Volná diskuze

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod kočičí 5. 1. 2010 09:28

Dami, to je Nitka? Ta je krásná!
kočičí
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Karen Válková 5. 1. 2010 09:53

Tak jak to tady tak pročítám, vidím ,že záliba v penězích není jen věcí lidí a Bridget.Musím to Zuzaně říct,aby věděla ,že není sama,kdo musí hlídat finance.
Lido, fajn já už nevěděla o čem mluvíš ,ale došlo mi to !Pěknej avatar!!
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dama 55 5. 1. 2010 10:53

Karen, to dceři řekni, že existuje minimálně ještě jeden někdo takhle strašnej. Já jsem tohle kdysi napsala o těch pytlíkách na jeden kočičí web jako příběh a našla se jen jedna postižená, co mi napsala, že jejich kocour dělá totéž. Nitka, jak Kočičí správně poznala, je zvíře sice roztomilé, ale děsné. Jak je maličká, vleze všude, i do kabelky - v nouzi tam rozkouše i obal od papírových kapesníčků - nejradši má ten lepící proužek na obalu. U nás přinést nákup a uklidit ho, to je závod s časem. Jestli to dřív odklidím z jejího dosahu, nebo někde do igelitky vyžere díru. Je rychlá jak blesk a jde po tom neomylně, jak narkoman.Peníze na stole už taky nenecháváme, stačí, že musíme strážit všechny igelity.
dama 55
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Karen Válková 5. 1. 2010 12:06

Zuzce jsem vaše zážitky poreferovala .Mně teda kočky lezou do tašky jen když je tam papír od něčeho dobrýho.Teda to sem řekla divně, já mám totiž na topení zavěšenou igelitku, kam odkládám odpadky abych nemusela pořád běhat do koše do koupelny.No a tuhle tašku mně parkrát roztrhal kocour nebo i Džes ,když je tam něco zaujme. Myslím ,že to ale nežerou .Teda aspoň doufám.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kočičí 5. 1. 2010 12:07

Naši kocouři taky prožírají igelitky, ale jen ty od řezníka, když jsou plné. Taky fofr, aby to člověk poklidil, smečku šesti už průměrně zdatný jedinec těžko uhlídá.
kočičí
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dama 55 5. 1. 2010 13:07

Tady to dělá jen ta jedna, Interspar má takovou ekologickou igelitku z bramborového škrobu, po té je jak divá. Dobrý trapas je, když si u pokladny vyndám z kabelky svoji vlastní igelitku a ona má dole sežraný celý roh. To tak okolostojící fronta dost kouká. Teddy umí otvírat skříňky a šuplíky, obsah vyhazuje ven a Marléna umí bezvadně slintat.Mám inkoustovou tiskárnu a když si mi lehne na stole na něco vytištěného, úplně se mi rozpije text. Ten poslední neumí nic mimořádného - ostatní nějak objevili, že si nechá všechno od nich líbit a bijou a honí ho. Toho je potřeba chránit. Chudák a toho máme vlastně nejdéle - dříve pán teritoria, nyní otloukánek.
dama 55
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 5. 1. 2010 15:47

]:-< Jinak ještě jednou abychom to neprobíraly na Amarylkách tam moc lidí nechodí tak MORAVANDI vše nej hodně zdraví štěstí a pohl.spokojennosti a ať ti to doma roste :love: :-* :-P
ra.cermak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marcela somrová 33 5. 1. 2010 16:00

Tak Moravandi.....já se také připojuji ke gratulaci a hlavně Ti přeji to zdraví a plno rozkvetlých kytiček
ObrázekObrázek
ahojky Macek ;-]
marcela somrová 33
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klivie 5. 1. 2010 16:20

Moravandi ještě jednou
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 5. 1. 2010 16:22

:potichu takové narozky už se zamlčují.

Jen si tak teď přemýšlím, kde vezmem do té myčky tolik nádobí.. :hm . Asi ho budem mýt dohromady se sousedkou :D
Moravanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klivie 5. 1. 2010 16:24

Moravandi ještě jednou, všechno nej ,nej a když to nemůže být orchidej tak amarylky. Prý měli v OBI velký výběr. Hlavně se rychle uzdrav čeká Tě venku snih. :oboze
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ario 5. 1. 2010 17:53

tak moravando vše nejlepši hlavne zdravičko a štestičko

ObrázekObrázek
Naposledy upravil ario dne 5. 1. 2010 18:05, celkově upraveno 1
ario
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Richenza 2 5. 1. 2010 18:04

Moravando vše nejlepší a hlavně to zdravíčko a taky štěstíčko . No a hóóó´dně kvetoucích orchidek. :lol:
"orchideje-sluníčka mého života "
Richenza 2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 5. 1. 2010 19:25

Moravando vše nej nej k narozeninám a zdraví ještě víc.Obrázek
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lída Skokanka 5. 1. 2010 20:28

taky se připojuju a není ten dort trochu vedle,nebojíš se náhodou pavouků ???? :pozor
Lída Skokanka
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka