Volná diskuze

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod marcela somrová 33 22. 4. 2010 19:45

Je vidět,že tam prodávají lidi,co mají přehled !!!!!! :mrgreen:
ahojky Macek ;-]
marcela somrová 33
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 23. 4. 2010 09:10

Moravanda píše:Kdepak je naše Bělinka :hm ? Doufám že už je jí líp :-) :love: :!:

Tu jéééééé!!!Teď budu běhat po doktorech,to mám za to,že jsem se jim od ledna po tři měsíce-co jsem byla nemocná-vyhýbala lékařům,jsem se léčila sama...mám jít ke komisi,kvůli inv.důchodu...byrokracie funguje na plné obrátky...v únoru mi oznámili-písemně-že mám třetí stupeň-nejjtěžší-a znovu budu absolvovat vyšetření,to je děs....si nemají co na práci,tak honí i nevyléčitelně nemocné pacienty...Asi si ty lékařské výsledky upravuji sama ve svůj prospěch...to byl pokus o vtip....Od pondělí začínám....si to užiji...
Naposledy upravil Bělena dne 23. 4. 2010 11:40, celkově upraveno 1
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 23. 4. 2010 09:22

Běli tak to ti nezávidím :-[
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 23. 4. 2010 10:00

Běli držím palce. :!: :!:
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 23. 4. 2010 10:40

Rozhodli, že lékařská věda pokročila, tak přehodnocují. Podle článků v novinách dost tvrdě, holce bez sleziny sebrali důchod úplně. Je tedy možné se odvolat, ale evidentně rozkaz zněl jasně.
Na druhou stranu je tu 500.000 invalidních důchodců a to je na 10mil. obyvatel, mínus starobní důchodci a mladiství fakt hodně. Myslím, že je všem jasné, která skupina si důchody vyřve vždycky, že.
Naposledy upravil kejki3 dne 23. 4. 2010 19:08, celkově upraveno 1
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 23. 4. 2010 16:45

Tak se budeme opalovat, teď jsme byli doma v Ově a soused říkal, že tady v Polomi vybrali 4 chatky a to jsou sakra vybavené chatky
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kejki3 23. 4. 2010 19:18

tenhle ošklivý vtip byl na garáži: Tak jsem se vydal na úřad, abych získal sociální dávky pro svého psa. Paní u okénka mi řekla, že to nejde, že psi nemůžou dávky dostat. vysvětloval jsem, že můj pes je černý, nezaměstnaný, líný a neumí česky. Má plno potomků po celé vesnici,neplatí daně, na záchod chodí do parku, obtězuje cizí lidi, žebrá, krade jídlo a ani netuší, kdo byl jeho otec. Paní se podívala do papíru a v ponděli se mám stavit pro peníze..
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 23. 4. 2010 19:22

:-D :-D :-D :-D :-D :!:
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 23. 4. 2010 19:25

Kejki superObrázek :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 23. 4. 2010 19:37

Kejki 8-D 8-D 8-D
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 23. 4. 2010 21:35

No je to politicky nekorektní, rasově ošklivé, ale líbí se mi to. :P
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 24. 4. 2010 10:46

kejki3 píše:No je to politicky nekorektní, rasově ošklivé, ale líbí se mi to. :P

Kejki,jaké-nekorektní !!! Pravda je to !!!Diskriminovaní jsme my,ne oni !!!Nejsem rasistka,ale když vidím tu nespravedlnost a škatulkování a jak se rvou o vše,co nám bílým není zadara dáno ani omylem,tak je mi z toho zle !!! Vše dostanou zadarmo a vše taky ihned zničí ...Jsem jednou byla u posud.komise a slyšela jsem,jak si cikán stěžoval,že když je zpocený a ofoukne ho vítr,tak ho všechno bolí...a pan doktor u komise taktně,že.....atd....no řekl by to někdo z nás? By nás bičem hnali i s nějakým ofouknutím!!! Si na úřad vezmou deset děcek a ještě si i nějaké půjčí,stejně houby víme kolik jich mají a čí jsou ,tak si vše vykřičí...a naše matky s dětmi živoří..naše maminky samoživitelky dostanou almužnu a po mateřské,když neseženou práci,by dostali alespn sociální přípl.1.5OO kč,si mohou vydělat nejvýše 4.000kč,jinak jim podp.seberou..a práci s dítětem jen tak lehce neseženou...a romové mají peníze za nic protože v životě nedělali !!!!!! Už dost nebo se mi zvedá adrenalin....
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kejki3 24. 4. 2010 14:04

Změňme téma
Muž sedí doma na gauči, dívá se na televizi, a z kuchyně slyší manželku:
"Co si dáš k večeři, miláčku? Kuřátko, hovězinku nebo jehňátko?"
Muž odpoví:
"Dík, dám si to kuřátko."
"S tebou se nebavim, máš tam pomazánku! Já si povídám s kočkou."
:D
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 24. 4. 2010 19:12

Ahojky všichni :-)
Tak jsem se byla dneska podívat u Věrky v tom skleníku. Bylo to u ní supr, potkala jsem tam prima nové lidičky jako je pan Madlík a pan Kalous a Danku a taky Gemmu a další.... Sešla se prima parta a bylo veselo :-) .
Když jsem přijela dom tak jsem ale zjistila že mám mrtvého jednoho z mých marodů Phalek. Upadl poslední list a byla totál bez kořenů a zhnilá :-[ . Jen mne mrzí že jsem ji neměla označenou tak že ani nevím která to byla.
Ještě že jsem od Věrky dovezla novice :-) . Ale tím pádem už jsem se dostala na STOPKU :-( . Teď už mám povoleno jen deset a bude TOTÁLKA :'( . PAK UŽ BUDE PO NAKUPOVÁNÍ.

Ale přivezla jsem si do jednoho truhlku kytičky ObrázekObrázekObrázek :-)
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 24. 4. 2010 19:54

Láká mne ta růžová bacopa, v Roudnici jí měli velikou za hrozné peníze.
Plné pnoucí muškáty jsou velké pokušení, taky mám.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků