Zloděj

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod mičurinec 4. 12. 2009 17:30

Zdravím všechny, chtěl jsem se zeptat zda máte někdo zkušenosti se zloději, zda vam neco ukradli...
vcera v noci se k nam nekdo vloupal skrz zahradu-dratenku povalil a pak vypacil zamek od stodoly kde jsme meli 3tydny stary kultivator za 13:-((( ach jo... jake mate zkusenosti pripadne finty?
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marcela somrová 33 4. 12. 2009 19:14

Ahoj,no já zatím neměla tu čest..... :oboze :oboze
Ale já mít baráček,tak to řeším po svém....pořádnýho hafana :-\ ,raději dva :D
ahojky Macek ;-]
marcela somrová 33
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 4. 12. 2009 19:42

Ježíš to je mi líto. Ale to musel být někdo kdo věděl že to tan máte :oboze :hm
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 4. 12. 2009 19:50

Tak to je hrůza. nám asi před 25 lety ukradli ze dvora staré píchlé kolo. Před pár lety nám z okna ukradli truhlík kaktusů. Jinak jen ovoce ze stromů a pár větviček jmelí.
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod beowafle 4. 12. 2009 19:50

mě ukradli o prázdninách psp (měl ho pučený kámoš) a nedávno i mobil (k790)
beowafle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hejjar 4. 12. 2009 20:02

Tak máme zkušenost škoda byla policii odhadnuta na 97tis., měli jsme z půjčovny zapůjčenou profesiální vabku na čištění omítky, pak už naše věci drtič větví, čerpadlo vybavení dílny od manžela ale byli to nějací babráci protože ze všeho jim něco muselo chybět, zvedák vzali bez té páky, z té vabky ty pistole a zřejmě se chtěli vrátit, protože tam nechali kartony od polévek Vitana, no a my jsme přijeli tak měli šmytec. Od toho dne máme domácnost a dům pojištěny. Je to asi 4 roky, ale v okolí se tady krade všecko hlavně co je pod zámkem.
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mičurinec 4. 12. 2009 20:19

todle bylo taky pod zamkem ale vse jde vypacit... no urcite to musel byt nekdo znaly z okoli-to je na tom to nehorsi, policie tam byla, ale pochybuju, ze se najde ten zvrhlik.... no snad se na to vztahuje pojisteni baraku....
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 4. 12. 2009 20:29

No tak to se určitě nenajde i když v hospodě to věděli......kdo to byl, ale k ničemu, ale teď co koupíme hned někde stříknu sprejem výraznou barvou a jestli to není pojistka na movité věci tak nevztahuje, barák je nemovitost Tedˇ po té povodni jsem poučena
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kočičí 4. 12. 2009 20:58

Tak nám jednou ukradli zpod oken ze dvora asi 4 plastové přenosky a pak jsme nainstalovali takové to světlo, co reaguje na pohyb - a ejhle, rozsvítilo se právě, když nám někdo kradl plastový sud - a už ho měl tak pěkně připravený a částečně i přemístěný - ale leknutí bylo silnější, tak ho tam, nechal. A proto zavíráme bránu, ať to neláká, ale jinak to zajištěné nemáme, na pozemek se může dostat kdokoli. Vloni jsme odjeli na 3 dny a po návratu jsem zjistila, že jsem nechala přátelsky odemčený celý dům. Ovšem před patnácti lety jsem třeba na noc vůbec nezamykala - tak to dnes si teda dávám majzla. Hostům, co byli vloni u mých rodičů, nějací gauneři vykradli auto, co stálo v zahradě - notebook a rádio, dále našim šlohli blbý plastový zahradní nábytek - chápete to? a vylovili a vyvraždili ryby z rybníčku - všude plno krve a zmar. O drobných krádežích stavebního materiálu se ani nezmiňuju - běda nechat ležet někde bez ustavičného dozoru hromádku štěrku.
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mičurinec 4. 12. 2009 21:15

no muzem byt radi ze si nevzali z chlivku nase 2kozy, slípky mam radsi pod zamkem-ne kvuli nim, ale kvuli babicce:-)
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 4. 12. 2009 21:19

A babičku si taky zamykejte! Já jsem se vždycky řezala smíchy u rodičů mého manžela - večer zamknout zepředu a zezadu oboje vrata - přední zamykají i přes den, ale co kdyby se zapomnělo, pak zamknout zvenku do verajdy a pak ještě extra obývák, klíč vyjmout a zavěsit v kuchyni za skříň. A každý večer kontrola: "Zamkls?" - "Zamkl!" "Všecko?" - "Všecko!" "Zamkls aj prádelku?" Ale teď už mi to taková sranda nepřipadá, protože vloni k jejich sousedům vlezly 2 baby a zatímco jedna bavila na dnoře sousedku, druhá lohla v baráku bleskově 320 tisíc, nepochopím, jak mohla vědět, kde to mají. Ovšem taky mít to doma není chytré, že.
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 4. 12. 2009 21:38

Tak já si je pozvu, taky bych potřeboval doma najít takovej balík teda. :D
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod mičurinec 4. 12. 2009 21:44

kočičí píše:A babičku si taky zamykejte! Já jsem se vždycky řezala smíchy u rodičů mého manžela - večer zamknout zepředu a zezadu oboje vrata - přední zamykají i přes den, ale co kdyby se zapomnělo, pak zamknout zvenku do verajdy a pak ještě extra obývák, klíč vyjmout a zavěsit v kuchyni za skříň. A každý večer kontrola: "Zamkls?" - "Zamkl!" "Všecko?" - "Všecko!" "Zamkls aj prádelku?" Ale teď už mi to taková sranda nepřipadá, protože vloni k jejich sousedům vlezly 2 baby a zatímco jedna bavila na dnoře sousedku, druhá lohla v baráku bleskově 320 tisíc, nepochopím, jak mohla vědět, kde to mají. Ovšem taky mít to doma není chytré, že.

babicka trpi zamykaci manii...zamyka se,pak se ji udela spatne-nemuzem se k ni dostat a takhle dokola...
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 4. 12. 2009 21:54

Jejda, pardon, rozhodně jsem si nechtěla dělat legraci z babičky, to znám, moje zas byla hluchá a my zvonili a zvonili s děsem, co se děje, všecko zašpérované, vlézt se tam nedalo a ona jen neslyšela zvonek, to jsou pak starosti.
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mičurinec 4. 12. 2009 22:15

pak se nezamykala a pak ji zas otrnulo a zas se zamyka...ale uvazujem doma nad tim halogenovym senzorem, to snad zlodeje odlaka... hned bych tam zavesil i mačety at ma o zabavu postarano
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků