Volná diskuze

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Klivie 10. 3. 2010 21:30

Dane děkuji.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 10. 3. 2010 21:31

Evouš píše:
ra.cermak píše:naše jana kuku usmažila by je na tuku (ty řízky )to aby Eva už začala pěstovat stádo ... :-P 8-P :love: :-*

Radku,není problém,během sezony se střelí,asi tisíc kusů na naší správě.Jani,já vím.

Evi promiň nejak jsem to přejel ale musí to bejt super já jsem chodil na hony jako honec moc se mi to líbilo byl tam chlapík vařil super nejlepší byla polívka z bažanta hustá domácí nudle masiska a navíc játrové knedlíčky v tom super
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 10. 3. 2010 21:45

Radku ono je krásně i na posedu, když vidíš pod sebou srnce nebo srnku s kolouškem. To je prostě nádhera a krásný relax.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evouš 10. 3. 2010 22:55

Radku,nemáš se za co omlouat.Dnes to ,snad ani pro obyčejného člověka nemůže být koníček.Hajnýho je to součást zaměstnání,ale já si říkám dát třeba za jelena 5Otisíc tak to by mě hráblo,na takového koníčka bych ,ani neměla peníze.Proto můj koníček jsou kytičky.A to 50tisíc není moc když je trofej medailová tak třeba 200.Dnes tady obyčejné lidi nepotkáš jsou to většinou zbohatlíci-rychlokvašky.A jelikož nám opravovali správu tak,jsem musela všechny kytky odstěhovat na ubytovnu,a představ si ,že mi nějaký zbohatlík ,ukradl orchidej.Asi chtěl udělat manželce radost.U nás bažanti nejsou hajný jezdí na Moravu,a pak jim dělám bažanta s nádivkou.
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 10. 3. 2010 23:15

Na titulce píšou(no jo, dřív jsem se tam nepodíval)
Lichořeřišnice 'Princess of India' má šarlatové květy a temně zeleně zbarvené listy se zajímavým načervenalým odstínem. Její vlastnosti umožňují i pěstování rostlin v nádobách. V zahradě pak svým charakteristickým zápachem pomáhá odpuzovat škůdce a celkově působí velice dekorativně.

A mně jí vždycky sežere blejskáček, jen žebra zůstanou. Pěstujete jí někdo?
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 11. 3. 2010 13:39

Tak nevím co na to hl. admin, nechávají nám tady témata, která nemají se zahradou nic společného, že by potřebovali naklikat na tu silnější paměť? Už se mi to nelíbí poprvé garáž duplicitně, a teď zas, že si máme dělat radost a nás budou drbat, že se nedržíme témat, nebo to nesledují co nám tady někdo nutí? Není to jediné forum pro zahradkáře, taky se můžeme odporoučet jinam. Nebo Vám to nevadí? Radost nám dělají kytičky .........
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kejki3 11. 3. 2010 13:48

Ad to téma nahoře: Chtějí vybrat pro postiženýho kluka, myslím, že to téma nebude přilepené na celém superforu dlouho. A do zahradnických témat nelezou, tak to zas tak hrozné není.
Ad reklama ad sense: reklama pod prvním příspěvkem by měla být přidávána v duchu obsahu stránky, ale to taky občas nevyjde. Reklamy jsou všude.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 11. 3. 2010 18:07

Klivie píše:Objednával si někdo z vás něco ze zahradnictví KRUH u Jilemnice? Jde mi o to v jakém stavu byla zásilka. :hm

Klivie,já si v úterý objednávala v zahr.Kruh nějaké rostliny,odpověděli,že zásilka mi přijde kolem 1.5.Tak jsem zvědavá,v jakém stavu rost.budou.Pak písnu.Ale to v té době už nebude aktuální....
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klivie 11. 3. 2010 19:08

Běli to písni. Já bych totiž chtěla citroníky a když je taková zima tak s tím ještě počkám.Dozvěděla jsem se, že oni je berou od firmy ADAVO , tak přemýšlím, že si dojedu přímo tam. Je to kousek za Kolínem a od nás je to asim 50km.Díky. :hm
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 11. 3. 2010 20:06

Evoušku poněvadž jsem dneska nečekaně strávila skoro celý den po doktorech, tak jsem stihla udělat jen gulášek Obrázek ale ten teda je :-D ;-) :love: . řízeček bude zítra :-) .
Ale musela jsem se za to čekání u doktorů nějak odměnit. Byli jsme na nákupu a mě zase ujela ruka :-[ a dost ale stejně mám velkou radost z nákupu :-) .
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 11. 3. 2010 20:10

Ihned prozraď, co jsi si koupila, nebo sem dej ten guláš!!!
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 11. 3. 2010 20:17

Pochlub se a nedělej drahoty. :pozor Stejně to s Tebe dostanem. :mrgreen: :-P
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 11. 3. 2010 20:45

Už to tam máte :-)
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evouš 11. 3. 2010 21:57

Moravanda píše:Evoušku poněvadž jsem dneska nečekaně strávila skoro celý den po doktorech, tak jsem stihla udělat jen gulášek Obrázek ale ten teda je :-D ;-) :love: . řízeček bude zítra :-) .
Ale musela jsem se za to čekání u doktorů nějak odměnit. Byli jsme na nákupu a mě zase ujela ruka :-[ a dost ale stejně mám velkou radost z nákupu :-) .

Kytičky už jsem viděla ,jsou obě krásné,a gulášek taky vypadá dobře, hlavně, že vám chutnal.Radost si musíme udělat.Já se nyní nikam nedostanu,do Varů jedu k doktorovi 26.3.to víš ,že to tam všechno proběhám. :tleskani :tleskani :tleskani
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 12. 3. 2010 12:55

Evoušku kdepak jseš :hm :-) ? Tak teda ti povím že dneska opět padlo moje dobré předsevzetí, že se pokusím něco zhubnout :-( :-[ . Ale prostě TEN ŘÍZEK JSEM SI DÁT MUSELA :-D Obrázek. a STÁLO TO ZA TO :nenapadne :kuk:
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků