 19:21

:shock: Konečně pořádný úlovek!!! :D

Obrázek Obrázek Obrázek
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ario 27. 5. 2015 20:56

tak to se povedlo :tleskani

no a i mě se konečně zadařilo medvěd a k tomu tam okukuje Psík mývalovitý je označen šipkou

Obrázek
ario
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 28. 5. 2015 06:23

No to je super 8-D
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 28. 5. 2015 07:44

Bezva fotka, .ten mývalovec si teda hodně troufá. Taky jsem jich včera několik potkala. Dokonce i tři najednou, jen se blbě fotí pořád mají hlavičky dole v tom krmítku pro médi. Odpolko dám fotku. Nyní je tu nemám.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ario 28. 5. 2015 08:41

nejdřív tam okukoval jen jeden mývalovec ale pak tam přišli ještě dva a čekali až medvěd odejde a potom se pustili do hodování
ario
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků