Nádherné katalogy

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod m.mo. 13. 2. 2006 20:53

Také se vám líbí nádherné květy na fotografiích v katalozích prodejců rostlin? A také býváte zklamáni po nákupu těch nádher? Podívejte se proč:
http://sweb.cz/spara.t/starkl1.html
m.mo.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin H. 14. 2. 2006 10:22

Tohoto si snad všimne i slepýš. Zvláště letošní starklův katalog je otřesný. Zvláště ty zamodřené květy, co jsou ve skutečnosti lehce fialové. :) Prostě amatérsky upravené ve photoshopu. Růžové keře jsou udělány uměle. A kdo se na obrázek dívá minutu, vidí, že jsou to tři květy neustále kopírované dokola. :) Co na to říct? Komerční hnus.
Martin H.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod m.mo. 14. 2. 2006 12:46

Většina lidí, s kterými mluvím, si toho nevšimne, ale jsou ovlivněni celkovým dojmem "překrásného" katalogu. Ti, kteří si objednají poštou, jsou po obdržení zásilky v naprosté většině zklamáni. A to nejen stavem rostlin (zaschlé apod.), ale hlavně záměnami kultivarů, květy jiné barvy atd.
Je potřeba o tom mluvit a psát, aby podvodníci a flinkové vešli ve všeobecnou známost...
Naposledy upravil m.mo. dne 14. 2. 2006 19:52, celkově upraveno 1
m.mo.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin H. 14. 2. 2006 13:27

Asi bych neměl, ale řeknu to: Jen blázni si kupují rostliny u toho podvodníka z Čáslavi Kalabousku. :) Jsou to tragické rostliny. Já jsem si jednou zajel přímo do prodejny a objevil zhnilé kaktusy, zaplevelené kontejnery... no prostě, jak mi anglofilové s oblibou říkáme: Never more!
Martin H.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod poop 17. 2. 2006 11:10

Možná by bylo účinné založit někde anketu o tom jak byl kdo spokojen při nákupu zásilkovým způsobem. Vznikl by pěklný přehled.
poop
poop

Odeslat příspěvekod germi123 17. 2. 2006 13:20

poop: Na Tvé přání zakládám :-) (sekce- Kde a jak dobře nakoupit)

http://forum.abecedazahrady.cz/viewtopic.php?t=123
germi123
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků