Volná diskuze

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Moravanda 20. 5. 2014 11:19

Udělal mě radost Krvokvět, loni nekvetl a letos jooo :-) Obrázek
A takhle se činí Kvokvět od Karen :-) Obrázek
Moravanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klivie 20. 5. 2014 11:28

Věrko tak to se vyplatilo čekat, překrásná barva. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani Kdyby bylo miminko tak se hlásím. Já měla bílý a přišla jsem o něj.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 20. 5. 2014 11:32

Já jsem dostala bílý od Karen, jsu zvědavá jestli vykvete :-). Ten červený má dost zvlášní cibulku uvidíme jestli u mě vůbec přežije :hm
Moravanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Karen Válková 20. 5. 2014 11:33

Věry, tak to je teda něco. Takový jsem ještě neviděla. Je parádní. Ten můj bílej se nyní také probouzí. Vyrazil mu novej list a ještě je tam vidět něco malinkého jen si netroufám říct co to bude. Mohly by to být klidně dva květní stvoly nebolisty. Tak uvidím a kdyby to byly květy tak se pochlubím. ;-)

-- 20. 5. 2014 11:56 --

Ale přece jen tu mám něco co mi sice nekvete, ale připadá mi docela zajímavé. V zimě jsem zastrčila do květináče kousek zázvoru. Loni jsem neuspěla rostlinka zašla. Letos to vypadá docela zajímavě.
http://karelex1.rajce.idnes.cz/C47_kvet ... zvor_2014/
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klivie 20. 5. 2014 17:34

Karen to je perfektní. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod RaiskA 20. 5. 2014 20:41

Věry nádherný květ :tleskani :tleskani :tleskani si šikula ;-)
RaiskA
Návštěvník

Odeslat příspěvekod květiny 22. 5. 2014 15:09

Děvčata nevíte někdo , jestli se někdy vrátí pan Kacerovský z pracovní cesty :hm :-)) pořád mají na pokojvkách napsáno , že jsou pryč a už dost dlouho.. :nenapadne
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 22. 5. 2014 20:10

Připravuje výstavu v Čáslavi ,tak jezdí nakupovat.před třemi dny jsem si s ním psala.
Evouš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kočičí 23. 5. 2014 20:34

Dneska jsem se dozvěděla, že musím zítra do práce, tak jsem se děsivě rozčílila a jela se uklidnit do hobbymarketu, kde jsem propadla záchvatu tichého šílenství. Koupila jsem si strelicii - jak bych už jednu neměla, stephanotis, palmu trachycarpus, bílou anthurku, asparágus, beaucarneu, araukárii a na závěr 6 květináčů. Něco bylo ve slevě, ale stejně... Manželovi to nebudeme co? Říkat... Do teď jsem rozestavovala květináče, jakože je to tu odjakživa.
kočičí
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klivie 23. 5. 2014 20:53

:lol: :lol:
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kočičí 23. 5. 2014 20:59

ažka1 píše:Obrázek
Tak to je ta naše strelície vždy kvetla 1 květ pak další když první začal odkvétat vyrostl nový.Taky jsem četla že je dobrý ji dávat ven na balkon nebo pod strom, ale ne úplně do stínu na plném slunci přistínit hlavně přes poledne.Já ji mám doma protože nemáme balkon a na dvorku je jen tráva.

Ažko, děkuju, tak já ještě teda vydržím. Má se skvěle, je v zimní zahradě a roste jako blázen, letos se jaksi rozdvojila a začal jí růst druhý vrchol - já jsem se napřed těšila na květ, ale prdlačky, švagrová... Ale nevadí. Ven ji dávat nechci, když se jí tady daří, nakonec v létě je zimní zahrada pořád otevřená, takže vzduchu dost.
kočičí
Návštěvník

Odeslat příspěvekod květiny 24. 5. 2014 05:04

Kočičí jsme to takový spiklenci ;-) a je potřeba si dělat radost , já to taky všelijak kamufluji a pak mi můj chlap řekl , jestli si myslím, že nevidí jak jsou přecpané parapety..že by samo.. :hm 8-D 8-D 8-)
květiny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kočičí 24. 5. 2014 11:54

To se vysemení...
kočičí
Návštěvník

Odeslat příspěvekod květiny 24. 5. 2014 13:55

:mrgreen:
květiny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ažka1 24. 5. 2014 16:11

Obrázek
Všem Janám k svátku hodně zdraví a radost z kytiček.
ažka1
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka