Psi na zahradě

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod ra.cermak 3. 1. 2009 10:45

A jak by reagovala na zajíce? abych ju pak nehonil po polu a krtci mněly volné pole působnosti 8-P
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SimonaS 3. 1. 2009 10:46

no tak to by byl asik problém.. když chytne stopu.. tak ji nikdo nezastaví :-D
SimonaS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 3. 1. 2009 10:50

já to totiž nemám oplocené takže to nevím nevím :-[ :shock: ale dík za nabídku kamarád má jakéhosi foksla a ten u nás chytal i křečky to byl rachot křeček pomalu větší jak ten jeho pejsek no ale zvítezil teda ten pes :mrgreen:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SimonaS 3. 1. 2009 10:54

tak náš pes je taky celkem malý... ale troufá si jen na velké psy.. jednou se mi vytrhla u hospody a vrhla se na pittbula.. a taky sem nechápala.. ale ten pittbul utekl.. a to sem myslela, že budu mít psa jako jednohubku :-D
SimonaS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 3. 1. 2009 11:00

Tak to jo ta naše nemusí cizí psi vůbec ale jen než se snima seznámí a je taky trochu žárlivec tak zatím dík za společnost mám ještě nějaké povinnosti tak zatím ahóóójky :shock: :lol:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SimonaS 3. 1. 2009 11:03

taky fičím vařit, tak taky ahoj :-D
SimonaS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 3. 1. 2009 21:51

ra.cermak píše:Toto je můj mazel fenečka Bella :twisted:
Obrázek :lol:

Simčo to je ta žárlivka ale hlavně je to mazílek :twisted:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SimonaS 3. 1. 2009 21:59

Je kráásná :-) teď nevím jestli je to ta co žárlí i na ženské, ale můj bývalý přítel měl fenku dobrmana, a ta když viděla, že se objímáme, nebo když mi chtěl dát pusu, tak byla na osypky.. okamžitě mezi nás skočila a neměli sme šanci :-D
jináč toto je moje zlatíčko.. žárlivá není,... naopak když vidí pěkného chlapa, tak letí za ním a já můžu řvát jak chci ;-) no je trochu tvrdohlavá
http://fotoalba.centrum.cz/~$11592331~b ... offset%3D0
SimonaS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 3. 1. 2009 22:06

JO jo je to ona ,kamoš má taky bígla teda dvá a oba mají problémy s tvrdohlavostí a taky jsem koukal na ty ostatní fotky ta třešen paráda ta fenečka je moc krásná :shock:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SimonaS 3. 1. 2009 22:20

no letos všecko táák krásně kvetlo, tak sem neodolala ;-) jinak bígli sou všichni stejní mi připadá, vyčuraní co se týče všeho co můžou vymamlasit, ale zas se s nima člověk nikdy nenudí ;-) ale tak to asik s žádným pejskem, pokud se o něj člověk dobře stará
SimonaS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 3. 1. 2009 22:32

Ju tak ztím ahojky zítra :shock: :-P
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standys 8. 1. 2009 19:31

měli jsme několik ras psů a můžu říct, že jedině voříškové jsou schopný se naučit neběhat po záhoncích, ale hezky po pěšinách. Dokonce i když honí kočku, tak si nedovolí běžet přes záhon.
I když, abych nekřivdil. Německý vlčák se to také naučil (ten ale musel - byl to pes pohraničník a naučený poslouchat na slovo :-)

cca 90% mých zákazníků ale mají zahrádku plundrovanou od psů. Jeden dokonce došel tak daleko, že si dal kolem záhonů elektrický ohradník. Párkrát si o to brnkli a nyní už nepotřebuje do něj pouštět elektriku a psi se záhonům vyhýbají.
standys
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SimonaS 8. 1. 2009 19:35

My máme prvniho pejska.. a můžu říct, že se fakt drží a přes záhony běhá minimálně.. a ikdyž, tak těm našim 4 mrkvím to nevadí ;-)
SimonaS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 8. 1. 2009 19:42

My měli 18 let jezevčíka a běhal poctivě po cestičkách. Jen když šel zahrabat kost tak zásadně do záhonu kde bylo něco vyseté nebo nasázená cibule.
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod HanaT 8. 1. 2009 20:38

to proto,že jste mu usnadnily hrabání a nakypřily půdu.
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků