Volná diskuze

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Alinka 17. 4. 2012 15:26

To jsou zlatíčka :-* .....mám taky dvě a třetí je v očekávání :love:
Alinka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kandl 17. 4. 2012 15:53

Květinko vnoučátka jsou super. :tleskani :tleskani :tleskani Určitě Ti dělají jen radost. :lol:
kandl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 17. 4. 2012 17:18

Kočičko rybičky umřely jen 2 a to tedka na jaře,zimu pežily.Jak to,že ti to zamrzlo a do dna??? My máme kvůli rybek docela hluboko.Nahoře jsme museli denně dělat díru, to teda jo.Před měsícem nám umřel kocourek asi na otravu krve, už nepomohl ani veterinář. Za to máme týden z útulku doma nového pejska, už jsem tu někde dala fotku,ale nemusíš to hledat tady ji máš.Obrázek
Jsem zvědavá, jak nám po zimě dopadla vistárie.Kdybych věděla ,že bude tak tuhá zima, nesadila bych jí nakonec ven,ale vypadá živě.Vím,že u vás bývají větší zimy, určitě ji máš v zimní zahradě.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kočičí 17. 4. 2012 17:46

Ten krásně hledí, taky bych chtěla!!! Jezírko máme hluboké 80 cm a bylo úplně plné ledu, tam ani nešlo dělat díru, manžel vrtal, ale hned to zamrzlo. Tady byla tak děsná kosa! Vistárii jsem měla na zimu bez mrazu, takže už raší, je už měsíc venku. Kocourek chudáček, ty otravy bývají hrozné. naše kočky jsou v kondici a starý evrgrín - sousedova je zase obrovsky těhotná a chodí se k nám nažrat, chudáček. Ta tam má tedy život. Ale měla jsem s tím do tématu Naše drahé kočky...
kočičí
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 18. 4. 2012 13:03

Jsme na volné, tak můžem kecac o čem chcem :lol: ,tak naše jsou kastrované a sousedovic je taky v tom a sem chodí na jídlo.Myslím,že oni jí dávají,ale zvykla si,že dostane i tady :lol: :lol: .Tak jsme na tom stejně jen aby si ty koťata nechala doma. :oboze
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kejki3 18. 4. 2012 22:12

Tak my máme paritu, Sparta mne kolem půl sedmé vzbudí, sežere sousedovic kočce granule a ta celý den somruje tady, pokouší se nastěhovat dovnitř, ukradne mu kus masa z huby a je březí...
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dama 55 20. 4. 2012 15:15

No a když si k tomu přidáš, že až tohle všechno zvládne, stejně jí ty koťata seberou a zabijou, tak to si dobré páníčky nevybrala. Normálnější mi připadá dát kočku kastrovat. Bezprizorních koťat je i tak všude dost.U nás se taky vstává brzo, kolem 6 už by jedli, ale dostanou až v 8.30. Jinak by se za chvíli snídalo už o páté ráno a chtěli by i svačit.
dama 55
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 20. 4. 2012 17:08

PRO MARCELKU :-) Obrázek
Moravanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kejki3 20. 4. 2012 18:27

Sousedka koťata udá, dělá v krámě a pak kočička půjde na operaci. Ale je hrozně malá, do 2 kg, něco přes 6 měsíců.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klivie 20. 4. 2012 18:31

Obrázek
Marci vše nejlepší.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod květiny 20. 4. 2012 18:39

Vše pěkné k svátku Marcelek :-)) Obrázek
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 20. 4. 2012 20:23

Obrázek
Marcel vše nejlepší.
Evouš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kočičí 20. 4. 2012 21:27

[quote="dama 55"]No a když si k tomu přidáš, že až tohle všechno zvládne, stejně jí ty koťata seberou a zabijou, tak to si dobré páníčky nevybrala. Normálnější mi připadá dát kočku kastrovat.

Tak tohle jde našim sousedům úplně přes hlavu. Zle se mi z nich dělá. A ta kočka to má celý život 2x ročně. nejhorší je ten porod někde na betoně a pak jak chodí a kvílí, strašně smutná, že je nemá. To by se mělo stíhat.

Naši hoši a děvče dostávají ráno v 8, ale nezřídka se stává, že ráno týrají, myslíme, že chtějí ven, ale oni nás vedou k miskám, Tak jim tam člověk kydne, když už vstal - oni počumí - a jdou ven...
kočičí
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ažka1 20. 4. 2012 21:32

Obrázek
Marcelo vše nejlepší k Tvému svátku hlavně hodně zdraví.
ažka1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marcela somrová 33 20. 4. 2012 22:02

Ahojky lidičky
bylo by ode mě hodně neslušné Vám nepřijít poděkovat za přávíčka k mému svátku ,když už sem víceméně nechodím :nenapadne
Takže Vám moc a moc děkuji

Jinak mě čeká operace tak se na PC moc nezdržuji .Kytičky mi kvetou,ne nijak extrémně,ale kvítečky mám a mám 5-ti měsíční holku labradora .... opět na výchovu
Tereza už končí devítku,tak teď čekáme na výsledky přijímacích řízení,kam ji vezmou,tak nervíčky pracujou .Do toho jezdím do Prahy do Motole po doktorech -ti si mě přehazují jak horkej brambor,protože se do toho nikomu nechce,ale jeden se našel,tak pod tu kudlu půjdu .
Ještě nevím kdy,ale snad ještě letos ....
tak zatím pááá a DĚKUJI VÁM
ahojky Macek ;-]
marcela somrová 33
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka